Obraz Matki Bożej objawił się na brzozie w Rosji

Kategorie: 

Źródło: http://esoreiter.ru

W pobliżu szpitala w rosyjskim mieście Sarańsk znaleziono niezwykłą brzozę, na której pniu widać postać kobiety, wyraźnie przypominającą Matkę Bożą. Obraz nie został stworzony ręką człowieka – to dzieło natury. Wielu pacjentów placówki medycznej jest przekonana, że mamy do czynienia z cudem. Zdaniem miejscowych, Najświętsza Panienka przyczynia się rzekomo do pocieszania strapionych i uzdrawiania chorych.

 

 

 

Tajemniczy obraz na korze jest otoczony aurą mistycyzmu. Ludzie gromadzą się i modlą przy drzewie. Na korze widać oblicze Marii z wyróżniającymi się bardzo charakterystycznymi kośćmi policzkowymi i podbródkiem, welon na ramionach, ręce, nogi etc. Zbyt wiele szczegółów na prosty zbieg okoliczności, prawda?

 

Po trzecie, z oczu Madonny sączy się żółtawo – złota żywica. Wielu świadków twierdzi, że drzewo emanuje niesamowitą energią, która daje ciepło i spokój. Niezwykłą anomalię obejrzało już tysiące Rosjan, a żaden z nich nie odważył się powiedzieć, że jest to złudzenie optyczne, iluzja czy oszustwo, wyreżyserowane przez chrześcijan.

 

Twarz Matki na korze wypatrzyli pacjenci 31 sierpnia br., spacerując po terenie w okolicach szpitala. W sieci opublikowano zdjęcie wizerunku. Wierzący nazwali to miejsce świętym. Modlą się tam, zostawiają kwiaty i świece. Wiadomo już o kilku „cudownych” uzdrowieniach, spowodowanych przez tą postać.

 

Ludzie peregrynują do Sarańska z całej Rosji. Sprawą zainteresowali się badacze i rozmaici eksperci. Mimo postępu nauki, naukowcy stwierdzili, że brzoza jest naprawdę wyjątkowa i zawiera obraz, który nie da się pomylić z niczym. Specjaliści odmawiają jednak komentarzy na temat cudownych uzdrowień, ale przypominają o znaczeniu wiary dla pacjentów. Ich zdaniem, ikona stworzona przez naturę powinna być traktowana jako dobrodziejstwo dla chorych i wszystkich cierpiących.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

no nie wiem... Jak patrzę na

no nie wiem... Jak patrzę na tą dziurę w brzozie to mi się kojarzy raczej z organem matki bożej po porodzie...

1
0

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika gniew bozy

Ty suczy synu. Juz po tobie.

Ty suczy synu. Juz po tobie. Twoj pseudo-pan gowno ci da. Zobaczysz jak wykitujesz. Bedziesz Jezusa wzywal nadaremno.

0
-1
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

...już się boję... To twoja

...już się boję... Lol To twoja diabelska mamuska kazała ci mnie wykonczyć łajzo mocherowa? Dawaj tu sam!

0
0

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika pingwin1977

z takich obrazów, to

z takich obrazów, to najbardziej podobała mi się Matka Boska Kiepska ze znanego serialu...

0
0
Portret użytkownika b@ron

a to czasem nie jest szpital

a to czasem nie jest szpital psychiatryczny? ... widać żę pacjenci przebywają w zamknięciu od lat i nigdy nie widzieli brzozy... jak ktoś mi nie wierzy, to niech wybierze się do lasu i mu gwarantuje, że na każdej brzozie znajdzie jakąś matke boską Biggrin

1
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Trzeba być nie lada idiotą

Trzeba być nie lada idiotą,aby zmiany nowotworowe kory brzozy uznawać za jakąś zlegendziałą cipę...

0
0

...Angelus Maximus Rex

Skomentuj