Ogromny nietoperz zabity w Peru

Kategorie: 

Zdjęcie wykonane przez peruwiańskich żołnierzy

Peruwiańska armia schwytała nietoperza wielkości człowieka. Jak widać na zdjęciach zwierzę osiągnęło ogromne rozmiary. Nietoperz żył w odległym regionie Peru w pobliżu dżungli amazońskiej.

Zwierzę było widziane już wcześniej, ale brano je za mityczną chupacabrę. Podobno nietoperz zaatakował kilka osób przemierzających dżunglę i dlatego ustalono, co może być przyczyną niepokojenia mieszkańców.

 

Właśnie, dlatego poproszono o pomoc wojsko, które zadanie wykonało skutecznie unieszkodliwiając bestię. Według wstępnych oględzin zwierzę należało do gatunku tak zwanych latających lisów. Osobniki z tego gatunku maksymalnie osiągają rozpiętość skrzydeł od 1,5 do 1,7 metra, ten nietoperz miał przynajmniej dwa razy większą rozpiętość.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika RC

Ten nietoperz to niczym nie

Ten nietoperz to niczym nie wyróżniający się nietoperz z gatunku latających lisów.O jego zwyczajnej wielkości (ok.1,2m) świaczy bagnet wbity nad nim (uszy ma równierz przybite),ale równierz to, że wisi na pierwszym planie.Można to poznac po tym,że palik wbity w ziemię jest na wysokości żołnierza wchodzącego,od palika idzie sznurek (w prawo),a PRZED sznurkiem jest wbity bambus na którym wisi denat.Tak więc to typowy prima aprilisowy żart-ale fajny!

0
0
Portret użytkownika gryf

Obawiam się, że zdjęcie może

Obawiam się, że zdjęcie może byc autentyczne, zgadza się swiatło, przeswity skrzydel w jasnych miejscach, w ktorych z tylu jest wiecej wolnej przestrzeni i światła. U gory rzeczywiscie jest jakas bron biala, ale musieli mieć tak duze narzedzia do wycinania dżungli w czasie przemierzania terenu. Tego zwierzęcia szukano z pewnoscia w jakichs trudno dostępnych rejonach, chyba nikt nie sądzi, ze zlapano je na "leśnej ścieżce" ;).

0
0
Portret użytkownika graś

To wygląda na profesora

To wygląda na profesora komunistycznego,który za donosy na narzeczoną zdobył naukowy tytuł.Mowa o schizolu Stefanie Muchozolu.Ten obcujący cieleśnie z owadami,ale też niegardzący padłą zwierzyną był widziany w tamtych okolicach.Byłby święty spokój i dzieci już by nie płakały na widok tego psychopaty i słynnego w całej galaktyce damskiego boksera.

0
0
Portret użytkownika elvisz_zyje

Pani w szkole zadaje dzieciom

Pani w szkole zadaje dzieciom zagadke...
 
Powiedzcie midzieci,co to za ssak ktory potrafi latac?
 
Wiem,wiem,odpowiada Jasiu-to Toperz!
 
Nietoperz!...poprawia go nauczycielka,aaaa jak Nie toperz,to nie wiem-odp,Jasiu (:
 
Dobrego dnia.

1
0
Portret użytkownika baca_oszukany

a widzicie wbity sztylet

a widzicie wbity sztylet Hitlerjugend w deske nad glowa  tego nietoperka??  slaby fake

0
0
Portret użytkownika Laszlo Fenesz

jenny... przecież ten

jenny... przecież ten nietoperz  jest na pierwszym planie, blisko obiektywu.  Ustawienie żołnierzy wskazuję jak gdyby wisiał nad nimi, ale wystarczy przyjrzeć się detalom, spójrzcie na drzewa, są daleko za skrzydłami... nad nietoperzem jest nóź, czy ten nóż też jest wielkości człowieka? dżizassss, to przechodzi ludzkie pojęcie...  oficjalnie, wiem że nikogo to nie interesuje, ale  przestaje tu zaglądać

0
0
Portret użytkownika baca_oszukany

w telewizorni  byla 

w telewizorni  byla  wzmianka  o tym stwotrzeniu  niestety moja mlodsza  siostra  przelaczyla  na  inny kanal  i nie zdarzylem nagrac:/ ale bez obaw  Baca obiecac  ze  znajdzie i zrobi  lepsze fotki:)

0
0
Portret użytkownika rwlkp

Fotomontaz:) widac gdzie sa

Fotomontaz:) widac gdzie sa wiązania a gdzie koniec skrzydel.Wyglada jak by byl wklejony,przeciez nie jest przyklejony do bambusa.
 

2
0
Portret użytkownika lll

Na pierwszym planie jest

Na pierwszym planie jest  nietoperz a nad nim widać przytwierdzony do konstrukcji chyba jakiś bagnet - i to jest rzeczywisty punkt odniesienia.

1
0
Portret użytkownika pasjonacik~

filmu nie zrobiono ...el

filmu nie zrobiono ...el comendante pewie zabronil...ale do niedawna o pajakach wiekszych od solfug tez nie wiedziano a te wpieprzaja ptaki wielkosci kur. a pajeczyny maja po 9-10 m2

0
0
Portret użytkownika Homo sapiens

Trzeba by zobaczyć czy jest

Trzeba by zobaczyć czy jest film o tym wielgachnym nietoperzu bo jeżeli niema to by było kolejne zdjęcie fotomontaż ! Nie widać gdzie jest dal a gdzie bliskość, trochę jakby wstawiony ten nietoperz do obrazu ! Coś jakby było kombinowane z ty, zdjęciem ! Jeżeli to prawda to niezły szok ! Wiele filmów dokumentalnych opisuje takie ptaszysko latające w dżunglach swiata ale nie było dowodu ! Czyżby jakieś manipulacje tajne nad zwierzątami ? czy to dinozaurowa pozostałość ?! No i czy to prawdziwa informacja czy fotomontaż ?! To by był dowód na pozostałość po Biblijnym potopie i dinozaurach !

0
0

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj