Pierwszy koniec świata w 2018 roku! Tym razem nadejdzie 24 czerwca

Kategorie: 

Źródło:

Biorąc pod uwagę, że ostatnimi czasy przepowiednie końca świata zdarzają się średnio raz na kilka miesięcy, nie mają one aż tak silnego wydźwięku jak kiedyś. W samym 2017 roku mieliśmy ich blisko sześć, zatem nie jest to dziwne, że tuż po rozpoczęciu 2018 pojawiła się kolejna przepowiednia, nawiązująca do Apokalipsy świętego Jana.

Jej twórca to niejaki Mathieu Jean-Marc Joseph Rodrigue, który uważa że klucz do tajemnic końca świata znajduje się w Biblii. Interesujące nas fragmenty pochodzą z Apokalipsy św. Jana:

A dano jej usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa,
i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcy

 

Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

Korzystając z powyższych zdań z Apokalipsy św.Jana, Mathieu Rodrigue określił, że koniec świata nastąpi 24 czerwca 2018 roku. Nie bez powodu nie opisuj jak tego dokonał, ponieważ żaden z portali internetowych piszących na ten temat, nie ma o tym pojęcia.

Co zabawniejsze, jeżeli sprawdzimy jego profil na facebooku zobaczymy jedynie 3 posty, w których mężczyzna udowadnia swoje tezy na podstawie amerykańskiego dolara oraz tablicy okresowej pierwiastków. O ile wspomniany profil należy do niego, to najprawdopodobniej mamy tu doczynienia z osobą chorą psychicznie, której opowieści są wykorzystywane przez światowe media. Tak jak zazwyczaj w przypadku apokaliptycznych opowieści, prawdę na ten temat tak czy inaczej poznamy już wkrótce.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika maksikosi

czemu ci ludzie co chwila

czemu ci ludzie co chwila mowiom o tyc koncach swiatach powinien im ktos dac jakims dzwonem w leb bo to jest masakra jeszcze niepotrzebnie stresują innych

 

0
0
Portret użytkownika Pilippek

co za debil _._ ktoś ci każe

co za debil _._ ktoś ci każe nosic dowód człowieku? i co za różnica skoro namierzą cie po karcie bankowej lub telefonie... 

1
0
Portret użytkownika Grzesiek444345

teraz nie trzeba nosic

teraz nie trzeba nosic bałwanie skończony a jak wprowadzą nowe dowody z chipem to będą kazać je nosić idioto !

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Nieważny

@Matis czasami warto Cię

@Matis czasami warto Cię przeczytać,ale nie musisz być pierwszym w tym roku posłańcem greckim na INNYMEDIUM  w tym temacie.Pzdr.

0
0
Portret użytkownika baca

kolejny ćpun religijny ostro

kolejny ćpun religijny ostro przedawkował biblię... skoro na 24 czerwca przewidział koniec świata to oznacza tylko tyle że już 25 czerwca można go humanitarnie jebnąć młotkiem w łeb...

3
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Anna

Całkiem możliwe że jakiś

Całkiem możliwe że jakiś biznesmen deweloper ma do zaoferowania podziemne parcele. W końcu od dawna zapowiadają ten wyjątkowy dzień zagłady. Wszystko jest na sprzedaż a wytresowani amerykańscy koloniści wszysko kupią.

Najlepiej zarabia się na wojnie tym, którzy pociągają za sznurki.

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj