Po raz kolejny zaobserwowano dziwne światła w pobliżu wulkanu Popocatépetl

Kategorie: 

Źródło:

Obszar wokoło meksykańskiego wulkanu Popocatépetl  jest znany z wielu zadziwiających obserwacji UFO. Zaledwie kilka dni temu ponownie doszło do obserwacji niesamowitych świetlistych obiektów powyżej krateru  wulkanu.

 

Światła pojawiły się jakiś czas po erupcji w dniu 19 czerwca 2016 roku. Oczywiście tak jak zawsze pierwszymi wyjaśnieniami tego zjawiska są te związane z siłami natury.

Nie wykluczone, że dziwny obiekt to wynik odbicia światła słonecznego przez soczewkę kamery, małe stopione kawałki lawy wydalone przez wulkan podczas erupcji i spadające z powrotem do Ziemię lub poprostu nagrany został przelot świetlika. Oczywiście biorąc pod uwagę liczebność tego typu obserwacji, można też założyć, że jest to coś nienaturalnego lub wręcz paranormalnego.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika taurus

To wygląda jak iskry z

To wygląda jak iskry z ogniska niesione przez wiatr....indianie grillują przy wulkanie.

0
0
Portret użytkownika pilipp

a mi sie wydaje ze ktos

a mi sie wydaje ze ktos niezly hajs zbija na robieniu w balona takich jak wy

0
-3
Portret użytkownika tomasz26

ładne obrysowe światełka .

ładne obrysowe światełka ..jak na razie z naszym poziomem świadomości możemy pomarzyć o takiej technologi.

1
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika KoFiPL

1. bo bym je widział - a tam

1. bo bym je widział - a tam nic nie było.

2. nie wyglądają jak wszystkie inne ptaki którym robię zdjęcia.

3. w podczerwieni ptaki mają inne kolory.

4. wysokość - bardzo mocno wysoko - wysokość samolotowa, widziałem później samolot jak leciał i był na wysokości mniej więcej tej chmury.

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Homo sapiens

Tajemnicą jest czy UFO istoty

Tajemnicą jest czy UFO istoty mają związek z symbolami starożytnego "Egiptu", pokazanymi poniżej, o których jest napisane w tekście "Przedświadomość megalityczna", czy nie ?! Dlaczego masoni tak bardzo boją się prawdziwego hinduizmu i buddyzmu ?!

Może symbole starożytnego "Egiptu" pochodzą od aniołów którzy tylko częśćiowo współpracowali z Bogiem YHWH ? Jak wiecie państwo posągi starożytnego buddyzmu są prawie identyczne z tymi zrobionymi na terenach starożytnego Egiptu" ! Istnieć musiała jakaśjedna nauka w starożytności, i buddyzm, hinduizm korzystał z tej nauki. Poniżej trzy zdjęcia, dwa z lewej Babilon, pierwsze z prawej Ameryka południowa !

http://popotopie.blogspot.com/2016/01/szczegolna-teoria-myslenia-wzglednego.html

Ważne by się zastanowić kim są UFonauci, czy mają związek ze starożytnymi igeneręcjami w ludzki genom ? Czy są tymi istotami, o których piszą święte przekazy chrześcijan Biblia i księgi poboczne jak Księga Hehocha ?!

http://popotopie.blogspot.com/2016/02/strzez-sie-i-pilnuj-swojej-duszy.html

2
0

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj