Poprawność Polityczna

Kategorie: 

Źródło: Internet

Ten artykuł jest niepoprawny politycznie – a zatem nie zaleca się aby go czytali transwestyci, pederaści, bolszewicy oraz inni odmieńcy niezdrowo dumni ze swoich dewiacji. Niewskazany jest on również dla rudych, grubych i kulawych. A już pod żadnym pozorem nie powinni do niego zaglądać fanatycy Gwiezdnych Wojen, bo nieodwracalnie zniszczy ich upośledzone dzieciństwo. Innymi słowy dostrzegacze rzeczy niewidzialnych np. „uczuć religijnych”, „obrażonych wartości”, „mów nienawiści”, „dóbr osobistych”… kompletnie niczego tu nie wyczytają.

To tekst wyłącznie dla normalnych, zdrowych ludzi, którzy nie interesują się zastępczymi problemami cygańskich feministów, nieprzytulonych emigrantów i oszołomionej patologii. Normalni ludzie powinni go przeczytać koniecznie, aby się upewnić, że nie są sami lecz stanowią przytłaczającą, zdrową i naturalną większość w tym poprawnym politycznie gnoju, który nas coraz bardziej dusi i osacza po to aby już na dzień dobry ukraść wolność słowa.

To bardzo długi artykuł – wersja reżyserska i nieocenzurowana - szeroki na jakieś trzy godziny więc wczytywacze nagłówków też tu nic nie znajdą.

Żebyśmy zatem krzywdy sobie nie zrobili, bo zawsze można usnąć, spaść z krzesełka i zrobić sobie kuku, zadbałem o parę pozytywnych podkładów muzycznych oraz smaczki rozrywkowe. Jest ich 27 i ciekaw żem czy ktoś wyłowi wszystkie one.

I tak, dla bezbolesnego wejścia w klimat opowieści na dobry początek nie zaszkodzą: „Zayebały Żule Mi…”, czyli odrobinka muzyki klasycznej, którą sądząc po liczniku zna już prawie każdy Polak:

https://www.youtube.com/watch?v=esF4aUD0KBs

GENEZA POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ

Dla masonów potężna broń jest niezbędna, gdyż bez trzymania ludzi w ciągłym strachu nie można sprawować bezprawnej władzy. A oni sprawują już ponad sześć tysięcy lat przy pomocy tajnych stowarzyszeń specjalizujących się w terroryzmie oraz zastraszaniu. Sama broń do tego jednak nie wystarczy. Aby utrzymać władzę uzurpatorzy potrzebują jeszcze fałszywej religii oraz antyludzkiego systemu – najlepiej wspierających się nawzajem. „Bóg, honor, ojczyzna” to ich ulubione puste hasełko zaraz po „wolności, równości i braterstwie”. Zwyrodnialcom chodzi oczywiście o to, aby pozbawić wolnych ludzi bogów, ojczyzn, równości i braterstwa które ich jednoczą. „Dziel i rządź” to jest bowiem prawdziwe hasło masonerii.

Wszystkie TRZY składniki konieczne do utrzymania władzy masoneria nieustannie tworzy i modyfikuje od czasów, kiedy była niewielkim tajemnym stowarzyszeniem kapłanów w starożytnym Egipcie, któremu udało się przechwycić władzę.

Po pierwsze – masoni opracowują i narzucają fałszywe wierzenia, które uzależniają dusze ludzkie identycznie jak narkotyki ciało. Uzależnionymi bowiem bardzo łatwo jest manipulować i narzucać im określone działania. Następnie rękami tych, których już zwiedli brutalnie tępią wszelką wiarę rodzimą kolejnych społeczeństw po czym oferują podbitej ludności „do wyboru” jedną ze swych starannie przygotowanych fałszywych religii z rodzaju „miłosierdzia”, „wybraństwa” lub „pokoju”. Napisanych oczywiście w celu zniszczenia ludności, która była miłosierna i pokojowa przed podbojem. Wszystkie wiary rodzime zostały w ten sposób wymordowane a niedobitkom przyniesiono na tacy trzecią już wersję niedorzecznej w swoim sednie historyjki o cnotliwej inaczej kobiecie, którą w zasadzie miał kto chciał na niebie i na ziemi oraz jej cudownym dziecku o nieustalonym ojcostwie. O tym świętym dziecku nigdzie nie napisano tak trafnie jak na portalu Racja Słowiańska, gdzie można znaleźć info, że żaden klecha nie potrafi udzielić odpowiedzi na proste pytanie: skąd po jednym niepokalanym Jezusie wzięło się aż 144 napletków i ponad tysiąc kopytek osiołka, na którym wjechał do Jerozolimy, która dwa tysiące lat temu nie istniała? Jest to jedna z „trudnych spraw”, których kościół żydokatolicki nie może w żaden sposób rozwikłać. Nie jest też tego w stanie wyjaśnić nam żaden generał Jezuitów ani nawet wszechmogący generał Wojciech Jerozolomiński, Jeruzalemski, Jarozalewski… czy jakoś tak, bo jakoś tak wziął on i umarł i niestety nie zdążył być zmartwychwstały, bo go najwyraźniej przebili osikowym kołkiem. I w ten właśnie sposób u chrześcijan niepiśmienna kobieta ze wsi z nieślubnym dzieckiem znienacka zostali boziami. U muzułmanów zaś bożkiem zrobiono epileptyka i pedofila. U żydów natomiast za bozia robi jakiś groteskowy kozioł z cyckami.

Okropne to?

No ba i chyba dlatego właśnie oszołomionym katolikom na deser podano ich bozia do zjedzenia żeby popraktykowali sobie jako „świętość nad świętościami” rytuał z epoki kamienia czyli kanibalizm. Komunia „święta” to przecież jedzenie ludzkiego ciała oraz picie ludzkiej krwi – i otępiały motłoch robi to w przenośni a najwyższa kasta kapłanów naprawdę. Na punkcie ludzkiej krwi te oblechy mają po prostu bzika i chyba lepiej nie informować ogłupiałej tłuszczy do czego tak naprawdę służy słowiańska zdrowa krew zbierana łapczywie pod sztandarami „polskiego” czerwonego KRZYŻA. Powiem tylko, że był niekiepski skandal, kiedy cały TIR „brakującej” nieustannie w polskich szpitalach krwi, wywrócił się na Słowacji będąc w drodze do „polskiego” papieża, dokąd podróżował jako  „dar” rzecz jasna po którejś tam jego „pielgrzymce” – czyli wizycie po haracz. Sataniści z Watykanu zużywają tony ludzkiej krwi aby wydłużyć swoje nędzne życia i jest to instytucja wręcz od podstaw zbudowana na rzekach krwi niewinnych ofiar. Zresztą sam kościół nazwę wywodzi od… kości, natomiast „ołtarz” to nic innego jak stół rzeźniczy do składania… ofiar. Najbardziej ohydne rzeczy uchodzą w kościele/kostnicy/rzeźni za… sacrum i nawet już nie można niczego bardziej zwyrodniałego sobie wyobrazić.

Bardzo dużo dobrych ludzi zostało ponadto zwiedzionych przez tych duszpasterskich pasożytów. Niezliczone bowiem rzesze tych, którzy pozwolili się oszukać i następnie w dobrej wierze osobiście poświęcili bogu: kleryków, zakonników, zakonnic, księży, etc… po głębszym zbadaniu tajników „swojej” wiary, czyli starożytnych pism zachowanych jeszcze z początków kościoła doszło do przekonania że „ich” religia od początku do końca została zmyślona a oni sami tak naprawdę służą… szatanowi. Przyznał to samo zresztą w chwili słabości otwartym tekstem jeden z… papieży. Trzy najważniejsze fałszywki masonerii to judaizm, chrześcijaństwo oraz islam – zabobony wymyślone przez umysły z epoki kamienia. Straszliwie cofnięta została ludzkość w rozwoju przy pomocy tych religii spreparowanych przez tajne stowarzyszenia. Oprócz trzech głównych ogłupiaczy są jeszcze pomniejsze debilowarianty tej jahwistycznej patologii. Na przykład kościół ewangelicki, świadkowie jehowy lub protestantyzm, (wszystkie stworzone w ramach „dziel i rządź” przez masonerię), które są zjudaizowanym chrześcijaństwem, czyli po prostu piątą kolumną islamu.

Czy te zamierzchłe historyjki mają jakieś współczesne znaczenie?

Owszem, w epoce obecnej następstwa są gigantyczne w swoim wydźwięku. Wszystkie bowiem kraje protestanckie, są niezwykle przychylne dla muzułmanów. I patrząc przez pryzmat współczesności na ich „starania” to właśnie protestanci i ewangelicy pragną sprowadzić do Europy islamskich zwyrodnialców. Proces ten widać doskonale na przykładzie ewangelickich Niemiec ale pozostałe fałszywe religie nie pozostają w tyle za Niemcami. Wszyscy bowiem „nasi kapłani”, czyli nasłani przez Rzym religijni okupanci bez względu jaki wyznają odprysk jahwistycznej patologii - wspólnym głosem nakłaniają Polaków we wszystkich kościołach, zborach i bożnicach dokładnie na to samo. Wszyscy oni pod płaszczykiem „miłosierdzia”… niemiłosiernie pragną sprowadzić do Polski obcych najeźdźców razem z ich fałszywymi przesądami. Wręcz żebrają aby choć kilku przyjąć do każdej parafii. Najlepiej tych gwałcicieli z Rimini można by rzec sarkastycznie lub tych „leczących się psychiatrycznie”, którzy uwielbiają jeździć skradzionymi ciężarówkami po chodniku. Jak ognia wyznawcy fałszywych religii boją się sprowadzić do kraju miliony polskich emigrantów wywiezionych i wygnanych przez ostatnie 200 lat z Ojczyzny. „Wolna” Polska konsekwentne woli eksportować z kraju Polaków i zamiast repatriantów importować nam Czeczeńców, Ukraińców, żydów, murzynów i ciapatych. Jedynie dla kompletnie obcej dziczy żydokatolicy, protestanci, świadkowie jehowy i ewangelicy znaleźliby na naszej ziemi ciepły dom oraz pieniądze odebrane rdzennej ludności. Jest to odgórnie narzucony masoński koncept mający sprowadzić do krajów białej rasy obcą dzicz, która ją po prostu wyrżnie do nogi lub przynajmniej zdziesiątkuje. Co do tego nie ma wątpliwości, bo konflikt religijny jest to najlepsza recepta na wywołanie wojny totalnej – i taki właśnie ma zamiar masoneria, która obecnie sprowadza islamistów i transporty broni dla nich do bezbronnej Europy.

Skąd się zatem bierze ta niezdrowa miłość chrześcijańskiego duchowieństwa do obcej totalnie patologii?

Semita bowiem zawsze będzie czuł większy sentyment do innego semity a nie do kogoś z innego plemienia. I dlatego właśnie każdy polskojęzyczny kapłan zawsze będzie robił wszystko aby podległych mu baranów bożych zachęcić do sprowadzenia kompletnie obcej im zarazy. Dziczy, która już od tysiąca lat próbuje się tu wedrzeć i do której jedynie inny semita czuje pierwotny, plemienny sentyment. Dbających zaś o interes Polaków nielicznych polskich kapłanów albo się zsyła do nieważnych parafii albo usuwa ze stanu kapłańskiego albo zaszczuwa. Awansują i obejmują prestiżowe stanowiska wyłącznie kapłani obcego pochodzenia, po to oczywiście aby jeszcze bardziej działać na szkodę Narodu. Kompletu tej perfidii dokonuje oczywiście kościół żydokatolicki – który jest od swojego początku największym wrogiem Słowiańszczyzny. Udając świętojebliwość jakąś watykański kacyk to po prostu satanistyczna kukiełka szczególnie wrogo nastawiona do Słowian. Dziwnym bowiem trafem w Rzymie nigdy nie było nawet grama entuzjazmu po pokonaniu przez nas dziczy pod Zielonym Lasem (Grunwaldem), Wiedniem, lub Warszawą. Zawsze nasze największe Victorie zamiast radości budziły w Nocnicy Apostolskiej jedynie nerwowy niepokój – oraz gorączkowe zdradzieckie starania aby obrócić wniwecz nasze zwycięstwa nad hordami wrogów… kościoła. Ostatnio na przykład guru żydokatolików doznał na błogosławionym nocniku natchnionego objawienia po czym wydalił z siebie radosną nowinę, że ustalił że imię ich boga to annonai. Hmm… a to rewelacja godna co najmniej tamtej dotyczącej gadających węży. Annonai to przecież znany doskonale bożek… żydomasonerii i masoni na trzecim stopniu wtajemniczenia dowiadują się tego imienia jako niby wielkiej tajemnicy zaraz po wstępnym praniu mózgu. Masoni trzydziestego stopnia – ci z wypranym do końca mózgami - ogłupiani są kolejną rewelacją – tą że imię boga to jahbullon jakiś, przypominający coś pośredniego między żabą a pająkiem. Jakie by jednak te imię u masonów ostatecznie nie było to i tak zawsze chodzi o drapieżnika żądnego ludzkiej krwi. Tak więc żydokatolicki annonai na dziś jest kozłem z kobiecymi cyckami, ma kopytka, rogi i tylko patrzy jakby tu kogoś jeszcze niepokalanie zapłodnić. Najlepiej w dupala. Tajne stowarzyszenia od czasów starożytnych pod płaszczykiem religii budują swoje „świątynie”, które nie są żadnymi świątyniami rzecz jasna tylko rzeźniami do składania ofiar z ludzi, w których „kapłani” pełnią rolę rzeźników delektujących się ludzką krwią. Tak właśnie wygląda brutalna prawda między innymi o rzekomej „świątyni” Salomona, którą na pustyni już dwa milenia opłakują i którą jeszcze Rzymianie oburzeni składaniem ofiar z ludzi zburzyli tak skutecznie, że nie pozostał po tym gnoju nawet kamień na kamieniu.

Po drugie – masoni narzucają antyludzkie systemy polityczne. Wszystkie od czasu Starożytnego Egiptu są zaprojektowane na wyniszczenie ludności i zamianę niedobitków w niewolników. Wszystkie włącznie z najnowszym tworem masonerii: Unią Europedałopejską. Wolność Słowiańszczyzny na przykład zakończyła się w momencie nastania na jej ziemiach zwabicielopodobnej pseudoreligi. Jeden ogromny kraj Lechia został rozbity na kilkadziesiąt pomniejszych – często wrogo do siebie nastawionych z powodu różnych odmian fałszywych przesądów. Najlepszym przykładem tego jest obecnie podjudzanie słowiańskiej Polski na słowiańską Rosję przez niesłowiańskich podżegaczy. Nie wyszedł im plan wymordowania naszego narodu przez sponsorowany przez nich niemiecki, pruski, łotewski i ukraiński pseudo faszyzm, bowiem to właśnie Rosja nas przed zagładą ocaliła i wydusiła jak wszy cały ten pseudo faszyzm. Nie wyszedł im również kolejny rozbiór Polski, bowiem niedawną propozycję tego rozbioru Makreli Mengel (!) Władimir Putin kilka lat temu stanowczo odrzucił stwierdzając cytuję: „Wy i tak już zaszliście za daleko” – mając na myśli oczywiście miasto Berlin od którego na wschód żyją Słowianie. Obecnie masoni pragną więc aby nasze narody skoczyły sobie do gardeł i nawzajem się wykrwawiły po to… aby w obydwu objąć następnie władzę. Non stop do tej wojny homoseksualne pionki masonerii Polaków podżegają. Masoni z Afroameryki chcą walczyć o prawa transwestytów i pederastów do ostatniego Polaka. Tak naprawdę jednak chodzi o przejęcie bogactw naturalnych Rosji o co od dwustu lat żrą się Rockeffelerowie z Rotszyldami. Rockeffeler położył na petrochemicznym biznesie łapę po rewolucji bolszewickiej ale Rotszyld wyrwał mu to z gardła po pierestrojce. Obecnie Rockeffeler usiłuje odzyskać pola naftowe z powrotem więc okrąża bazami wojskowymi Rosję. Dla Polaków przewidział śmierć w pierwszym natarciu. Szykuje się więc kolejna wojna żydowsko żydowska, w której na razie przegrywają żydzi niemieccy Rotszylda. Mimo to jeszcze od czasu rudego gaulaitera trwa intensywne obsadzanie stanowisk administracyjnych w Polsce żydami a sił policyjnych Ukraińcami, bo jest to w interesie i Rockeffelera i Rotszylda. Te dwie mniejszości okazały się bowiem najbardziej wrogie, zajadłe i zdradzieckie w przeszłości więc dla każdego Polaka który ma dwie klepki w głowie najbliższa przyszłość rysuje się mrocznie ale też bardzo klarownie, bowiem to co się obecnie dzieje w naszym kraju to nic innego niż rozstawianie pionków na szachownicy przed kolejną Rzeźnią szykowaną Narodowi Polskiemu. To nie jest jakaś zgubna, naiwna, nieprzemyślana polityka dziwnej miłości do naszych rzeźników ale starannie zaplanowane ludobójstwo Narodu Polskiego które się zbliża z każdym dniem coraz bardziej. Miliony banderowców już (nie wiadomo nawet kiedy) ulokowanych zostało na Ziemiach Odzyskanych i one właśnie nie pozostawiają co do tego żadnych złudzeń. I proszę nie wmawiać sobie naiwnie, że ci współcześni są dobrzy, bo ci przedwojenni też byli dobrzy, chodzili razem z Polakami do szkoły, bawili się razem na podwórku, razem pracowali, razem mieszkali, razem się bawili, kopali piłkę do momentu… aż ich na Polaków poszczuli popi, rabini i masoni. Wówczas swoich kolegów, przyjaciół, ba, mężów i żony mordowali tysiącami dosłownie jak dzikie zwierzęta i wywozili na Sybir jeśli ktoś był zamożny i nadawał się aby go ograbić. A kto raz się skurwił ten już na zawsze pozostanie masońską kurwą… co zresztą doskonale widać po tym jak ukraińcy z policji rokrocznie z lubością kopią i biją na Marszach Niepodległości bezbronnych Polaków. Uzbrojonych by się nie ośmielili.

Jak się uratować przed nadchodzącą zagładą?

Jest to możliwe tylko i wyłącznie poprzez powszechny legalny dostęp do broni – czyli powrót do normalności. Polak plus broń jest połączeniem nie do pokonania – dowodzi tego Powstanie Warszawskie – które odniosło klęskę tylko z powodu zdrady oraz właśnie dramatycznego niedostatku broni i amunicji. Wrogom nie pomogły ani czołgi, ani samoloty ani kuriozalne działa, ani absurdalna przewaga liczebna, ani uzbrojone po zęby najlepsze ich oddziały frontowe ze Szwabii, Łotwy i Ukrainy. Tylko i wyłącznie brak prostej poręcznej broni palnej w rękach Polaków uratował te bandyckie ścierwa przed monumentalną porażką. Nie uratował ich jednak przed ponadczasowym obciachem, bowiem nieuzbrojony Powstaniec Warszawski walczył i tak dłużej niż… cały pieprzony Zachód razem do kupy wzięty. Banderowcy urządzili w czasie tego Powstania kolejną Rzeź ale nie Powstańcom lecz bezbronnej ludności cywilnej – mówi się o 200 tysiącach ofiar po takiej samej liczbie na Wołyniu. Mimo to jedno tylko nasze miasto trzymało się wściekle przez ponad dwa miesiące mając parę pistoletów i butelek z benzyną a całe uzbrojone po zęby państwa zachodnie kapitulowały w dwa, trzy dni – ze świeżym Niemcem ponadto, bowiem my walczyliśmy już z Niemcem i banderowcem niesłychanie zaprawionym! Te fakty są niepodważalne i dlatego właśnie pilnie potrzebujemy broni, bowiem pan prezes, swetru albo emeryt Antoni nas nie obroni nawet przed deszczem. Oskarżą o wszystko co złe tych biednych żydów i powiedzą że Bronek ukradł parasol, przepił Olek albo że to wina Tuska. Stworzą kilka klubów parlamentarnych w sprawie parasola oraz ze trzy komisje śledcze i po czteroletnich obradach zadzwonią do Watykanu do wyświęconego zaklinacza deszczu. Polak powinien już od dwustu lat mieć wyryte w głowie, że jak umie liczyć to powinien liczyć tylko na siebie, bo wszyscy inni go pozostawią lub zdradzą ewentualnie wsadzą nóż w plecy.

Najczarniejszy sen masonerii to broń w rękach Polaków – dlatego trzeba o to naprawdę solidnie zawalczyć i to powinien być na dzień dzisiejszy priorytet dla wszystkich ludzi myślących. W tym jednym przypadku musi być jedność narodowa bo póki co o tym kto ma broń decyduje jakiś ukraiński komendant zainstalowany w polskiej policji i tak być dalej po prostu nie może, bo ten komendant sprawił, że Polacy to najbardziej rozbrojony na świecie naród. W Andorze lub San Marino posiadają więcej broni! Tymczasem kałach powinien być tak samo popularny jak prawo jazdy o ile nie bardziej i wtedy nikt kto ma dwie klepki do Polski bez zaproszenia nie wejdzie. Broń i tylko broń może nas ocalić, bo żadne różańce na granicach tego nie zrobią niestety.

Ta horda która właśnie stoi u naszych bram jest tak niebezpieczna że już dziś – natychmiast - Polacy powinni się zjednoczyć pod względem dostępu do broni. Wszyscy bowiem jedziemy na jednym i tym samym wózku. Ateiści i katolicy, żydofile i antysemici, narodowcy i bolszewicy – wszyscy biali ludzie w Polsce znajdą się w śmiertelnym zagrożeniu jeśli ta horda nas najedzie i zacznie rozwalać od wewnątrz. Pamiętajcie o dwóch najważniejszych w życiu sprawach. Po pierwsze, dla nich wszyscy jesteśmy zupełnie tacy sami i w pierwszej kolejności szlachtują tych… którzy im pomagają! Po drugie, najstarszą i najbardziej uświęconą demokratyczną tradycją polską jest ta, że w czasie wybuchu wojny rząd pierwszy spierdala! Spierdolił Piłsudski w czasie wojny z bolszewikami, spierdolił rząd w trzydziestym dziewiątym kiedy się szarpaliśmy ze Stalinem i Hitlerem. Oba rządy były masońskie po prostu i zostawiły Polaków na pastwę losu. A na pozostawionych samym sobie Polaków rzucili się żydzi i Ukraińcy kolaborujący z okupantami i prześladowali przez całą okupację.

Te właśnie doświadczenia sprawiły że tylko skończony debil jest przeciwko powszechnemu dostępowi do broni. Debil ewentualnie ewidentny zdrajca czyli masoński piesek. Bo te właśnie doświadczenia sprawiły że każdy Polak powinien mieć… obowiązek posiadania broni. W Andorze jest właśnie taki obowiązek i nie ma to tamto, bo jeśli ktoś jest biedny i go na broń nie stać – państwo kupuje mu karabin.

Każdy rząd który będzie mówił inaczej – to zdrajcy działający na szkodę Narodu. Jedyny bowiem prawdziwy rząd Polski – ten właśnie który nigdy Polaków nie pozostawił – rząd podziemnego Państwa Polskiego – on nie tylko szkolił Polaków do walki z okupantem ale produkował i zdobywał broń przez całą wojnę aby Naród miał czym walczyć.

A ponadto język polski jest tak wspaniały że przeważnie jednym słowem można określi całość danej problematyki.

Jak się nazywa człowiek pozbawiony dostępu do broni?

Bezbronny.

Jak się nazywa sprzęt służący do obrony?

Broń.

Jak się nazywa ktoś kto używa broni?

Obrońca.

Inne języki niestety nie są tak precyzyjne jak nasz polski i w nich te same pytania tworzą… bełkot a nie rozwiązanie problemu.

Pamiętajmy o jeszcze jednym – Polaków nikt się nigdy nie pytał o zdanie tylko nagle zalano nasz kraj Ukraińcami nie wiadomo nawet kiedy. A zatem tylko jedno małe, malutkie, maleńkie fałszerstwo wyborcze dzieli nas od tego, aby rudy gaulaiter powrócił i wówczas tak samo nie wiadomo nawet kiedy bez pytania Polaków o zgodę, może się w naszym kraju zaroić od czarnej i hebanowej hołoty. Rudy tak już bowiem ma w swojej naturze, że za pięć złotych rodzoną matkę by sprzedał tak jak chciał ukradkiem w nocy sprzedać polskie lasy. Za pięć euro sprzedałby do haremu wszystkie Polki i dołożył córkę. Jedno małe fałszerstwo wyborcze do tego wystarczy a tak się niefajnie składa, że głosy wyborcze liczą w Polsce żydzi…

Polska musi mieć broń po prostu. Cała reszta polityki to pitolenie o Szopenie… sprawy nieistotne zupełnie.

Każdy kraj słowiański który ma zamiar nadchodząca wojnę przetrwać musi uzbroić po zęby swoich obywateli. Zrozumiano to doskonale w Czechach oraz w Rosji i tam już jest od ubiegłego roku możliwość bezproblemowego nabycia broni bez zgody Ukraińca jakiegoś.

U nas natomiast powszechnego dostępu do broni nie ma bowiem bezpieczeństwa państwa strzeże półmilionowa armia sklepowych ochroniarzy, dwieście tysięcy parkingowych cieciów, straż miejska, posłanka Grodzki, pan Antoni który bez kaftana jest bardziej niż wściekły pies niebezpieczny, no i oczywiście Rambolek, który sam jeden pod osłoną matki boskiej sprytnie wyruchał Stasi, UB, KGB, VB i kontrolerów biletów tramwajowych w całym Układzie Warszawskim, ograł totalizatora, obalił system, rozwalił ZSRR, wypędził z Polski wszystkie sowieckie wojska i wyzwolił nasz kraj spod bolszewickiej okupacji. A po zwycięstwie ukończył Tetrisa, skopał Chucka Norrisa, shakował Matrixa, rozwiązał jajowody i zaludnił Ziemię. Człowiek Legenda – jak Robinson Cruzoe, Atylla albo Jasiu Fasola.

Po trzecie – broń masowego rażenia. Ta jest koniecznością z punktu widzenia masonerii po to aby zniewoloną, ogłupioną zabobonem ludzkość utrzymać w ciągłym strachu. Dla siebie bowiem masoneria zawsze dba o zapas straszliwej broni. W czasie pierwszej wojny światowej tą bronią była stworzona przez nią broń chemiczna. Długo po wojnie trzymała w strachu całą ludność Europy. W czasie drugiej wojny światowej masoneria stworzyła broń atomową, która na długo po wojnie trzymała w strachu całą ludność cywilizowanego świata. Obydwa rodzaje broni były jednak nieskuteczne, bowiem miały bardzo ograniczone działanie – w zasadzie lokalne. Po tym jak stosunkowo szybko odrodziły się Hiroszima, Nagasaki i tym podobne – ludzkość nie za bardzo dała się nabrać na życie w strachu, bowiem ponad dziewięćdziesiąt procent ludzi i tak mieszka poza dużymi miastami więc niestraszna im broń atomowa. I jak na ironię tereny skażone bronią chemiczną z I wojny światowej okazały się dłużej szkodliwe dla środowiska i niedostępne dla ludzkości niż te skażone promieniotwórczością z II wojny. Na potrzeby III wojny światowej stworzono zatem kolejną broń masowego rażenia – tym razem jednak o zasięgu globalnym.

Ta broń to poprawność polityczna.

I czy się to komuś podoba czy nie, ona zabiła już – jeszcze przed wybuchem tej zaplanowanej przez masonerię wojny - dużo więcej ludzi niż broń atomowa i chemiczna razem wzięte.

Aby kogoś zniewolić trzeba go pozbawić… wolności. Wiadomo.

A co zabija poprawność polityczna w pierwszej kolejności?

Wolność słowa.

I w związku z tym jeśli ktoś nie może mówić, nie może się rzecz jasna bronić. Nawet przed fałszywymi oskarżeniami a te z kolei to odwieczny znak rozpoznawczy masonerii. Poprawność polityczna nie jest jednak nowym wynalazkiem. To w swojej istocie jest jedynie nieco zmodyfikowana forma heretyzmu – średniowiecznej cenzury - dostosowana do realiów współczesnych – kiedy ogół ludzkości ucywilizował się, wyrwał ze średniowiecza i stał się zlaicyzowany czyli przestał obawiać durnych klątw, piekieł, diabłów i tym podobnych straszaków. To po prostu kolejna już forma cenzury i żaden „genialny” mason Orwell tego nie wymyślił. Wymyślili to jeszcze w pradziejach kapłani w starożytnym Egipcie.

Poprawność polityczna w swojej obecnej formie to najgroźniejsza broń masowego rażenia jaką kiedykolwiek stworzono, ponieważ wywraca na drugą stronę wszystkie pozytywne wartości ludzkiego życia. O tym przecież, że współczesny świat stanął na głowie wie każdy, ponieważ człowiek żyjący obecnie nie może tego zjawiska nie zauważyć. Kolejne pokolenia już nie będą miały skali porównawczej i jego znaczna część być może uzna świat odwrócony do góry nogami za rzecz normalną. Takie już nasze „szczęście” w nieszczęściu, że żyjemy w ciekawych czasach…

Pozornie w poprawności politycznej chodzi o sprawy przyziemne, niewinne, nieistotne niemalże, bowiem to jest rzekomo bardziej uprzejmy sposób nazywania zjawisk. Dokonuje się tego przy pomocy nieprawidłowo (!) dobranych określeń, które niewiele mają wspólnego z tym co opisują. Mylące nazewnictwo to w poprawności politycznej po prostu „norma”.

Ponieważ jednak słowne nazewnictwo – zwłaszcza nieprecyzyjne i mylące - a realne czyny to są dwie odmienne kategorie, ten pozornie niegroźny obłęd słowotwórczy wygląda na zjawisko błahe, nie mające istotnego wpływu na życie, które nie składa się przecież ze słów lecz dokonań. Wie o tym podświadomie każdy, gdyby bowiem fałszywe słowa miały jakiekolwiek znaczenie sprawcze, ten świat już dawno wypełniłyby miliony Jezusków, Mahomecików i Maryjek, o które od wieków modlą się głośno naiwni. Modlą się, modlą, pokutują, potem znowu modlą i tak przez tysiące lat no i wielkie G wymodlili.

Czy przynajmniej zmądrzeli widząc na własne oczy bezsens tego typu działań?

Oczywiście – doszli do logicznego inaczej wniosku, że po prostu modlili się za mało i zaczęli modlić intensywniej. Paranoja trwa, naiwni na swych klęcznikach trwają, a ich święta telewizja Trwam pomaga im wytrwać w tym modlitewnym trwaniu. Modlą się zatem no i trwają. Trwardziele – można by rzec o nich poprawnie politycznie aby ich uczuć nie urazić.

Wszyscy w głębi duszy, a najbardziej kler, i tak wiedzą doskonale, że pustosłowie wytwarzane po kościołach nie ma i tak żadnego znaczenia, bowiem poza stratą czasu który można by wykorzystać na stworzenie czegoś sensownego, dosłownie niczego ono nie daje jeśli chodzi o łatwo(wiernych) naiwniaków. Modły, zaklęcia i tym podobny hokus pokus są kompletnie bezwartościowe w konfrontacji z najbardziej nawet błahym czynem. I w praktyce widać, a właściwie nie widać, że jeden zmartwychwstały Jezus warty byłby więcej niż miliard modlących się o jego zmartwychwstanie dewotów.

Skąd więc i po co ten cały bełkot religijny?

CEL POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ

Rzeź. Rrzeź ludzkości jest drugorzędnym celem poprawności politycznej. Skąd to wiadomo? Z historii. Przyjęcie bowiem nowej religii w której dobry jak niewiemco obywatel Jezus oddał miłosiernie życie za grzeszników, zakończyło się tysiącami lat rzeźni jakiej świat nie wiedział wcześniej. Heretycy, czarownice, poganie, innowiercy i tak dalej. Niesamowitą rzeźnię zafundowała ludzkości religia miłosierdzia boziowego, no bo czyż nie? Dlaczego religia „miłosierdzia” umożliwia dokonywanie rzeźni? Ponieważ daje absolutnie wolną rękę do rzucania w nieskończoność fałszywych oskarżeń. A rzucanie tych oskarżeń wobec niewinnych jest wręcz wpisane w fundament tej religii bowiem przecież ona się zaczyna od rzucania fałszywych oskarżeń wobec… Jezusa! A zatem fałszywe oskarżenia to najstarsza kościelna tradycja i wiadomo przecież doskonale jakie plemię doszło w rzucaniu ich do perfekcji. Rzeź. Taki jest numer dwa wśród celów nowej wersji cenzury średniowiecznej.

Głównym natomiast celem poprawności politycznej jest zupełnie co innego ale o tym już za momencik.

Zatruwanie fałszywą religią dusz i umysłów ma na celu również uniemożliwienie ofiarom obrony, kiedy oszukani ludzie zaczną przeglądać na oczy. W chwili prawdy, czyli po rozpoczęciu mordowania narodu, otępiali religią nie liczą na siebie i swoich współbraci – czyli w to co daje moc do ocalenia - ale na… zmyślonego bozia – który wszystko za nich załatwi i wszystko jak złota rączka naprawi.

Niestety ten bozio jest z palca wyssany przez największego na świecie wroga każdego normalnego narodu i próżne są wszelkie nadzieje zwiedzionych, bowiem nadzieja matką głupich powiadają.

Powiadają też, że jeśli ktoś nie zna historii skazany jest na jej… powtórkę. I słusznie powiadają, bowiem cała populacja starożytnego Babilonu w swojej najczarniejszej godzinie bezskutecznie czekała na niepokalanie poczętego zbawiciela Tammuza ukrzyżowanego i zmartwychwstałego syna królowej niebios Semiramidy, który miał wszystko załatwić no ale… nigdy nie przybył. Populacja zaś upadającego starożytnego Egiptu bezskutecznie czekała na ratunek ze strony niepokalanie poczętego zbawiciela Horusa, ukrzyżowanego i zmartwychwstałego syna królowej niebios Izydy, który miał wszystko naprawić no ale… nigdy nie przybył. Jeśli populacja Zachodu nie zacznie raz dwa trybić, bezskutecznie będzie czekać na trzecią wersję wciąż jednego i tego samego niepokalanie poczętego zbawiciela – Jezusa, ukrzyżowanego i zmartwychwstałego syna królowej niebios Maryi, który niczym Adam „zrób to sam” Słodowy ma przybyć pięć po dwunastej i wszystko naprawić. On nigdy jednak nie przybędzie ponieważ jak wiemy jest z palca wyssany.

Strony

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Diavoluser

Gratuluje Baco

Gratuluje Baco bezkompromisowej postawy publikowania PRAWDY, która demaskuje ten skurwiały, żydomasońki matrix w jakim bydło ludzkie egzystuje, szczególnie w naszym, uciemięzonym słowiańkim narodzie. Od początku, kiedy trafiłem na Twoje felietony, to odczuwałem poczucie tożsamej świadomości, co do postrzegania autentycznej rzeczywistości. Jako niebieskooki blondwłosy Aryjczk-Słowianin, mam wręcz genetyczną odradzę do sekty gadziego Vaticanu i KRK okupującej nasz kraj, a tym samym stanowię personę wyklętego "Antychrysta" w swojej odmóżdżonej, żydokatolicyzmie psuedo rodzinie oraz w środowisku lokalnej społeczności; toteż Twoje przenikliwe słowa PRAWDY budują moje poczucie silnej, mentalnej niezależności słowiańskiego ducha. Wielokrotnie pokazywałem, czy tyż przekazywałem  Twe myśli godne osobnikom ( bynajmniej w swoim przekonaniu), wydawać by się mogło mającym oczy szeroko otwarte na doświadczenie PRAWDY, jednak widząc radykalny opór zakorzenionych virusów umysłu, i zniechęcenie w oczach, która jawiła mi się jako bezczelna ignorancja, odpuściłem dalszym próbom zasiewania ziaren prawdy, zostawiając je tylko sobie. Myślałeś kiedyś nad szerszą publikacją swoich felietonów, jakaś książka może?  Z chęcią bym się przysłużył groszem do takowego wydawnictwa. Wink Aczkolwiek zdaję sobie sprawę, iż taka inicjatywa napotkała by z pewnością karkołomne trudności, bo ludzie są w takim komformizmie zniewolenia świadomości, że wszelkie próby ukazania im burtalnej i bolesnej wiwisekcji PRAWDY o tym co publikujesz, skazane byłyby zapewne na wściekły odwet, hehe ...

Życzę dalszej niezłomności, wytrwałości i bezwględności w swojej publicystycznej misji tutaj. Dla mnie czytanie Twoich myśli to dowód, że komuś jeszcze zależy na PRAWDZIE! Pozdrawiam i Sława ...\m/...

p.s.

O banderowskich ukrolach masz absolutnie, totalną rację! A bydło w tym kraju, otumanione żydomasońską massonmedialną propagand zdaje się pogrążać w letargu ignoracji, podsyconej bezwiedną konsumpcją, na żydomasońkich kredytach.

Zaś poniżej dające do myślenia przekazy, o tym jak PISrael wywłaszcza Polaków, na  korzyść ukroli.

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/trwa-wymiana-populacji-w-polsce-za-kilka-lat-nie-poznamy-naszego-kraju

 

zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kolejne-postepy-w-budowie-polukrainy-emerytura-z-zus-za-miesiac-pracy-w-polsce-i-prawa

 

2
-1
Portret użytkownika baca

dzięki za ciepłe słowo -

dzięki za ciepłe słowo - Prawda oczywiście zwycięży i należy ją głosić ale samo głoszenie nie wystarczy - w następnym artykule Ją po prostu wezmę i uwolnię...

bo tylko Prawda może kogokolwiek wyzwolić - coś gdzieś takiego wyczytałem Smile

a "wściekly odwet"? hmm... nic innego nie mam od ponad 10 lat - od ponad 5 lachę na to kładę bo to działa jak szczepionka - psy szczekają a karawana z Prawdą jedzie dalej... czasami nawet uda mi się jakiegoś kundla spod nogawki odkopnąć więc nie narzekam, bo co jak co ale wściekły harmiderek jest czymś oczywistym jeśli mamy do czynienia ze specjalistami od oczerniania i rzucania fałszywych oskarżeń - od czasów iluzjonisty Jezusa przeciez nic innego nie robią tylko fałszywie oskarżają no ale spoko jest na to bat i to tęgi jak trzeba... następny artykuł to wyjaśni bez złudzeń...

Pozdrowienia dla bratniej duszy, aha. polecam Ci portal Klub Inteligencji Polskiej - ci dobrzy ludzie mają dokładnie te same motto które i mi od zawsze przyświeca

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/

o książce pomślę...

1
-1
Portret użytkownika Krasula

Baco, a skąd wiesz, że karma

Baco, a skąd wiesz, że karma jest sprawiedliwa, a może jednym naiwniakom wmawia się grzechy innych, jak na ziemi , tak i w niebie. przecież gdyby naprawde karma była sprawiedliwa nie byłoby tylu niegodziwości na świecie

0
0
Portret użytkownika baca

Bo mi wynagradza w 300 %

Bo mi wynagradza w 300 % wszystkie krzywdy a dranom tak samo dowala... tak więc wiem to z doświadczeń osobistych

1
0
Portret użytkownika Laura

A wiesz, baco....przeczytałam

A wiesz, baco....przeczytałam artykuł i umówię się z Tobą na tę obiecaną musztardę ))))) To moja recenzja artykułu ))))

0
0
Portret użytkownika baca

ha ha wiedziałem że musztarda

ha ha wiedziałem że musztarda najlepsza jest ze słoika Laurowego...

ale bardzo uważaj - jest tu w pobliżu osoba śmiertelnie i paranoicznie zazdrosna Smile

dowiesz się wszystkiego z kolejnego artykuła... Pozdro

0
0
Portret użytkownika Laura

a tak swoją drogą, zazdrość

a tak swoją drogą, zazdrość to straszna trucizna....nie lepiej zginąć od czegoś przejemniejszego? ))) w co Ty się wpakowałeś? ...przecież tylko chwilkę mnie nie było )))))

0
0
Portret użytkownika baca

ano lepiej ale cóż począć że

ano lepiej ale cóż począć że chcą mnie zabić tak nieudolnie Smile

próbóją, próbują i się coraz bardziej ośmieszają a ja chyba padnę ale ze śmiechu....

ps. no ta chwilka trochę trwała... coś z roczek chyba Smile

0
0
Portret użytkownika dominhj

Przeczytałem 1,5 strony,

Przeczytałem 1,5 strony, dotarłem do miejsca gdzie bolek z robotnikami obalili wspaniały rząd który wypędził koczowników i zastanawia mnie dlaczego autor najpierw pisze że komuna została wymyslona przez masonów - złych a później chwali półkomnę wygnanie koczowników, skoro komuna = zło do dlaczego półkomunisci = dobro? pozatym skoro reinkarnacja istnieje, a grzebanie ciał i ceglane domu zatrzymują dusze na ziemi odwlekając reinkarnację to skad taki przyrost ludzi w ostatnim czasie, ktos otworzył fabrykę dusz czy wszystkie mrówki z lokalnego mrowiska nagle stały się ludzmi?tekst jest pełen zwrotów "powszechnie wiadomo"..."kazdy wie"..."nie jest tajemnicą"...otóż ja nie wiem, dla mnie jest tajemnicą, jak decydujesz sie pisać tak obszerny teks to wysil sie trochę i podaj jakies przykłady. bo ja wiem skąd pochodzi wojewódzki czy duda, ale skąd pochodzą ci mityczni obrońcy lechitów? już nie wiadomo

1
-1
Portret użytkownika b@ron

no bardzo ciekawy wykład,

no bardzo ciekawy wykład, tyle że w większości każdy o tym wie, a nawet jeśli nie , to coraz większej ilości ludzi oczy się otwierają ... niepokój mój jednakże, wzbudził wątek o reinkarnacji ... i mumifikowaniu zwłok by ją odwlec w czasie ??? cięty jęzor masz baca i tu dyskusji nie ma, ale skąd takie pierdoły ci przyszły do głowy? fajnie się czyta co piszesz, ale dziwię się że tak twardo powołujesz się np. na wedy , ze słowian robisz nadludzi i ogólnie wyśmiewając np. biblię ... święcie wierzysz w to co napisane w wedach Smile ... czyli z deszczu pod rynne , brniesz z głupoty w głupotę i wierzysz że twoja głupota jest lepsza Smile no ale ... nie ma się co rozczulać nad pierdołami, kto chce wierzyć niech wierzy w co chce i kogo chce, no ale wracając do tematu reinkarnacji ... piszesz że są na nią tysiące dowodów ... niby gdzie i jakich ??? tylko nie pisz o dziecku co to zostało zamordowane i potem się urodziło i gdy podrosło wskazało sprawcę , bo to są "gupie gupoty" typu pojawiających się jezusów na naleśnikach, matek boskich w chmurach i informacji na kolekturach że ty padła główna wygrana ... niestety dowodów nie ma żadnych, ani na to że reinkarnacja istnieje, ani że nie istnieje i to dokładnie to samo programowanie umysłów jak owe dziewice w raju i inne nagrody w niebie które czekają na ciebie jeśli na ziemi bedziesz posłusznie wykonywał program a potem oczywiście umrzesz ... wtedy bedzie wypłata Smile reinkarnacja to dokładnie kontynuacja tych samych programów ... owszem jedynie reinkarnacja była by w stanie usprawiedliwić poczynania boga (kimkolwiek on jest) względem ludzi i opisałem to nawet w jednym ze swoich artów, jednak to tylko gdybania chęć by takowa istniała... nic poza tym ... a dowodów żadnych ...

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

Baronku nic, absolutnie nic

Baronku nic, absolutnie nic Ci nie broni napisac artykuła np o prawdzie w biblii lub o tym że inkarnacja to bzdury... śmiało zasyp ludzkość dowodami na swoje przekonania - na tym polega wolność słowa żeby każdy miał głos a nie tylko spece od prawd objawionych...

poprawność polityczna to zwykła cenzura i jest niewygodna tym samym co zawsze kanaliom...

1
0
Portret użytkownika b@ron

no dokładnie ... napisałbym,

no dokładnie ... napisałbym, jakby takie dowody były, ale nie ma... są tylko i wyłącznie domysły i wewnętrzna chęć by to wszystko istniało ... a szanse są dokładnie równe 50/50 % czyli jest albo nima ... a to żadne dowody , oczywiście ja sam, chciałbym, żeby istniała jakaś tam bozia i żeby przygarneła nas po śmierci ale to co głoszą religie to ściema i to z bardzo prostej przyczyny ... nikt zza grobu nie wrócił żeby opowiedzieć co tam jest i czy został ukarany bądź nagrodzony, są tzw. śmierci kliniczne, które można porównać tylko do shizofreni ewentualnie snu ... poprostu awaria mózgu a nie żadne przesłania z zaświatów kiedyś sam byłem wierzący jednak pewne wydarzenia sprawiły, że najpierw odrzuciłem kościół a potem oczy otwarły mi się na wszystko inne ... jaki niby cel miała by twoja wersja reinkarnacji ? ktoś kto był zły reinkarnował by w zwierze, a dobry ??? i dalej ... odpokutowałeś wcielenie jako zwierze i co dalej ? pozatym, zgodzisz się chyba, że dusza (jeśli istnieje) nie jest materialna, więc niby jakim sposobem balsamowanie fizycznego ciała, miałoby ją powstrzymać przed reinkarnacją ???

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

na Twoje końcowe pytanie

na Twoje końcowe pytanie odpwiedź jest w artykule Baronku. doczytaj sobie a jak chcesz o reinkarnacji głebszych informacji to zalicz ze trzy - cztery ostatnie artykuły na Treboroku - ja ze względu na objętość tekstu wrzucałem tylko najistotniejsze sprawy...

ale w nich już jest odpowiedź na Twoje pytanie. Pozdro Smile

1
0
Portret użytkownika b@ron

jak zalicze cztery ostatnie

jak zalicze cztery ostatnie arty z podanej strony, to sie dowiem dlaczego nogi brzydko pachną Smile  ... no ale zerkne tam kiedyś z ciekawości, tym niemniej musisz pomału brać pod uwagę, że czasem nawet baca się może pomylić ... wykonujemy od początku ten sam yebany program i ni uja nie możemy dojść kto za tym stoi

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

ja doszedłem kto za tym stoi.

ja doszedłem kto za tym stoi... mam imiona i nazwiska i adresy Smile

bo jak w bibli powiadają szukajcie a znajdziecie

0
0
Portret użytkownika b@ron

nie wiem czy ta pewność cie

nie wiem czy ta pewność cie kiedy nie zgubi, i nie odbieraj tego że tak ci życzę, ci o których piszesz, to prawdopodobnie pionki takie jak my, tyle że większe figury, świat jest poyebany do granic możliwości i nie zdziw się jak kiedyś myśląc że odkryłeś prawdę, popełnisz największy błąd życia ...

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika A.C.

Po prostu wspaniale. Jak dla

Po prostu wspaniale. Jak dla mnie motyw telegonii to perełka w tekście(jako przypomnienie). Wszystkim pajacom, którzy się "wymądrzają" w komentarzach, jeszcze raz (za bacą) mówię aby przeczytali Bez Strachu Albina Siwaka. Jeżeli komuś kopara nie opadnie, to nie wiem co do was dotrze.

Baca zdrówka życzę i pisz częściej.

2
0
Portret użytkownika baca

No właśnie... to nalepsza

No właśnie... to nalepsza polska książka od czasu zmiany ustroju... a poza nią jest jeszcze inna równie dobra którą napisał Eustace Mullins pt Nowa historia żydów.... także w necie dostępna

Dzięki za dobre słowo... pisze się pisze coś tam powoli Smile

2
0
Portret użytkownika Kmieciu

Mistrzu, a kiedy art dla

Mistrzu, a kiedy art dla maryjanów? Nawiedzonych na punkcie wiekuistej błony u dzieciatej kobity (?!), czy coś tam...? Bo się naprzykrzają kak czort, i prawie żaden art na InneMedium (nawet najgłupszy a'la Tallin) nie może się obyć bez durnych komentarzy typu "Bo to na pewno Królowa Niebiesiechu zrobiła, ze Dzieciątkiem Jezus, jako w Piśmie stoi i objawieniach dewotki Zdzichy z Nęcikału albo siostry Kotlety od niepomacanek". Noż k*rwicy idzie czasem normalnie dostać...

0
-1

 

Portret użytkownika Kmieciu

No faktycznie! Chyba mi był

No faktycznie! Chyba mi był umknął, albo czytałem zaraz po opublikowaniu i już zdążyłem zapomnieć...
 

0
-1

 

Portret użytkownika czesiek z choiny

baco-tak łazisz po tych

baco-tak łazisz po tych śmietnikach internetowych.Czy przypadkiem nie znalazłeś odpowiedzi  na pytanie:Czy wolno płacić podatki Prezesowi?     Tak,tak.. wiem, Bolek zamiast elektrykiem był kablem-więc nie wolno było jemu.Ale Prezes, jak na  mądrego rabina przystało, natychmiast,gdy tylko poczuł grunt pod nogami,kazał wypuścić kozę(szejset minus). Więc czy wolno jemu?? 

0
-3
Portret użytkownika baca

he he z masonerii się hm...

he he z masonerii się hm... masowo wypisują np z 10 milionów członków w USA liczba ta spadła do 5 milionów a ten jeb... chce się zapisać Smile

ciekawe po co skoro wszystkie ich sekrety co chwile sa wyczerpująco opisywane w kolejnyc książkach i dlatego masoneria już nie jest atrakcyjna, bo opadnięciu kurtyny okazała się takim samym szambem jak każda jedna religia

 

1
0
Portret użytkownika Kmieciu

W redakcji G... Wartej, ew.

W redakcji G... Wartej, ew. Niemcy-Weeka. Do niedawna u ciecia na wejściu do TVN-u, ale zmieniła się loża kontrolna (z niemieckiej na amerykańską), więc na razie rekrutację zawieszono Blum 3

0
0

 

Portret użytkownika aabeen

Nie mam czasu by odnieść się

Nie mam czasu by odnieść się do wszystkich twoich wywodów ale powiem ci baco, że w swojej wypowiedzi masz rację tylko w tym, że cwani ludzie wykorzystują naiwnych bliźnich do realizacji swoich celów. Z wielką zajadłością opluwasz Jahwe, Jezusa i to o czym uczą ale nawet nie zadałeś sobie trudu by chociaż trochę przeczytać chociaż same Ewangelie. Nie poczytać ale spróbować zrozumieć co tam jest napisane dla nas. Twierdzisz min, że żydowsko-afrykańskie religie kultywują budowę trwałych świątyń, grobowców, domów itp a taki opluwany przez ciebie Jezus powiedział, że Bogu będzie oddawana części w duchu i prawdzie a nie w świątyniach czy na jakichś świętych górach! Cały czas klasyfikujesz, osądzasz i ferujesz wyroki. Pomyśl czy sam nie pracujesz na własne osądzenie? A może ty już znasz swoje miejsce i chcesz zawlec tam jak najwięcej łatwowiernych ludzi tak jak robi to kler zwyrodniałego chrześcijaństwa a tak naprawdę będący zlepkiem wszystkich pogańskich guseł i zabobonów. Między innymi słowiańskich wierzeń w nieśmiertelność duszy. Piszesz, że Słowianie wierzyli w reinkarację. Trudno się do tego odnieść bo nie ma żadnych spisanych przekazów oprócz rodzącej się nauki, że Słowianie są naprawdę najlepsi na całym świecie. Pewne natomiast jest to, że wierzyli w duchy zmarłych i nosili na ich groby w dzień zaduszny ofiary w postaci jedzenia i picia zanim katolicy Słowian zniewolili i zrobili im dzień Wszystkich Świętych. Czyli jedne gusła zastąpiono drugimi! Dodam jeszcze, że zgadzam się z tobą w tym, że nie ma różnicy pomiędzy islamem i katolicyzmem, komunizmem, hitleryzmem czy demokracją, prawicą czy lewicą czy nawet PO czy PiS-em. Wszystko służy jednemu - utrzymaniu władzy przez siły, które tej władzy chcą za wszelką cenę. Tej władzy raczej nikt z ludzi im nie odbierze. Najwyżej zmienią się marionetki! Ja wierzę, że zmieni to raz na zawsze ktoś kto ten świat stworzył i pozwolił człowiekowi na samodzielne decydowanie o swoim losie. Człowiek pokazał jak potrafi korzystać ze swojej wolności ale ludzki system jeszcze istnieje bo być może musi objawić się właśnie NWO jako ostateczna forma ludzkiej samowoli. Nie ma Słowianie, Germana, Semity czy Indianina. Wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy dwa prawa nad sobą. Miłowanie Stwórcy całym sobą i bliźniego jak siebie samego! Pozdrawiam!

1
-3

Żyjemy zbyt krótko by życie marnować na nic niewarte bzdury.

Portret użytkownika   macierewicz

I wiekszość pochlebstw

I wiekszość pochlebstw napisał sobie sam baca, dla niepoznaki troszkę siebie skrytykował, nikt nie jest aż tak głupi by tego nie dostrzec Biggrin 

 

1
-2
Portret użytkownika Szalony Iwan

Baca, nie rób z tej zbrodni

Baca, nie rób z tej zbrodni jaką było powstanie warszawskie jakiegoś sukcesu, to rzeź trwała tak długo a nie walka.

Dać Polakowi broń i będzie niepokonany? W 1939 Polska wystawiła 1 milion żołnierzy, którzy byli w stanie zabić aż 16 tysięcy niemieckich najeźdźców. To ja nie wiem, w WP jeden karabin był wtedy na stu chłopa? Oczywiście, dochodzi kwestia strategii, idtotycznego dowództwa, zdrady "sojuszników" no ale, nie produkuj takiego czegoś, bo sie mały narodowiec napali, kupi broń czarnoprochową i pomyśli że zdobędzie nim Moskwę.

W ogóle o czym my mówimy, Polska leży i kwiczy. Polska jest rozmodlona do bólu kolan, z tym narodem, ogłupionym, podatnym na propagandę nic już sie nie da zrobić, widzę to sk*****yństwo w urzędach, policji, straży miejskiej i co wszędzie "zydy" siedzą? Widzę to sk******nstwo w internecie, jak plują na Rosję dupni Polacy Słowianie, już zapomnieli o "generalplan ost" i kto ich przed tym uchronił. Weź baca, ty idealisto zejdź na ziemię. Ten naród sie zbłaźnił i oddał dupy do reszty. Niz nie zostało z dumy, żebrają o jankeskie wizy, o pracę na planatcji we Włoszech, żebrają Polaki "dumni kurna Słowianie" o to, żeby staremu SS-manowi rzyć podetrzeć, biją się o to i plują na Rosję, że winna tego wszytskiego he he Smile Ten naród musi zginąć przez własną swoją głupotę, a nie przez masonerię.

1
-2
Portret użytkownika nerwus

chm w urzędach... nieżle piją

chm w urzędach... nieżle piją, urzędniczki urzędów miast tanczą na stołach na imprezkach róznych

1
0
Portret użytkownika baca

Ivan nie marnuj czasu na

Ivan nie marnuj czasu na stracone pokolenie które się modli od dziecka i na starość myje dupy niemcom - to już przepadło... tak długo się pokornie modlili aż sobie wymodlili mentalność lokaja - a lokaj potrzebuje zawsze pana...

ale pompuj dumę w nowe pokolenie - te które bez żadnej pompy z dumą i za darmo maszeruje na Marszach Wolności - temu pokoleniu warto dodać... wiary, bo tamte wiary już przedawkowało Smile

2
0
Portret użytkownika Szalony Iwan

Baca, to "nowe pokolenie" to

Baca, to "nowe pokolenie" to zmieni nazwę ronda w Sosnowcu z Gierka na Trumpa he he, żeby jeszcze na Sobieskiego, to pół biedy, chociaż ja tam aż tak dobrze Sobieskiego nie znam, może też był jakim masonem, kij wie Smile

No ale chodzi o to, że teraz to dopiero młode pokolenie dostanie "edukację" będą się niedługo uczyć że Patton ich wyzwalał, a Rosjanie to taki naród który lubi sam siebie mordować. Że Słowianie to jakaś dzicz, zresztą to nic nowego, tego się uczy od dawna.
Ja tam nie jestem Ministerstwo Edukacji Narodowej, które powinno zostać zburzone jak wiele innych ministerstw i ja to Ci powiem szczerze - ja to chromolę.

Ale artykuł ogólnie dobry i ciekawy napisałeś jak zawsze. Pozdrawiam.

1
0
Portret użytkownika baca

skąd ja wiedziałem że ten

skąd ja wiedziałem że ten tekst nie urazi normalnych kobiet?

hm...

no i skąd u licha wiedziałem że natychmiast się urażą te wystrugane z faceta?

2
0
Portret użytkownika Kmieciu

Hmm... Przysłowia są

Hmm... Przysłowia są mądrością narodów, a więc: Uderz w stół, a nożyce (do przerabiania pomylonych facetów na pseudobaby metodą ostatecznego obrzezania) się odezwą... Wink

1
0

 

Portret użytkownika 0i

genialne,druga spr.ciekawe

genialne,druga spr.ciekawe jak "holy"wood przedstawi wiedźmina(Słowian)...świat stoi na głowie a internet to ich strzał w kolano...pozdrawiam baco

2
0
Portret użytkownika aterazja

Artykuł, jak zwykle doskonały

Artykuł, jak zwykle doskonały. Masz boskie skojarzenia i nazewki /Rambolek/. Może tylko trochę przecinków dodawaj bo oczy mnie niosą.... Gratulacje!

2
0
Portret użytkownika Wodzu

Baca jest takie coś jak mini

Baca jest takie coś jak mini max, a u ciebie max mini, napisałeś coś co wiemy co do masonerii to jest podwójne dno nie zawsze to co jest oficjalne jest prawda właściwą, a co do wiary?  To powiem ci taką ciekawostkę że nawet słonie zatrzymują się na miejscach szczątków ich bliskich, a co do star Wars, była tam zawarta filozofia z różnych religii, ale ty jesteś za głupi żaby to zrozumieć, ale sprawdzasz się jako sanczo panczo w walce z masoneria 

1
0
Portret użytkownika taki_jeden

Zaczalem czytac z

Zaczalem czytac z zainteresowaniem ,ale po dojsciu do pierwszego akapitu i przeczytaniu ze
"Napisanych oczywiście w celu zniszczenia ludności, która była miłosierna i pokojowa przed podbojem." dalem sobie spokoj.

Powaznie Baca...uwazasz ze Ludzkosc (TM) przed podbojem 'masonow' byla 'pokojowa i milosierna' ?

Dalej niestety dalem sobie spokoj, bo wyzywasz tylko i obrazasz, probujesz byc zabawny na sile poslugujac sie pseudo inteligenckim jezykiem ktory uwlacza wszystkim wartosciom jakie niasoa ze soboa 'glowne' religie.

Rozumiem ze chodzi Ci o to by je zdyskredytowac i obnazyc ich prawdziwa nature. Tutaj zgadzam sie z Twoimi podstawowymi tezami, ale...to naprawde mozna zrobic w sposob kulturalny...

1
-2
Portret użytkownika Zenek ;)

Tammuz to jezus (jozue, czyli

Tammuz to jezus (jozue, czyli to włochate kozie monstrum od Tunelu Gottarda) w jego wcześniejszym przejawieniu się.... Semiramida zaś nie była twórczynią ogrodów.... To co miała to LATAJĄCE GRODY czyli to co Egipcjanie zwali kamieniami GEBA (SETA, ABLA) czyli LATAJĄCE NOLE

jakich znanych przedstawicielem były te hitlerowskie krzyże (ochrzczone jako św Krzysztof) widziane nad zachodnią Europą w średniowieczu w czasie ich walki o opanowanie świata z Aniołami.

PS.
Na drugiej stronie są kody... jakby się cuś wysypało czy brakowało obrazka

1
-1
Portret użytkownika Kimbur

Przejrzałem pierwszą stronę i

Przejrzałem pierwszą stronę i dalej nie czytam, bo wbrew wstępowi ten artykuł jest dla głupków (nie sądzę by na następnych stronach było lepiej), których na świecie jest więcej niż mądrych.

Aha, populacja Zachodu to chyba na kolejne miliony islamistów czeka a nie na Jezusa?

Marnujesz talent do pitolenia, Autorze.

2
-3
Portret użytkownika M.T.

Wielkie brawo. Wreszcie ktoś

Wielkie brawo. Wreszcie ktoś powiedział coś normalnego. Pieprzyć poprawność  która jest dla lewaków idiotów i amerykanów(jeśli istnieje coś takiego jak naród amerykański) i w takiej dokładnie kolejności( wiecie IQ i takie tam).Pedałów raczej to nie interesuje, mają co innego  " na celowniku".

3
0
Portret użytkownika Sio

Właściwie to nic konkretnego

Właściwie to nic konkretnego z tego arta nie wynika. No może tylko tyle, że twórca jest desperatem lub potrójnym agentem.Gdyby dać polakom broń przy obecnym poziomie spożywanego żóbra - ludność byłaby zdziesiątkowana. To zrobili europejczycy z indianami. I tak ich wykończyli - wiski i broń. W czasie zaborów też tak robiono - płacono alkoholem i polaczków miano z głowy.Jeżeli chodzi o sutuację kobiet u arabów - wyobrażmy sobie, że dają im wolność. 90% kobiet miałoby syfilisa lub aids a tak tylko 30.Murzyśki sposób patrzenia na kobiety - zapłodnić i niech się martwi o dzieci i pomaga mężowi w utrzymaniu kondycjii - to właśnie sposób myślenia twórcy arta.Podoba mi się jedynie to że objawił niektóre tradycje słowian odnośnie życia i śmierci, ale poza tym widzę wiele wpływów murzyńsko, żydo pogańskich bo słowienie przecież poganami nie byli.Byli bardzo radośni i przyjażni nawet dla eskimosów, otwarci i szczerzy ale nie pozwalali sobie narzucać poglądów i zwyczajów innym do czasu. Zgubiło ich to bo bili głupi i w pewnym momencie uznali, że wszsytko co mają jest do bani. Słowianie pochodzą w prostej linni od bóstw a one od Boga. Jest się czym pochwalić co nie? Ale są tacy, którym się to nie podoba więc zrobili z nich tanich robotników pochodzących od małp

0
-3
Portret użytkownika Kmieciu

Indianom dali wodę, nie broń.

Indianom dali wódę, nie broń. Albo jeśli już to najgorsze, przestarzałe, wycofane z użytku ichniej armii dziadostwo, bardziej niebezpieczne dla strzelca niż celu. Całkiem jak dziś białemu Indianinowi Antoniemu, i jego współplemieńcom, którzy się teraz cieszą jak głupi do sera, że ÓSA ich kocha, dozbraja i pomoże w walce z (rzekomo) czerwonymi Indianami z wigwamu Kreml...

0
0

 

Portret użytkownika Martyna1989

A ja właśnie jestem

A ja właśnie jestem transseksualistką i jak czytam na wstępie że transwestyci i inni odmieńcy... to odechciewa mi się w ogóle wchodzić na tą stronkę po raz kolejny...

Autorowi zalecam więcej szacunku do innych ludzi.

 

1
-1

Strony

Skomentuj