Prostokątne UFO zauważone nad Brooklynem

Kategorie: 

Źródło: http://earth-chronicles.com/

3 maja 2017 roku o godzinie 8 rano, mieszkaniec Nowego Jorku zauważył z balkonu swojego mieszkania dziwny, prostokątny obiekt, unoszący się na niebie. Miał on regularny kształt i swobodnie poruszał się w powietrzu.

Nowojorczyk był w szoku, ponieważ nie mógł znaleźć racjonalnego wyjaśnienia czym może być ten obiekt. Zostało wykluczone, że jest to samolot lub śmigłowiec wojskowy. Dziwny obiekt unosił się przez około 15 minut ponad budynkami i poruszał się po niebie nie wydając z siebie żadnego dźwięku.

Ciemnoszary prostokąt po chwili zniknął z pola widzenia, lecz obserwator zdarzenia zdążył zrobić kilka zdjęć telefonem komórkowym. Fotografie zostały przesłane do amerykańskiej organizacji ufologicznej MUFON w celu zbadania zjawiska.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika jaa

Niedawno, chyba w tvn24 BiS,

Niedawno, chyba w tvn24 BiS, pokazywali faceta, który zrobił sobie z dronów i jakiejś siatki latający dywan. Może ktoś coś podobnego zrobił.

0
0
Portret użytkownika Kmieciu

Oj tam, oj tam, po prostu

Oj tam, oj tam, po prostu brooklyńska rada Żydów się znów zebrała, jak to niegdyś opiewał Kaźmirz S., a ten dron to Mossadu...
 

0
0

 

Portret użytkownika come

To jest reklama ciagnieta za

To jest reklama ciagnieta za samolotem. Wiem, bo bylem tam kilka razy. Prawdopodobnie jest to reklama firmy geico. O ile dobrze pamietam to ubezpieczyciel. 

0
0
Portret użytkownika zibi1973

Wysłał do agencji MUFON

Wysłał do agencji MUFON,szkoda właśnie stracił dowód, to tak jakby do ognia wrzucił

3
0
Portret użytkownika zibi1973

Ja na jego miejscu teraz bym

Ja na jego miejscu teraz bym do nich poszedł i poprosił o zwrot tych fotek,bo rozmawiałem z inną prywatną agencją zainteresowaną,znając życie nigdy już by nie zobaczył tych zdjęć,na pewno by stwierdzili że nie mogą oddać bo są w toku dochodzenia,a później albo by zostały zaginione lub zniszczone,takim sposobem mógłby sprawdzić wiarygodność agencji co stara się ukrywać a nie szukać inne cywilizacje tak samo robią rządy na całym świecie

3
0
Portret użytkownika Pilippek

Haha jaki pomidor z ciebie.i

Haha jaki pomidor z ciebie.i ktos to plusuje jeszcze xD tak,wyslal im oryginalne zdjecia jedne jedyne jakie mial,kopie tez wysylal,telefon z karta,

0
-1
Portret użytkownika nikt-xxx

To jest blimp (mały sterowiec

To jest blimp (mały sterowiec). Dodali mu płaszczyznę pionową i reklamę Pepsi. Nie wiem, co tu kogoś zdziwiło. Widok codzienny.

0
0

Skomentuj