Przerażający jeleń mutant

Kategorie: 

Źródło: http://esoreiter.ru

Film powstał 12 grudnia 2010 roku około 01:00 w nocy. Materiał przeszedł przez wiele rąk zanim jeden z paranormalnych badaczy opublikował go w sieci.

 

 

W krótkim nagraniu widać tajemnicze zwierzę, przypominające jelenia, które przemierza kadr od lewej do prawej strony. Autor udostępnił materiał w zwolnionym tempie, aby widz mógł lepiej przyjrzeć się istocie. Na pierwszy rzut oka widać jelenia, ale wyróżnia go jeden konkretny szczegół – potwornie zdeformowana głowa, przypomina łeb małpy z wywiniętymi ustami.

 

Internautom mutant kojarzy się z kwiatostanem brokułu, więc niektórzy nazywają go „brokułowym potworem”. Ludzie zastanawiają się, co może być przyczyną deformacji. Niektórzy uważają, że jest to ofiara nieudanego polowania. Inni twierdzą, że jeleń jest chory i wyrósł mu dodatkowy guz na głowie. Jeszcze inni są przekonani, że jest to coś nadprzyrodzonego. Stwory takie występują przecież w mitologii wielu ludów. Wyczytać tam można różne historie o monstrach, które posiadają części ciała rozmaitych zwierząt.

 

Nie wiadomo dokładnie, gdzie nagranie zostało wykonane. Z podanych informacji wynika, że „brokułowy jeleń” widziany był już przez wiele osób, choć unika kontaktu z ludźmi. Świadkowie twierdzą, że głowa zwierzęcia z daleka wygląda jak jakiś bezkształtny kawałek mięśnia, porośnięty gęstym futrem z trzema nienaturalnie powykrzywianymi rogami.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Stalkir

Cytując pierwszą lepszą

Cytując pierwszą lepszą stronę internetową... "Kozioł noszący poroże zdeformowane w kształcie narośli kostnej pokrytej scypulem. Powitanie peruki wiąże się z utratą lub uszkodzeniem jąder. Zjawisko to dużo rzadziej występuje wśród jeleni."

0
-1
Portret użytkownika Gilmor

Ha ha ha, uśmiałem się,

Ha ha ha, uśmiałem się, czysta manipulacja.

Zdjęcie na samym początku "artykułu" to nic innego jak screenshot z serialu dostępnego na Netflix, a na nocnym nagraniu pod koniec posta praktycznie nic nie widać.

1
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj