Ręce Boga ukazały się nad Australią? Czy to tylko złudzenie?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Niesamowite wideo demonstrujące, coś co zdaniem niektórych przyponina gigantyczne ręce Pana Boga na niebie, pojawiło się w sieci. Ni natychmiast przyciągnęło ono uwagę milionów użytkowników którzy mają mieszane odczucia co do zawartego na nim przekazu. Tajemniczy film został nakręcony przez pasażera z okna samochodu.

 

Wiadomo, że fotografia powstała w australijskim mieście McKay w stanie Queensland. Jak można się było spodziewać, gwałtowne spory o charakterze tego zjawiska natychmiast wybuchły w Internecie. Czy to sam Stwórca ukazał się Australijczykom na niebie? Czy są to sztuczki przedstawicieli cywilizacji pozaziemskiej? Niestety, nie ma jeszcze odpowiedzi na to pytanie, a o wiele prawdopodobniejszym wyjaśnieniem jest to, że mamy tu doczynienia z niezwykłym zjawiskiem naturalnym.

Wielu użytkowników Internetu naprawdę uwierzyło, że był to znak religijny lub inne zjawisko nadprzyrodzone, ale było też wielu takich, którzy wątpili w ich wersje tego, co się stało. Niektórzy sceptycy uważają, że jest to dziwne złudzenie optyczne w chmurach. Inni nabrali przekonania, że są to dłonie operatora aparatu, które odbijają się w obiektywie lub na szybie samochodu. Niezależnie od tego jaka jest prawda, film rozprzestrzenił się już w Internecie, zbierając tysiące entuzjastycznych i niezbyt pochlebnych komentarzy.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika mietek

po prawej stronie widac

po prawej stronie widac goscia i szybe samochodu

to tylko odbicie w szybie

0
0
Portret użytkownika b38

Ręce "boga" z boskim

Ręce "boga" z boskim smartfonem, robiące zdjęcie. Jesteście inteligentni inaczej?

0
0
Portret użytkownika pogromca głupoty

Co za debilizm, ktos robil

Co za debilizm, ktos robil fote aparatem w samochodzie i odbily mu sie rece z aparatem w szybie. Banda kretynow i niekompetetnych uczniow gimnazjum. Serdecznie nie pozdrawiam 

1
0
Portret użytkownika vesolly

Nie można wywalić tallina!

Nie można wywalić tallina!
Już wielokrotnie zostało udowodnione, że Tallin to pewien stan świadomości Najważniejszego Admina Biggrin

1
0
Portret użytkownika zoilk

Co za brednie wyraznie widac

Co za brednie wyraznie widac ze to rece trzymajace nagrywający aprat sprawdzcie na yt.

1
0
Portret użytkownika korela

Przeciez widac, ze to odbicie

Przeciez widac, ze to odbicie w szybie. Mowiac szczerze, lipne te artykuly tutaj coraz bardziej. A potem placz, ze zbiorka idzie jak krew z nosa. Posilcie sie na bardziej wartosciowe materialy, a takich glupot unikajcie jak ognia, bo one odstraszaja potencjalnie najwartosciowszych czytelnikow/donatorow. Glupole rzadko kiedy maja pieniadze, a madrzy nie lubia wydawac swoich na glupoty. Wystarczy mniec wiecej nic pol mozgu, zeby to rozumiec. Powodzenia.

0
0
Portret użytkownika Zbigniew

Oczywiście że to odbicie

Oczywiście że to odbicie fotografa w przedniej szybie samochodu. On wyraźnie trzyma aparat i robi zdjęcie (palec wslazujący prawej ręki na spuście aparatu). 

0
0
Portret użytkownika nygus

australia widać bardzo

australia widać bardzo katolicki kraj. i te krzyże przy drodze.

polska wymięka.

0
0
Portret użytkownika Piotrek

Admin weź ogarnij tego Talina

Admin weź ogarnij tego Talina. Jak można komuś pozwolić, żeby wstawiał takie głupoty. To ewidentnie odbicie filmującego w szybie samochodu. No litości, żenada.

0
0

Skomentuj