Rodzina z USA twierdzi, że duch uratował ich przed śmiercią w ogniu

Kategorie: 

Źródło: facebook

W Idaho w Stanach Zjednoczonych doszło do niezwykłego zdarzenia. Zdawało się, że pożar nieuchronni strawi całe rancho, ale dom, w którym mieszkali ludzie ocalał. Teraz uważają oni, że uratował ich duch, a na dowód pokazują zdjęcie.

 

Kobieta o imieniu Jeanette Caldwell Empey twierdzi, że podczas pożaru uratował ją duch. Jako dowód dla swoich słów, opublikowała na swojej stronie na Facebooku dziwne zdjęcie. Widać  na nim coś jakby zarysy ludzkiej postaci, która spogląda w kierunku aparatu i idzie przez ogień.

Domownicy są pewni, że ocaleli w wyniku interwencji nadprzyrodzonej. Ich zdaniem to ów rzekomy "duch" przypilnował, aby mimo niebezpieczeństwa, ogień im nie zagroził.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Cabaj

Widać dokładnie...że wyjoł

Widać dokładnie...że "duch"wyjoł swojego "węża" i tłoczy "piane"...wprost na płomienie...taki strażak "sam"potrafi "dojść"

1
0
Portret użytkownika pilippek

zaraz rzekomo mieli spłąnac

zaraz rzekomo mieli spłąnac wiec wyjela aparat i zaczela robic zdjecia. czy moze wcale im nic nie grozilo a robila fotki i pozniej zobaczyla "o hehe wyglada jak duch, idiota tallin uwierzy"

1
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Q...

Podobno na Marsa w pierwszej

Podobno na Marsa w pierwszej kolejności dotarł "fotoszop" a dopiero po nim dotarły tam  współczesne (od lat '90 XX wieku) sondy kosmiczne. Na Ziemi a szaczególnie w Stanach też jest obecny.

0
0

Skomentuj