Sezon kręgów zbożowych w 2016 roku otwarty

Kategorie: 

Źródło: http://www.planetanovosti.com/

Pierwszy raz w tym roku zarejestrowano pojawianie się kręgów na polach uprawnych w pobliżu brazylijskiego miasta Ipuaçu.

 

 

 

Rysunek jest idealnym okręgiem, w który wpisuje się mniejsze koło.

 

Dla mieszkańców Ipuaçu jest to drugi przypadek odnotowania pojawienie się kręgów zbożowych. Pierwszy wystąpił w 2013 roku, kiedy w pobliżu miasta widziano dwa koła o tej samej średnicy 54.06 metrów, ale o innej strukturze wewnętrznej.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika pilipp

 jak nie ma zbóż na polach to

 jak nie ma zbóż na polach to i ufo nas nie odwiedzają, dziwne co?;] ciekawe czemu nie robią kręgów w samym gruncie, lub trawnikach, tylko skurczybyki czekają na te kłosy 

1
-1
Portret użytkownika pilipp

pokaż

pokaż

0
0
Portret użytkownika Mezzerschmitt

Dziwne tylko, że środek

Dziwne tylko, że środek 'kregu' leży w 90% przypadków na śladzie ciągnika. Czyżby statki obcych kierowały się śladami ciągników jak glifami z Nazca? 

0
-1
Portret użytkownika Cabaj

Jeśli ktoś chce być

Jeśli ktoś chce być oszukiwany...nie ma sposobu żeby go wyprowadzić z błędu.

2
-2
Portret użytkownika Cabaj

Jak to pod jakim?ile musisz

Jak to pod jakim?ile musisz żyć na tym świecie żeby sie dowiedzieć że każdy chce Cie wyciulać na setki sposobów....jednym herbatnikom jest z tym dobrze(czyli lubią być oszukiwani)...a inni próbują sie jakoś bronić...z różnym skutkiem.

0
0
Portret użytkownika Mezzerschmitt

Wena, sznurek, patyk- zestaw

Wena, sznurek, patyk- zestaw 'małego kosmity'. Spójrz na zdjęcia 'kręgów' umieszczonych na tym portalu a potem wróć myślami do kreślenia figur geometrycznych w podstawówce. Banalne wzory do 'narysowania' na polu, co wielokrotnie zostało pokazane na filmach, np. na YT.

0
-2
Portret użytkownika jason

proponuje panowie zabawić się

proponuje panowie zabawić się w podobny sposób jednocześnie dokumentujac to wydarzenie co było by niezbitym dowodem że tak się bawi "gimbaza", myślę jednak że mocni jesteście tylko przed klawiaturą

1
-3

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

poczekaj Baronie aż angielska

poczekaj Baronie aż angielska gimbaza opuści te gruźlicze lochy i zacznie bawić się w słoneczko - to dopiero będą figury geometryczne...

3
-3

Skomentuj