Stacja Fox News wyemitowała materiał, na którym widać przelatujący w tle NOL

Kategorie: 

Źródło: Fox News

Amerykańska stacja telewizyjna Fox News 14 sierpnia wyemitowała program, w którym widać przelatujący na niebie NOL. Tajemniczy obiekt został zarejestrowany na tle Kapitolu w Waszyngtonie.

 

Jasnożółty dysk nagle pojawił się z lewej strony nagrania i minął z ogromną prędkością budynek Kapitolu, zanim zniknął z pola widzenia. Zastanawiający jest fakt, jak jakikolwiek obiekt latający mógł znaleźć się w tym miejscu.

Kapitol jest jednym z najlepiej strzeżonych miejsc na świecie, a jego przestrzeń powietrzna pozostaje pod ciągłym nadzorem. Nie ma możliwości, aby jakikolwiek dron lub podobne urządzenie znalazły się w tym miejscu.

Niewyjaśniony NOL jest wyraźnie widoczny na nagraniu. Czy stacja Fox News przypadkowo wyemitowała materiał, na którym widać pozaziemski statek kosmiczny?

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika sekator

Dron?. Osiągający prędkość,

Dron?. Osiągający prędkość, powyżej 1 Macha?. Co widać, po smudze na zdjęciu!...To chyba tylko, w waszych sceptycznych bajkach?.

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

pozaziemski obiekt okazał się

pozaziemski obiekt okazał się pustym talerzykiem rzuconym jakiemuś głupiemu psu...

autor sie stacza... stalinizuje znaczy

0
0
Portret użytkownika Frisbee

Co za brednie. Obok Białego

Co za brednie. Obok Białego Domu są parki, np. Eclipse lub Lafayette Square. Tam była ustawiona kamera i ktoś po prostu rzucał frisbee.

0
0

Skomentuj