Symbole pisma obcych skopiowane rzekomo z rozbitego pojazdu UFO

Kategorie: 

Źródło: Internet

Oto rzekome symbole alfabetu przedstawicieli pozaziemskiej cywilizacji. Odrysowano je podobno z konsoli UFO, które rozbiło się w 1953 roku.

 

Dziwaczne symbole znaleziono wewnątrz wraku. Jeszcze pod koniec 2012 roku w sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające odrysowane rzędy dziwnych znaków, które najbardziej przypominają alfabety narodów azjatyckich. Trudno jednak przypisać to pismo jakiejkolwiek ziemskiej kulturze.

 

Od momentu gdy opublikowano to zdjęcie oczekiwane były kolejne dokumentujące incydent z 1953 roku. Spodziewane były kolejne zdjęcia, z wnętrza pojazdu, oraz zdjęcia zwłok istot, które go pilotowały.

Do dzisiaj nic takiego się nie pojawiło, albo się pojawiło, ale nie potrafimy przypisać tego zdjęcia do innych z całej rzeki materiałów, które zostały ujawnione w ciągu ostatnich dwóch lat.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika fry

Futurama

Futurama Biggrin

0
0
Portret użytkownika H.R.

Mało wiesz na ten temat

Mało wiesz na ten temat Admin. Ja pamiętam, jak w polskiej TV pokazano tą sensację wraz z info o tym, że jacyś "naukowcy" rozszyfrowali inskrypcję znajdującą się na jednej z belek wewnątrz pojazdu. Otóż, wg. nich, napis brzmiał " Własność Jahwe". Owi "naukowcy wywnioskowali z tego, co zresztą oficjalnie podali, że kosmici wierzą w Boga. To nie żart, nie zmyśliłem tego. To autentycznie miało miejsce.

0
0
Portret użytkownika GALERNIK

  Pismo klinowe - czy to do

 
Pismo klinowe - czy to do ciebie przemawia (szczegóły jak linearne A i linearne B pominę ) nie mniej obecnie w chinach języków w obiegu jest niewiele alfabetów do nich jeszcze mniej ale ile ich było dajmy na to 1000 lat temu.
PS pismo klinowe to uproszczenie chieroglifków i dlatego znak może tak samo oznaczać sylabe słowo jak cały zwrot i tu się zaczyna orgazm w tlumaczeniu.

0
0
Portret użytkownika Tom242

To pismo z powyższego obrazka

To pismo z powyższego obrazka jest pismem Predatorów z sagi sci fi.

A tu macie próbkę prawdziwego pisma pozaziemskiego, któą umieściłem na pierścieniu HARRON.


 

0
0
Portret użytkownika klaunator

Wiedziałem, że z tymi

Wiedziałem, że z tymi azjatami jest coś nie tak. Już dawno temu słyszałem legendę o skośnookich przybyszach z innej galaktyki. Podobno już stanowią 1/3 populacji, czyli około 3-4 miliardy istnień. 
Inną prawdą jest fakt :), że każdy z nich dysponuje własną jednostką wodno-desantowo-powietrzno-rozpieprzającą zwykłych ziemian w drobny pył. Tutaj macie link prezentujący tą technologię https://www.youtube.com/watch?v=LNGvDQafrlQ 
Zalecana skrajna ostrożność. 

0
0
Portret użytkownika Sajgoniarz

Klaunatorze, ale są przecież

Klaunatorze, ale są przecież legendy o kobiecie z latającego spodka, która "przypłynęła" i dała azjatom cywilizację, tylko nie pamiętam czy to było teraz u chinoli czy japańców.

0
0
Portret użytkownika klaunator

A właśnie ich zdolności

A właśnie ich zdolności bojowe są reprezentowane przez kolor umundurowania. Podobno zielone cwele są najgrosze :)...

0
0
Portret użytkownika komsomolec

Oczywiście że to FAKE. Widać

Oczywiście że to FAKE. Widać że rysowane na siłe i inspirowane wschodnimi hielogrifami. Niektóre litery powtórzone i tylko obrócone o kąt.

0
0
Portret użytkownika qnio

Napewno obcy w swoim języku

Napewno obcy w swoim języku napisali ,,Baca nie pij wody z klozetu i znajdz sobie kobiete bo głupoty piszesz!"

0
0
Portret użytkownika Kleszcz szef

11/10

11/10

0
0

Skomentuj