Tajemniczy NOL w kształcie kuli pojawił się na niebie nad Los Angeles

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Metaliczny obiekt w kształcie kuli został zauważony na niebie nad Los Angeles w Kalifornii, 28 sierpnia 2017 roku. Obiekt przez dłuższy czas unosił się nad ziemią, dlatego helikopter wojskowy został wysłany, aby sprawdzić pochodzenie obiektu.

Julian Lopez sfilmował całą akcję i umieścił nagranie na swojej stronie na YouTube. Opisał on latający obiekt jako „ogromny balon, który dryfował na niebie bez żadnego sznura”. Po kilku minutach filmowania, niedaleko dryfującej kuli pojawił się helikopter, który zataczał koła, jakby chciał dostrzec czym faktycznie jest ten obiekt.

UFO Over Los Angeles California

Wiele osób twierdzi, że jest to najprawdopodobniej balon, jednak większość chciałaby zobaczyć materiał nagrany z helikoptera. Kalifornia jest jednym z najczęstszych miejsc, w których obserwuje się NOLe. Świadkowie twierdzą, że tego samego dnia, niedaleko miejsca zdarzenia miała miejsce inna obserwacja tajemniczego obiektu na niebie.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika niki

Witaj w klubie, ja taki

Witaj w klubie, ja taki widziałam na wiosnę w Krakowie. Stał w bezruchu przez jakiś czas a później bardzo szybko schował się za chmurę

0
0
Portret użytkownika Toxik

Dokladnie taki obiekt

Dokladnie taki obiekt widzialem w sierpniu 2013r we wroclawiu. "Metalowa" matowa kula wiszaca bez ruchu w powietrzu. Jechalismy rowerami po walach wzdluz odry. Pogoda idealna, zero chmur. Katem oka ja dostrzeglem, przygladalem sie z 4 sek. Potem odwrocilem sie aby zawolac kuzyna, ktory jechal nieco z przodu juz. Gdy odwrocilem sie znowu w strone kuli- juz jej nie bylo... Widzialem ja bardzo ale to bardzo wyraznie. Ciemnoszara, matowa, moglbym porownac ja do wykonanej ze szczotkowanej stali.

0
0
Portret użytkownika niki

Witaj w klubie, ja taki

Witaj w klubie, ja taki widziałam na wiosnę w Krakowie. Stał w bezruchu przez jakiś czas a później bardzo szybko schował się za chmurę

0
0

Skomentuj