Teleportacja kobiety koło wsi Podymałowo

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Brytyjskie tabloidy i blogerzy aktywnie omawiając film z kobietą w roli głównej w pobliżu wsi Podymałowo w Baszkirii. Vido opublikowano na brytyjskim kanale YouTube Paranormal Elite.

 

 

W komentarzach użytkownicy zauważają, że film to dowód na wprowadzenie w Rosji teleportacji. Podobnie sugerują dziennikarze tabloidu Daily Mail, w którym ukazał się artykuł zatytułowany „Teleportacja, czy szczęście przechodnia?”.

 

Z kolei w Daily Star stwierdzono, że „rosyjscy naukowcy byli w stanie teleportować pieszego na ruchliwej drodze”. W artykule jest również mowa o rosyjskim programie rządowym pn. Inicjatywa Technologiczna. Jego autorzy sugerują, że do 2035 roku planowane jest wdrożenie teleportacji kwantowej w Rosji.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (4 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Koghar

A moze nie chodzi o to, skąd

A moze nie chodzi o to, skąd kobieta się wzięła na jezdni, ale o to jak z niej schodziła co widać pomiędzy 1:02 a 1:03 minutą projekcji.

0
0
Portret użytkownika nikt33

Mam wielką ochotę

Mam wielką ochotę poprzeklinać ale się wstrzymam ( poprzeklinać na adminów). Drogi Koghar, choć nie czytałem Twojego post'u przed tym jak chciałem umieścić ładną serię bluzgów, to zgadzam się z Tobą. Kobitka stała już sobie przy drodze kiedy wydarzenie miało miejsce. Całe nagranie MOGŁO BY mieć sens, gdyby było nagrywane powiedzmy minutę wcześniej - a nie jak w tym przypadku - w momencie gdy ona wchodzi na drogę.

Do Adminów - serio... [ciach]....Panowie i Panie.... ogarniajcie filmy a nie na głupiego je wrzucacie....

0
0
Portret użytkownika wodzu13

a jak by tak wladymir putin ?

a jak by tak wladymir putin ?? to bym uwierzyl Smile a to tirówka szybki numer szybki wypad 

0
0
Portret użytkownika Pawcio

Ja mam dobry wzrok z daleka

Ja mam dobry wzrok z daleka widać że kobieta jest na jezdni bardzo daleko chciała wtargnąć na życie przed samochodem ciężarowym Tirem a kierowcą ją ominął! I to nie żadna Teleportacja??

0
0
Portret użytkownika mks73

Uważam podobnie jak kolega...

Uważam podobnie jak kolega... Filmik, który został nagrany, zaczyna się kiedy kobieta stoi już w oddali na poboczu. Tam nie ma pojawienia się "znikąd" jak to ma miejsce podczas takich zdarzeń. Ewidentnie widać jak wchodzi z pobocza na jezdnię.

0
0
Portret użytkownika hubi

Osra.em sie ze śmiechu.

Osra.em sie ze śmiechu. Więcej takich artów a nikt nie weźmie takich stron na poważnie.No chyba,że taki cel ma autor Smile

0
0
Portret użytkownika MiterMann

kito rodziciel talinn nie

kito rodziciel talinn nie wypadl z formy.... kladzie kit i to bezkarnie... 

0
0
Portret użytkownika mp

Fajna strona, ale chyba

Fajna strona, ale chyba przestanę już tu wchodzić, przecież to gołym okiem widać, nie trzeba być ekspertem. To mam rozumieć że skoro z takiego filmu robi się fenoment, to reszta jest też pic na wode.

0
0
Portret użytkownika Stały bywalec

Ona dosłownie wbiegła przed

Ona dosłownie wbiegła przed tego tira, dopiero to dostrzegłem jak uruchomiłem fullscreen. Typowy sposób na harakiri, jak u mnie w mieście ludzie pod pociąg się rzucali, w ostatniej chwili z nadzieją że się uda. Taka różnica że pociąg nie zrobi uniku. Jaka obojętność gdy wracała na pobocze, pewnie sobie myślała "fuck, następnym razem się uda".

0
0
Portret użytkownika pro-rok

Teleportował to jej się mózg,

Teleportował to jej się mózg, że pod tira się pchała. A dla autora artykułu: kto ma oczy, ten widzi...

0
0
Portret użytkownika cezary

widziałem lepsze podróbki,

widziałem lepsze podróbki, ona juz tam była . Tania sensacja  . albo otumianiona albi chciała popełnic samobójstwo. 

0
0
Portret użytkownika wrzosowisko

w tym filmiku, najblizej

w tym filmiku, najblizej 'teleportacji' byl kierowca, probujac wyminac ta oszolomke.. calkiem sprawnie mu poszlo, szacun.

0
0

' a fructibus eorum cognoscetis eos '

Portret użytkownika a

Talinn. Kto Ci płaci za

Talinn. Kto Ci płaci za wypisywanie takich bredni. Jak zawsze piszesz jakieś wymyślone brednie. Chyba Ciebie teleportowało z jakiegoś średniowiecznego wymiaru. Chłopie nie pisz art i nie rób z siebie pośmiewiska.

2
0
Portret użytkownika Lord_J

Tallin, jaka teleportacja?

Tallin, jaka teleportacja? Jaja sobie robisz. Centralnie wlazła pod ciężarówkę. Widać, że otumaniona jakaś, bo nie zrobiło na niej wrażenia to że była o włos od śmierci. 

5
0
Portret użytkownika ralfik8

Hhaha jebłem normalnie ...na

Hhaha jebłem normalnie ...na moim 40" laptopie w 12k widac jak ta nieszczesna autostopowiczka próbowała przejsc na drugą strone jednak antygrawitacja TIR-a odepchneła i odwróciła ją by sobie poszła spowrotem tam skąd przyszła Haha. Ludzie błagam!! byłem przekonany że tylko w szambowych portalach takie neewsy

2
0
Portret użytkownika Reck

Filmik zaczyna sie jak już

Filmik zaczyna sie jak już kobieta jest na jezdni widać to wiec czemu taki post na takiej stronie ?? zaczynam myśleć że bierzecie wszystko na tą strone co sie da bez zwracania uwagi czy to dobry fejk czy nie ......

0
0
Portret użytkownika Kaloszek

Dokładnie tak jest, byle

Dokładnie tak jest, byle zarabiać na reklamach. Niektóre newsy są tak naciągane (tak jak ten), że nie powinny w ogóle się tutaj znaleźć.

0
0
Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

Striptiz dla ubogich, pic na

Striptiz dla ubogich, pic na wodę fotomontaż - ciężarówka wyraźnie gwałtownie kogoś/coś omija, a potem zdenerwowany kierowca zatrzymuje TIR'a by sprawdzić czy aby nie potrącił tej pijaczki...

0
0
Portret użytkownika Aaron Ahmadin

Jaka teleportacja?????????

Jaka teleportacja?????????

Przezież na filmie przed tirem widać kobiętę na poboczu, która wchodzi na jezdnię a tir robi unik żeby jej nie przejechać a kobieta wraca na chodzik????

Tak więc jaka teleportacja??????

Wyjaśni mi ktoś bo nie wiem czy mam rację czy problem ze wzrokiem

2
0

 

Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi - Koniec Świata, Przepowiednie Nostradamus

Portret użytkownika Jonny Bravo

Nie teleportowało, tylko za

Nie teleportowało, tylko za mało Podymało (wo ma mieszkańców, bo to mała wieś).

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Bogey

Najlepsze jest to co pisał o

Najlepsze jest to co pisał o tym że do któregoś tam roku teleportacja będzie dostępna w Rosji...pewnie będą porty teleportacyjne zamiast przejść dla pieszych i świateł hahaha. Skąd ten gościu się urwał...nie wiedziałem,że w zakładzie w Lipnie pozwalają korzystać z internetu.

1
0
Portret użytkownika ajagupi

A ja głupi ciągle daję się

A ja głupi ciągle daję się nabierać na te tallinn'owe debilizmy, choć dobrze wiem, że jak "tallinn", to będą same bzdury. Obiecuję, że to było już po raz ostatni. Smile

2
0
Portret użytkownika Raffi5000

Masakra. Przeciez ona wchodzi

Masakra. Przeciez ona wchodzi na droge, by przejsc na lewa strone, tir ja w ostatniej chwili wymija i ona rusza spowrotem wystraszona. Teleportacja ? Hahaha Smile

1
-1

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Portret użytkownika baca

chodziło o to, że kobieta ze

chodziło o to, że kobieta ze wsi udała się na wieś obrzucić ją gospodarczym spojrzeniem a tu cała wieś jej spod dupy nagle gdzieś wyteleportowała...

0
0
Portret użytkownika Tomek91Wroc

Zwykły fejk. Nagranie zaczyna

Zwykły fejk. Nagranie zaczyna się dopiero jak zaczyna wchodzić na drogę. Wygląda na jakąś wariatkę która błąka się na drogach. Albo szła z łózka po poranną kawę i teleportowała się na drogę Biggrin

0
0
Portret użytkownika chris

Bzdura, na filmie widać

Bzdura, na filmie widać dokladnie, że kobiea rusza w strone jadącego tira, potem odwraca sie gdy on ją mija i wraca na pobocze... Gdzie tu teleportacja ?

1
0
Portret użytkownika Ela

Dokładnie to samo miałam

Dokładnie to samo miałam napisać, widac że wchodzi na jezdnie. Może okularki potrzebne Blum 3 

1
0

Skomentuj