U wybrzeży Rhode Island znaleziono tajemniczy obiekt z metalowymi nogami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

U wybrzeży miasta Westerly na Rhode Island, mieszkańcy znaleźli tajemniczy obiekt. Składa się z kuli pokrytej roztworem przypominającej beton i posiada osiem niesamowitych żelaznych „nóg”.

 

 

Lokalni budowlańcy starali się wywlec niezwykłe odkrycie na plażę, ale okazało się, że nie jest to takie proste, ponieważ obiekt jest bardzo ciężki. Tajemnicza struktura mierzy zaledwie trzy metry. Miejscowi twierdzą, że nie było jej wcześniej w tym miejscu, ponieważ na pewno by ją zauważono.

 

Ludzie są zaniepokojeni obecnością dziwnego obiektu z uwagi na swoje bezpieczeństwo. Okoliczni mieszkańcy zwrócili się do naukowców z University of Rhode Island, aby wyjaśnić naturę pochodzenia „pajęczaka”. Specjaliści uważają, że najprawdopodobniej jest to jakieś urządzenie wojskowe do prowadzenia obserwacji opadów i  oddziaływania fal morskich na wybrzeże. Badacze sugerują, aby o rozwikłanie zagadki  zwrócić się do armii.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika falcon13

no tak technologia iscie

no tak technologia iscie kosmiczna ? ciekawe czy u nich 2x2 to tez 4 ?

0
0
Portret użytkownika Suspect.

Tallinn, Szanowna Pani. Pan

Tallinn, Szanowna Pani. Pan redaktor wyraznie mówi , że objekt ma 4 stopy szerokości. 4 stopy to +-120 cm.  Ale  Ty jak to kobieta, Dopóki nie weźmie do ręki, nie wie jakie to duże.

2
0
Portret użytkownika zibi1973

Czyżby oni mieli wypadek?,coś

Czyżby oni mieli wypadek?,coś im zawiodło,ciężkie to z 9 ton waży,a jak już wojsko przejmuje to już znikło

2
0
Portret użytkownika Stelmaszczyk

I nadal niewyrazne fotografie

I nadal niewyrazne fotografie czym ini te zdjecia robia chyba starym aparatem DRUH-em

Przy dzisiejszych mozliwosciach fotografowania nowoczesnym sprzetem fotograficznym a nawet i telefonem to zdjecia wychodza czyste jak krysztal.

0
0

Skomentuj