Udało się nagrać, jak dusza opuszcza ciało po śmierci

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Niesamowite, jak duch opuszcza ciało po śmierci. Film przedstawia kobietę leżącą na łóżku ustawionym w szpitalnym korytarzu.

 

 

 

W pewnym momencie z spoczywającego w bezruchu ciała unosi się cień, który przyjmuje ludzki kształt. Przez chwilę dusza dryfuje nad nieboszczką, a potem leci w stronę drzwi.

 

Komentarz autora nagrania, który opublikowano na portalu Tuko:

 

 

„Udało się przeprowadzić unikalne doświadczenie. Wszystkich nas to czeka – śmierć”.

 

Materiał został nakręcony rzekomo nad ranem w 2014 roku w Chinach, ale nie podano dokładnie gdzie. Nie ma również dowodów, że wideo zostało sfałszowane.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

To nie jest wykluczone, a czy

To nie jest wykluczone, a czy tak było ?                                                                              Były robione takie badania i udowodniono w nich, że dusza i duch opuszczają ciało,m ale nie nastepuje to nagle.

0
0
Portret użytkownika Cabaj

To już nie pierwszy przypadek

To już nie pierwszy przypadek tzw "ostatniego pierda"Truchło na koniec żywota wypieło dupsko odpaliło...życiową bzdzine...nawozem w sprayu oczyściło teren wokół siebie i udało sie do "raju'...bo instynkt podpowiedział że trzeba przez drzwi...tam świeże hemtrailowe powietrze.W drugiej opcji truchło mogło zdechnąć zatruwając sie swoim pierdem...bezpośrednio po aplikacji w syfon.

1
0
Portret użytkownika Malaiki

Baca co Ty byś biedny zrobił

Baca co Ty byś biedny zrobił bez tego portalu. Chyba tylko tutaj możesz wypisywać te nic nie znaczące brednie zalęgnięte gdzieś w zakamarkach Twojego "skomplikowanego" umysłu. 

Plus za wytrwałość. Każdy nowy art jest skomentowany przez Twój bełkot.

Pozdrawiam.

0
0
Portret użytkownika Adrem

Niekoniecznie.

Niekoniecznie.

To może być pasożyt astralny opuszczający martwego już żywiciela.

0
0
Portret użytkownika baca

ja tam żadnej duszy nie

ja tam żadnej duszy nie widziałem - to zwykły demon matka boska opuszczający żywiciela - są dowody: raz, że wygląda przecież jak złożony parasol w ogródku piwnym, dwa matka boska identycznie jak lufthansa składa podwozie i wciąga kółka kiedy nabiera wysokości...

1
-2
Portret użytkownika Sio

Brawo admin - od jednego do

Brawo admin - od jednego do trzech komentarzy pod stroną ha, ha,ha - jesteś tak ważny jak sedziowie z idola. Każdy podziwia i się boi. Puknij się w łepetynę od czasu do czasu i mniej golonki bo cholesterol uwiera ci mózg

0
0
Portret użytkownika Leliwa

dlaczego dusza opuszcza ciało

dlaczego dusza opuszcza ciało zawsze w tych samych gaciach co miało ciało , a moze gacie też mają dusze

0
0
Portret użytkownika Moby

Jak oglądam takie filmiki

Jak oglądam takie filmiki oparte na faktach, nie wiedzieć czemu ogarnia mnie jakaś pomroczność jasna i radowanie wielkie rozsadza me serce, że jednak wszystek nie umrę. Taaa.... 

0
0
Portret użytkownika PJ

Doswiadczenie nakrecone chyba

Doswiadczenie nakrecone chyba kamera z początków kinematografii. Jak zwykle beznadziejna jakość. I kto ma w to uwierzyć, przedszkolaki?

0
0
Portret użytkownika cherrios

Może nagrywają chociaż z

Może nagrywają chociaż z drugiej strony czy ustawianie kamery w szpitalu przy umierającym albo przy bliskiej osobie która kona to taki dobry pomysł. Ludzkie oko nie wszystko widzi a kamera też nie zawsze dostrzeże. 

Pozdrawiam

0
0
Portret użytkownika KoFiPL

gdyby to była prawda to

gdyby to była prawda to więcej ludzi by nagrywało takie przypadki i widziało naocznie...
Dusza z pewnością jest i to nieśmiertelna - zmienia się tylko opakowanie wedle uczynków wcześniejszego opakowania... Smile

1
0

Skomentuj