UFO niemal zderzyło się z odrzutowcem podczas pokazów lotniczych w Chile

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W sieci pojawiło się niesamowite nagranie dokumentujące, gdy podczas pokazów lotniczych w chilijskim mieście Puerto Varas, niemal doszło do do zderzenia samolotu z UFO. Na szczęście obiekt minął się z maszyną chilijskich sił powietrznych. 

 

Do zdarzenia doszło 10 lutego bieżącego roku. Warto zwrócić uwagę, że nie jest to pierwsze pojawienie się niezidentyfikowanego obiektu latającego w tym regionie, do którego doszło w ciągu ostatnich miesięcy. 

 

Z opublikowanych nagrań wynika, że wykonujący ewolucje chilijski samolot wojskowy został minięty przez dziwny półkolisty obiekt, który błysnął nagle na niebie w bliskiej okolicy myśliwca. Obserwując to z ziemi można było dojść do wniosku, że UFO niemal rozbiło się o samolot, ale ocena odległości nie jest prosta z takiej perspektywy. Niezwykły obiekt następnie znika bardzo szybko.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Jaki chamski fake! Jak to coś

Jaki chamski fake! Jak to coś przelatuję koło samolotu, to sam widok ulega zachwianiu, jak by uderzył  w nitkę na której zawieszony jest samolot.

1
0

kolo21

Portret użytkownika sekator

A może to tylko Anioł, leci

A może to tylko Anioł, leci nauczyć ciebie kultury osobistej?. Piszą tu i starzy i młodzi. Kindersztuba, obowiązuje nawet absolwenta zawodówki!.

0
0
Portret użytkownika dareczek

Wygląda że to samolot, ale

Wygląda że to samolot, ale samo "ufo" jest rozmyte, bardziej niż sam samolot, więc myslę że to płatek kwiatu niesiony wiatrem.

0
0
Portret użytkownika XaX

UFO to jest

UFO to jest niezidentyfikowany obiekt latający a  niejak to się powrzechnie utrwaliło statek kosmitów ... Czyli to jest UFO tylko nie wiadomo czy pochodzenia ziemskiego czy nie więc darujcie sobie takie prymitywne  komentarze bez znajomości określeń.

0
0

Skomentuj