Ufolodzy odnaleźli na Marsie starożytny silnik obcych

Kategorie: 

Źródło: Internet

Wielu wirtualnych archeologów nie ustaje w próbach udowodnienia, że udostępniane przez NASA fotografie wykonane rzekomo na Czerwonej Planecie, stanowią dowód na to, że istniała tam kiedyś zaawansowana cywilizacja, która została zniszczona w nieznany nam sposób. Dowodów na to mają dostarczać ziemskie łaziki, które przesyłają na naszą planetę setki tysięcy zdjęć.

Podejmowane są kolejne próby udowodnienia, że w przeszłości na Marsie istniało inteligentne życie.  Wskazują na to rzekome sztuczne artefakty, które są tam lokalizowane. Ostatni z nich jest interpretowany jako części jakiegoś silnika obcych z Marsa. Odkryto to na jednym ze zdjęć zrobionych przez łazik Curiosity wysłany tam przez amerykańską agencję kosmiczną NASA.

Powyższy obraz został wykonany w dniu SOL 1954 i rzeczywiście przedstawia coś co wygląda na obiekty o nienaturalnym kształcie, leżące w nieładzie na powierzchni Marsa. Zdaniem ekspertów z dziedziny ufologii są one sztucznego pochodzenia. Padają sugestie, że mogą to być elementy silnika obcego pojazdu.

 

Znalezione artefakty wyglądają jakby zostały opracowane przy pomocy jakiejś obróbki mechanicznej. Okrągły obiekt jest bardzo podobny do dowolnego silnika elektrycznego. Odkrycie może potwierdzić fakt, że hipotetyczni obcy mieli mechanizmy, które mogły ułatwiać ich życie. Oba obiekty zidentyfikowane na zdjęciu wydają się być częścią jednego wspólnego mechanizmu.

To nie pierwszy raz gdy na Marsie odnajduje się coś dziwnie regularnego kształtu, co raczej nie powinno powstać w świecie zdominowany przez wszechobecną erozję skał. Najczęściej takie znaleziska tłumaczy się jako pareidolię, czyli doszukiwanie się znanych przedmiotów w przypadkowych kształtach. Czy tak jest w tym przypadku? Każdy może sam stwierdzić kto ma w tym przypadku rację.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika siggma

Silnik, tak? A skąd wiadomo,

Silnik, tak? A skąd wiadomo, że to nie fragment balustrady? Oczywiście takiej kosmicznej balustrady ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0
0
Portret użytkownika KoFiPL

irytujące jest te

irytujące jest te poszukiwanie - są czy nie są - znaleźli to czy tamto - kurna mol - oni są byli i będą od zawsze i na zawsze - setki a może i nawet miliony różnych ras stworzeń Bóg wie czego.
I co w tym takiego dziwnego ? Bardzo fajnie że nie jesteśmy sami...
Zapraszam wszystkich na bardzo fajny teatro-film Polski
Big Bang - Polski Teatr TV 1986
http://www.cda.pl/video/511223fd

1
0
Portret użytkownika hasam

Powiem ci tam bóg ha kura

Powiem ci tam bóg ha kura jaki bóg co on wie biblia wes syneczku sie ogarnij bo Tego nie ma i nigdy nie bylo A bogiem byl ktos z innego swiata

0
0
Portret użytkownika Angelus

nie pierdolta... Kilkanascie

nie pierdolta... Kilkanascie lat temu któraś sonda rozbiła sie o powierzchnię Marsa i własnie została odnaleziona...

0
-1

"Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz... Nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm"     Cz. Miłosz

Portret użytkownika pabloS

nie kłam, na pefno wysyłamy

nie kłam, na pefno wysyłamy rakiety w kosmosss, sam widziałem w telewizorze, przeciez nie kłamią.

0
0
Portret użytkownika o rany

nie no, artefakty z naszej

nie no, artefakty z naszej starożytności (2k lat temu )rozpadły się pod wpływej erozji i korozji, ale na marsie będą trwać setki tysięcy czy miliony w niezmienionej formie.

co wy ćpacie?

0
-1
Portret użytkownika trololl

Tak jak pisali poprzednicy,

Tak jak pisali poprzednicy, może to być ziemski "statek" rozbity podczas lądowania, bo czy jest możliwe żeby wrak zabrać z powrotem.

0
0
Portret użytkownika b@ron

nawet choćby przyjąć że

nawet choćby przyjąć że wierzę, że te zdjęcia są z marsa, to to może być silnik z jakiego rozwalonego lądownika ziemskiego, po tym, jak rozpiździł się przy lądowaniu, bo naukowcy zapomnieli że dawno temu odkryli, że na marsie jest szczątkowa atmosfera i żeby lądownik w niej wyhamował, potrzebny jest cud... a jak wiadomo cudów nie ma...

2
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Angelus

dokładnie tak...! Kilkanascie

dokładnie tak...! Kilkanascie lat temu podawali we wiadomosciach, że któryś z wysłanych lądowników sie roztrzaskał na Marsie... pewnie go właśnie znaleźli..

1
0

Skomentuj