Ufonautyczna infekcja

Kategorie: 

www.popotopie.blogspot.com

Zrozumienie dziwnych - anomalnych zachowań człowieka to sprawa często bardzo trudna, gdy dodamy do tego duchowość, staje się jeszcze bardziej niedostępna. Nie jest jednak tak żebyśmy nie mogli tych spraw jakoś ogarnąć. Zjawiska fizjologiczne i powiązane z nimi psychiczne, występujące w człowieku, są często tajemnicze, od tysięcy lat ludzkość stara się je poznać i opisać. W ostatnich kilkunastu latach nastąpiły kulturowe zmiany, które określić można jako bardzo niebezpieczne dla społecznej kondycji.<--break->

 

Obserwujemy przekonwertowanie definicji zdrowia, co skutkować może zachwianiem, a w konsekwencji demoralizacją zachodniej cywilizacji. Wielu specjalistów antropologów sądzi, że właśnie o to idzie. Ktoś działa tak by społeczeństwo zerodowało w kierunku braku punktu moralnego odniesienia. Przejdzmy do konkretów.

Naukową definicję uzależnienie można sprecyzować jako  nabyty (w duchowości również jako narzucony) stan zaburzenia zdrowia psychicznego albo psychicznego i fizycznego, który charakteryzuje się okresowym lub stałym przymusem wykonywania określonej czynności lub zażywania psychoaktywnej substancji chemicznej.

 

Termin „uzależnienie” jest stosowany m.in. w odniesieniu do takich zaburzeń psychicznych, jak uzależnienie od narkotyków (narkomanii), leków (lekomanii), alkoholu (alkoholizmu), czy papierosów. W szerszym rozumieniu termin „uzależnienie” stosowany także w odniesieniu do wielu innych przymusowych zachowań, m.in. kompulsywnych zakupów, oglądania telewizji, seksu, masturbacji, korzystania gier hazardowych lub komputerowych, czy też nadmiarowego korzystania z internetu. Współczesna psychologia traktuje pojęcie „uzależnienie” szeroko i zakłada, że może ono obejmować także inne czynności, nad wykonywaniem których dana osoba utraciła kontrolę.

Skupmy się na zaburzeniu-uzależnieniu od seksu. Z punktu widzenia duchowości wschodniej oraz ufologii najbardziej energetycznym fenomenem, związanym z fizyczną i umysłową bytowością człowieka. Według definicji uzależnienie seksualne (seksoholizm) to jednostka chorobowa, obejmująca przymus zachowań, takich jak angażowanie się w zachowania o podłożu seksualnym, które mają destrukcyjne skutki dla życia społecznego i emocjonalnego jednostki, kompulsywna masturbacja, natręctwa seksualne, częsta zdrada, częste oglądanie pornografii.

 

Podejrzewa się szeroki zakres możliwych przyczyn tego wykrzywienia, włączając w to zespół stresu pourazowego, wpływ rodziców w rodzinach patologicznych i inne czynniki środowiskowe. Nieleczone ma potencjalnie negatywne skutki dla osoby dotkniętej tym problemem. Podobnie jak w alkoholizmie i narkomanii nałogowe zachowania seksualne wiążą się ze zniekształconym myśleniem, racjonalizowaniem, bronieniem siebie, uzasadnianiem swojego zachowania i obwinianiem innych za powodowanie trudności, co widać w przypadku natręctw środowisk LGBT, do przypisywania wszystkim innym niż oni sami, winy za ich własne chorobowe lęki, związane z urojeniami o rzekomym prześladowaniu. Ludzie chorzy umysłowo są podatni na różnego rodzaju fobie i nerwice, a to z kolei przekłada się na coraz większe uzależnienie, reakcją jest szukanie nowych możliwości rozładowania stresu, co gdy się uda osiągnąć powoduje u zainfekowanych chorobą seksualną chwilową ulgę.

 

W związku z tym powstało kryterium diagnostyczne ICD-10 - ta kategoria diagnostyczna dotyczy stale powtarzającego się niedostosowanego zachowania w odniesieniu do zachowań seksualnych. Uzależnienie seksualne należy zatem traktować jako podjednostkę diagnostyczną F63 (Zaburzenia nawyków i popędów), jednak ze względu na kategorię zachowań, klasyfikować ją należy jako F65.8. Dotyczy to zachowania cechującego się niezdolnością do powstrzymania się od powtarzania nieprawidłowych zachowań. Impulsywne działanie jest poprzedzone stanem napięcia i uczuciem ulgi w czasie wykonywania czynności.

 

Strony

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (6 votes)


Komentarze

Portret użytkownika zyx

?! homoseksualne ufo

?! homoseksualne ufo infekujące ludzkość .... dobra. Poddaję się.

0
0
Portret użytkownika And

Myślę, że ufonauci nie

Myślę, że ufonauci nie pozwalają przejść niektórym w ascendencję (oświecenie). Jest to stan, dzięki któremu dane jestestwo może opuścić ciało i przejść dalej lub na wyższy poziom przestrzeni.Wyjaśnię o co chodzi.Jest człowiek, który dąży do oświecenia, jednak urodził się z modyfikacjami genetycznymi wrodzonymi lub blokadami. Do tego jest niepełnosprawny z wykręconą nogą, już po operacji.Prócz tego rodzina w której się urodził była ślepa (nieoświecona) podążająca za sukcesami materialnymi, mimo iż ich nie odnosiła. Ten człowiek okazał się posiadać wyższy poziom świadomości, jednak życie materialne uniemożliwiało mu przejście dalej, nawet do następnego etapu reinkarnacji bliżej natury. Ten człowiek cierpi i widzi co robią ludzie w jego otoczeniu. Widzi jak szkodzą naturze i gdy interweniuje, mówią mu, że nie ma nic do gadania i robi awanturę.Chodzi tutaj o to, że ktoś mu chyba blokuje śmierć a jego ciało jest nieustannie tak uzdrawiane, aby nie był za zdrowy ale nie mógł umrzeć.

0
0
Portret użytkownika pasjonat

"Proszę sobie wyobrazić ślinę

"Proszę sobie wyobrazić ślinę, kał, spermę i krew mieszającą się między dziesiątkami mężczyzn co roku."Ewidentny brak kobiety powoduje ze musisz o tym myslec ? ufosoniczny homoseksualizm ?Dopoki nie ssiesz niczyjej kolby to bym sie nie martwil, powiem Ci tylko ze te wszystkie substancje z Twoich wizji wystepuja na klawiaturze bankomatu - ufosonicznego zapewnie - lecz sie czlowieku

1
-1

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika lommo

Temat o tych co tu owijać w

Temat o tych co tu owijać w bawełnę wynaturzeniach warty poruszenia, ale jak ktoś w święta się naczytał o jedzeniu kupki i popijaniu szczynami to naprawdę odeszła mu ochota na świąteczne stołowanie.

1
0
Portret użytkownika lipka

Trudny temat bo pewne

Trudny temat bo pewne środowiska propagujące lub uczestniczące w tej grze nie pozwolą by krytyka dotykała ich lub ich "wybrańców". Środowiska te skupiają się w tajnych grupach, tworzą własny świat i bronią go przy pomocy ludzi wpływowych, są to ludzie na wysokich stanowiskach mogący wpływać na osąd zwykłych ludzi, tworzyć instrumenty prawne w celu legalizacji tego czy innego zboczenia. Dla młodzieży tworzy się idoli, którzy swoim życiem dają wzór do naśladowania bo myślenie młodego człowieka jest proste - jeśli to nie jest zakazane a ktoś tak sławny ma ogromne pieniądze, kochają go miliony fanów, nikt go nie krytykuje ale jest traktowany jak bóg to znaczy, że takie zachowania nie są złe a wprowadzenie terminu 'tolerancja' podkreślane przez dobrze opłacone media, dopełnia wszystkiego. Tylko czy ktoś odważyłby się na zakazanie odtwarzania muzyki homoseksualisty, jego piosenek, skreślanie z list kandydatów do wyborów o innej orientacji, prześwietlanie środowisk nauczycieli by wyeliminować tych zagrażających rozwojowi dzieci, pracowników policji, prawników, dziennikarzy... Nie ma takiego odważnego bo musiały by to zrobić środowiska skupiające inny punkt widzenia, część środowiska ludzi mających wpływ na życie zwykłych ludzi jest zepsuta ale to oni ukierunkowują, za zasłoną tolerancji, wygląd przyszłego społeczeństwa. Zepsucie tego świata duchowego już się polaryzuje, niestety, ogół nie ma wiele do powiedzenia bo tolerancja, bo wolność, bo to i tamto. Na zgniliźnie przez wiele lat nic nie urośnie. Dla człowieka to bardzo długi okres bo "grunt" musi swoje odleżeć by móc go zagospodarować. Duchowe niszczenie ludzi trwa, mocni duchem będą jak oazy na pustyni.

2
0
Portret użytkownika jaa

zasadniczo każda akcja rodzi

zasadniczo każda akcja rodzi reakcję więc akcja przymusowego (a w socjaliźmie homoseksualizm nie był mile widziany, co można zauważyć choćby po tym, że dla wielu ludzi z tego obozu jest szokujący) heteroseksualizmu promowana przez jednych, siłą rzeczy budzi reakcję środowisk potępianych. A, że, jak to mówią, czyją forsę konsumujesz, to spełniasz jego warunki, toteż za prawo otrzymania pieniędzy, choćby z EU, trzeba spełniać warunki, zarówno te formalne, jak i te nieformalne. Wielu zapomina, że PRL przez wiele lat był w obozie socjalistycznym, dla którego zachód kapitalistyczny był "zgniły moralnie i ogólnie". Teraz, a właściwie nie tylko teraz, ale też dużo wcześniej, bo przecież "wojna ideologiczna" toczyła się dość długo, ten "zgniły zachód" dając forsę żąda też różnych ustępstw. Tak to jest, gdy ludzie, skądinąd mądrzy, kierują się głupimi ideologiami. Zachód, w tym Rzym, a może też także potem, Watykan, już od czasów cesarstwa promował różne "zachowania anomalne". Ale, jak wiadomo choćby z nauki historii starożytnej, gdzieś, w Grecji albo kole tego, homoseksualizm był czymś oczywistym. Wniosek jest taki, że nie jest to nic nowego. A, biorąc pod uwagę, że Jezus, podobno, nie chciał się ożenić (może z powodu obowiązków małżeńskich?), ale wolał spędzać czas z facetami, to można by podejrzewać (a zapewne wiele było takich "podejrzeń"), że może wolał nietradycyjne stosunki międzyludzkie? Na Kanal Hayat dość często nadają filmy o (chyba) Jezusie więc zainteresowani mogą porównać swoje (polskie) wyobrażenia na temat Jezusa z wyobrażeniami "wyznawców" spoza naszego kręgu kulturowego.

0
-1
Portret użytkownika Homo sapiens

Dodatkowa część artykułu,

Dodatkowa część artykułu, sądzę że bardzo istotna dla zrozumienia całości: " Istoty z innego wymiaru/duchowe, możliwe że pomocnicy Istoty Anielskiej - opozycjonisty Boga, jeżeli mają na Ziemi do przeprowadzenia plan, to szczególnie cenią PRZYWIĄZANYCH/UZALEŻNIONYCH od seksu (najbardziej energetycznego i niewidocznego uzależnienia !). Wiedzą o tym tajne elity, które od wielu lat promują na wysokich stanowiskach homoseksualistów (sprawdz film"Cywilizacja orficka w natarciu - Homoseksualna cywilizacja ufonautyczna"). Władza w państwach zachodnich jest coraz częściej uzależniona od cielesnej przyjemności, niestety tej wykrzywionej i niedozwolonej w oczach Boga (stosunek seksualny kobiety i mężczyzny jest oczywiście czymś jak najbardziej normalnym). Homoseksualne elity z UE/USA są przewrażliwione na punkcie homoseksualizmu, co staje się dostrzegalne przerazliwie mocno ! Spora ich część jak się okazuje to wykolejeńcy, ale przecież o to chodzi, istnieje pogląd, że antychryst będzie homoseksualistą lub istotą bezpłciową/genderową/"dziwną-odmienną", co mogli byśmy przetłumaczyć na język ufologii - istotą ufonautyczną (ewentualnie osobnikiem hybrydalnym-specjalnie zmodyfikowanym) ! Między innymi o tym opowiada film znanych chrześcijańskich badaczy Garego Staermana i L.A. Marzulliego pt.: "Obcy w Biblii - Aliens in the Biblie" - język angielski.Dziwnym trafem coś może znajdować się w przepowiedni świętej Maryi, która podczas swojego objawienia przepowiedziała ciekawe rzeczy: (...)Dnia 19 września 1846 roku zobaczyliśmy piękną Panią. Nie mówiliśmy nigdy, że ta Pani była Najświętszą Panienką, lecz zawsze mówiliśmy o niej „piękna Pani". Nie wiedziałem, czy była to Najświętsza Panienka, czy ktoś inny, ale dzisiaj wierzę, że była to właśnie Najświętsza Maryja Panna. Oto, co mi powiedziała ta Pani. „Jeżeli mój lud będzie nadal tak postępował, wtedy to, o czym zamierzam ci powiedzieć, nadejdzie jak najszybciej, jeżeli trochę zmieni swoje postępowanie, stanie się to nieco później. Francja zdemoralizowała świat, pewnego dnia zostanie ukarana. Wiara we Francji zamrze. Jedna trzecia Francji nie będzie już praktykowała religii, lub będzie praktykowała w bardzo ograniczonej formie. Pozostała część będzie religijna, ale w zły sposób "Później narody się nawrócą i wiara ponownie wszędzie rozgorzeje. Wielki kraj Północnej Europy, teraz protestancki, nawróci się i na przykładzie tego kraju także inne narody świata się nawrócą. Zanim to się stanie, w Kościele nastąpią wielkie niepokoje i wkrótce potem Ojciec Święty, papież, będzie prześladowany. Jego następcą będzie papież, jakiego nikt się nie spodziewa. Wkrótce potem nastąpi wielki pokój, ale nie będzie trwał długo. Przyjdzie potwór, aby go zniszczyć. To wszystko, co wam mówię, wydarzy się w następnym wieku lub najpóźniej w wieku dwudziestym pierwszym". Ona mi powiedziała, abym przekazał to ludziom po jakimś czasie. Massimino Girard, Grenoble, 3 lipca 1851"(...), chodzi o dosłownego potwora, czy może o moralnego wykolejeńca, lub połączenie tych elementów ? (Porównaj z filmem "Nowa cywilizacja łowców androidów") Jezus Chrystus miał wiele do powiedzenia na temat czasów ostatecznych. Porównał je pod względem moralnym do czasów Sodomy i okresu tuż przed potopem, czyli do dwóch moralnie zdegenerowanych momentów w historii, gdy ludzie stali się tak bardzo zepsuci, że Bóg ich zniszczył. „Jak działo się za dni Noego, (...) podobnie jak działo się za czasów Lota (...), tak samo będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się pojawi” (Łk 17,26–30). Wiemy, że Sodoma została zniszczona, ponieważ jej mieszkańcy byli nieposłuszni Bogu i zboczeni pod względem seksualnym, uprawiając homoseksualizm. Choć nie jest to w stu procentach pewne, wielu biblistów sądzi, że jednym z głównych grzechów, który spowodował potop, był homoseksualizm, o tym opowiada film pt."Tajemnice kodu Tory".

2
-2

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pasjonat

Chinole od tysiecy lat

Chinole od tysiecy lat uzywali pierdziawy do zaspokajania swoich potrzeb to samo robiac ze zwierzetami jako wcieleniami swoich bostw i jakos Bog zdecydowal sie ich oszczedzic....

1
-1

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Funky Koval

Rosja po przyjęciu ustawy

Rosja po przyjęciu ustawy zakazującej "propagowania nietradycyjnych relacji seksualnych wśród nieletnich" znalazła się w ogniu krytyki. Na "carycę tyczki" Jelenę Isinbajewą, gdy stanęła w jej obronie, posypały się gromy. Socjolodzy przedstawiają natomiast badania, z których wynika, że 88 proc. Rosjan nie życzy sobie jakiejkolwiek "propagandy homoseksualizmu" w swoim krajuPodpisana w czerwcu przez Władimira Putina ustawa, która w pierwotnej wersji miała zakazywać "propagowania homoseksualizmu", ostatecznie zabrania dystrybucji informacji o "atrakcyjności nietradycyjnych stosunków seksualnych" oraz "równorzędności tradycyjnych i nietradycyjnych relacji". Zakazuje także "narzucania informacji wywołujących zainteresowanie takimi relacjami". "Działania" takie ustawa kwalifikuje jako "szkodzące zdrowiu dzieci".Ustanawia grzywny dla szeregowych obywateli w wysokości 4-5 tys. rubli (124-155 dolarów), dla osób pełniących funkcje publiczne - 40-50 tys. rubli (1240-1550 dolarów), a dla osób prawnych - od 800 tys. do 1 mln rubli (24,8-30,9 tys. dolarów). W wypadku osób prawnych możliwe jest też zawieszenie ich działalności na okres do 90 dni.Natomiast w stosunku do cudzoziemców wprowadza - poza karą grzywny - deportację z terytorium Federacji Rosyjskiej, którą może poprzedzić areszt do 15 dni.Premier Miedwiediew, 29 grudnia podpisał dekret oficjalnie zakazujący prowadzenia samochodu osobom transseksualnym czy transgenderowym. Oprócz tego zakaz dotyczy osób z zaburzeniami psychicznymi takimi jak: fetyszyzm, ekshibicjonizm, podglądactwo, kompulsywne złodziejstwo oraz „patologiczny” hazard.Szczególne miejsce w Dekrecie „promującym zdrowie w przestrzeni publicznej” zajmują zapisy dotyczące osób „cierpiących na zaburzenia tożsamości płciowej, zaburzenia preferencji seksualnych, a także psychologiczne i behawioralne zaburzenia związane z rozwojem seksualnym i orientacją”.

4
0
Portret użytkownika pasjonat

Zapomniał tylko wydac dekretu

Zapomniał tylko wydac dekretu co do najbardzij zrytych zabojcow na swiecie. Pedałami sie martwi a nie dostrzega skali morderstw dokonywanych rytualnie, czubkow wycinajacych scyzorykiem plodow z matki, mordujacych mlotkiem dopoki czaszka nie zrobi sie plaska czy tnacych po 30 ofiar rocznie w domu zwykla pilka do metalu ( takie nasze kajetany) Putin tez za normalny nie jest Smile Publicznie podejrzany o ssanie penisów innych prominentnych politykow.

1
-1

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Cabaj

Zjawiska fizologiczne i

Zjawiska fizologiczne i psychiczne...wystraczy ogladać takie programy jak szkoła,ukryta prawda,dlaczego ja...i inne podobne gówna...bardzo dobre programy edukacyjne...znajomy mi opowiadał jaki wpływ te "perełki"mają na jego dzieci...jak przenoszą zachowanie aktorów z ekranu do codziennej rzeczywistości...myśląc że tak ma własnie być w realu...czyli wojna dzieci z rodzicami o byle gówno.Tarz chłopisko se nie może dać rady...bo benchy tak sie rozbestwiły że grożą że zadzwonią na pały...na swojego ojca....to sie k...w pale nie mieści! 

2
-1
Portret użytkownika baca

Homoś znowu się rozpisałeś o

Homoś znowu się rozpisałeś o brudnym seksie odbytniczym zupełnie jakbyś zapomniał, że całkiem niedawno opisywałeś orgię Czesława, Szaraka oraz Mariana na jakiś tapczanach...co z tobą, gościu?czy nie potrafisz już normalnie jak aron jasnopomroczny, poonanizować się do obrazka z babą wangą aby doznać twórczej wizji?

3
-2

Strony

Skomentuj