W Afryce piłkarze będą karani za czary

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Rwandyjska Federacja Piłkarska (FERWAFA) wprowadziła kary dla zawodników i zespołów, które używają czarów podczas meczów piłkarskich.

 

 

Piłkarz, który zostanie przyłapany na procederze w trakcie gry, zostanie ukarany grzywną w wysokości 100 tys. franków rwandyjskich (ok. 100 funtów), a jeśli udowodnione zostanie, że rytuały obejmowały cały klub, kara wyniesie 2,9 mln franków rwandyjskich.

 

Decyzja ta została podjęta po incydencie, jaki miał miejsce przy okazji meczu w lokalnej lidze pomiędzy klubami Mukura Victory i Rayon Sports. Podczas gry do przodu Moussa Camara pobiegł do bramki przeciwnika i wykonał rytuał voodoo, po czym zaatakował graczy Mukura.

 

W rezultacie, czarnoksiężnik otrzymał żółtą kartą, a kilka minut później jego kolega strzelił gola i wyrównał stan meczu na 1:1.

 

„W statucie FERWAFA żaden przepis nie przewiduje kary za korzystanie z czarów. Nigdzie na świecie nie zostało udowodnione, że może to wpłynąć na wynik gry. Jednak ze względu na przejawy przemocy między graczami i z powodu zarzutów, że niektóre zespoły używają czarów, zdecydowaliśmy się przyjąć odpowiednie przepisy "- cytuje słowa Arrasa Kayiranga, wiceprezesa federacji, portal R-Sport.

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Endriu

/to pokazuje jaki jacy ci

/to pokazuje jaki jacy ci ludzie są kurde zacofani. Kara za czary hahahahah !! no nie mogę.

 

0
0
Portret użytkownika Homo sapiens

Nie wydaje się wam, że w USA

Nie wydaje się wam, że w USA i UE stosują czary ? Badania wielu różnych znawców tematyki skłaniają do przyznania takiemu poglądowi racji ! Pamiętamy wszyscy aferę Pizzagate, w której chodziło prawdopodobnie o moce pochodzące od istot z drugiego nieba, od istot tam przebywających..., wiele się zgadza z poglądem, że elity stosują środki nadprzyrodzone pochodzące od bytów zamieszkujących drugie niebo, wyglada na to, że seksualne salony są uzależnione od tych istot ! A Pizzagate to efekt skumania się elity NWO z tymi bytami.

Podróże do drugiego nieba - L.A. Marzulli

https://www.youtube.com/watch?v=vxHeTGpXplo

2
0

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika lol

Prawidlowo wszyscy powinni

Prawidlowo wszyscy powinni byc osadzeni za czary przez swieta inkwizycje i wystrzeleni w kosmos bo wiedzmy i czary to zlo

1
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj