W Argentynie zaczął krwawić konsekrowany kawałek chleba

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W Argentynie wydarzył się prawdziwy cud. W klinice dla uzależnionych od narkotyków w La Casita de San Miguel koło miasta Rafaela czerwoną cieczą zalał się specjalny pojemnik, w którym przechowywano kawałek konsekrowanego chleba. Księża sugerują, że jest to krew. Sprawą zainteresował się Watykan.

 

 

Incydent miał miejsce podczas modlitwy. Najpierw wnętrze pojemnika wypełniło się mgłą, a następnie wyparł ją krwisty płyn.

 

Miejscowy kapłan wezwał wiernych, aby nie wpadać w panikę i zachować umiar oraz ostrożność, rozgłaszając nowinę o cudzie. Być może rzeczywiście mieszkańcy Rafael mieli dużo szczęścia, aby być świadkami niezwykłego zdarzenia i na własne oczy przekonać się o mocy Pana. Obecnie czekamy na informacje z Watykanu w przedmiotowej sprawie.

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Pamiętam jak znaleziono

Pamiętam jak znaleziono ludzkie DNA, w komuni świętej.Hmm ciało Chrystusa, czy oni tam nie mielą ludzi.I piekąc te opłatki ludzie pożerają je i dokonują kanibalizmu, na obrazę boga? Oto krew i ciało moje, żryjcie je na moją pamiątkę.

3
-1
Portret użytkownika krzy

ALE CO WATYKAN... WATYKAN

ALE CO WATYKAN... WATYKAN JEST PIERWSZY, KTÓRY ODRZUCA WSZELKIE CUDA I UKRYWA CO MOŻE, BO PRZECIERZ JUŻ OD DAWNA TO ONI CHCĄ BYĆ NA ŚWIECZNIKU, A NIE PAN JEZUS. CZY NIE DOCIERA DO LUDZI, ŻE PRZED NAJŚWIETRZYM SAKRAMENTEM TRZEBA PADAĆ NA KOLANA, I OKAZYWAĆ NAWYŻSZY SZACUNEK, BO MASZ PRZED SOBĄ ŻYWEGO PANA JEZUSA???!

0
0
Portret użytkownika piotr1

Trzymają go na krzyżu już

Trzymają go na krzyżu już 2000 lat aby nie zmartwystał bo by rozpierniczył Sodome i Gomore Watykańską i co roku go krzyżują Judasze

0
-1
Portret użytkownika korela

Tak falszowali, ze panu

Tak falszowali, ze panu Jezusowi bebenki w uszach poszly, stad ta krew Wink

1
-1

Skomentuj