W Arktyce odnaleziono tajną bazę nazistów

Kategorie: 

Źródło: Polit Russia

Ekspedycja Rosyjskiego Arktycznego Parku Narodowego  odnalazła tajną nazistowską bazę o nazwie "Schatzgraber". Zespół odkrył nieco ponad 500 przedmiotów o wartości historycznej. Zakłada się, że ta nazistowska budowla powstała aby przeszukiwać Arktykę pod kątem starożytnych artefaktów. Sekretna baza, miała być jednym z wielu miejsc zbudowanych przez nazistów w ich dążeniu do supremacji.

 

Odkrycie to nie jest jednak tak nowe jak mogłoby się zdawać. Ekspedycja natrafiła na ślady nazistowskich konstrukcji jeszcze w sierpniu tego roku na Arktycznej wyspie znajdującej się prawie 1000 km od bieguna północnego. Kiedy kilka miesięcy temu kiedy informacja o tych ruinach została podana do opinii publicznej z powodu braku zdjęć i przekonujących dowodów całość wiadomości została uznana za oszustwo. Wszystko uległo jednak zmianie po publikacji nagrania, na którym wyraźnie widać setki pozostałości z czasów II wojny światowej.

Ta tajemnicza baza, o nazwie "Schatzgraber" lub "Łowca Skarbów" została wzniesiona w 1942 roku - zaledwie rok po ataku Trzeciej Rzeszy na Rosję. Eksperci uważają, "Schatzgraber" mogło być częścią znacznie większej misji, która została wprowadzona w życie, gdy naziści szukał starożytnych artefaktów pokroju opisywanych w pismach sanskryckich viman. Nie można wykluczać, że relatywna bliskość budowli do bieguna północnego mogła wiązać się z poszukiwaniami wejścia do wnętrza Ziemi i śladów bytności rasy aryjskiej.

Do tej pory eksperci odzyskali około 500 pamiątek po poprzednich mieszkańcach tego obiektu. Ruiny murów, puste kanistry benzyny, a nawet dokumenty papierowe są jednymi z wielu elementów odzyskanych przez rosyjskich naukowców. Przedmioty są w stosunkowo dobrym stanie co zawdzięczamy, zakonserwowaniu przez intensywne zimno. Uważa się, że w 1944 roku, pracownicy bazy zostali ewakuowani po wybuchu epidemii po spożyciu zanieczyszczonego mięsa niedźwiedzia polarnego. Sześć lat później, w 1950 roku tajna baza została rozebrana. Oficjalnie pełniła ona funkcję stacji pogodowej ale jej realne zadanie, które najprawdopodobniej tłumaczyłoby nazwę "Łowca Skarbów" pozostaje zagadką.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Tam na pewno leży za

Tam na pewno leży za hibernowany Fuhrer i czeka aż armada z bazy księżycowej odbije Vaterland.

0
0

kolo21

Portret użytkownika ari

Chyba innemedium moglo by

Chyba innemedium moglo by wzorem politpoprawu nie używać "nazistowskie" bazy tylko zgodnie z faktami historycznymi "niemieckie" bazy.

1
0
Portret użytkownika wodzu13

widze ze ktos tu jest w

widze ze ktos tu jest w matrixie , no i ta teoria pustej głowy 

0
0
Portret użytkownika Natenczas Wojski

Adolf, staruszek, przywitał

Adolf, staruszek, przywitał ich tam osobiście z otwartymi ramionami... 

1
0
Portret użytkownika baca

hmm.... więc to jednak

hmm.... więc to jednak sraczka zniszczyła nazistowską cywilizację na biegunie!

przecież to światowa sensacja - w końcu wiadomo skąd się wzięło słowo biegunka oraz jak to jest kiedy stolec jeszcze w dupie zamienia się w stalagmity... prawie mi żal tych posranych nazistów...

6
-1
Portret użytkownika lukas2111

dobre

dobre Biggrin

1
-1

Skomentuj