W Chile odnotowano pojawienie się dwóch cylindrycznych UFO

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W Chile, na wybrzeżu Oceanu Spokojnego, doszło do niezwykłego zdarzenia. Świadkowie widzieli powstawanie dwóch UFO na horyzoncie.

 

Najpierw pojawił się pierwszy cylindryczny obiekt o wydłużonym kształcie, a po chwili w niewielkiej odległości od niego ukazało się drugie UFO tego typu. Obiekty przemieszczały się synchronicznie w równej odległości od siebie. 

 

Dysponujemy nagraniem tego zdarzenia , ktore wykonał jeden z naocznych świadków, Manuel Aguirre, który był na wakacjach w ośrodku Quintana, w pobliżu miasta Valparaiso, 120 km od Santiago de Chile. Oba obiekty obserwowano przez kilka minut, a następnie zniknęły.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika rumszajs

wszystkie filmy nie

wszystkie filmy nie pokazujace momentu odlotu lub znikniecia ufo ,to nawet nie marnujcie ludzia czasu na ich zamieszczanie i ogladanie , akurat nagrywajacy nie dokonczylby  nagrywania tego zjawiska tylko skonczyl w polowie i poszedl na piwo ,co se bedzie jakims tam ufo tylek zawracal

0
0
Portret użytkownika bartp

ty znawca, wez tu swoich

ty znawca, wez tu swoich terori paranukowych nie wstawiaj.
Chyba ze ta Maryja przychodzi do ciebie, to moze skonsultuj sie ze specjalista...

0
-1
Portret użytkownika demik

Znawca chora wyobraznia takie

Znawca chora wyobraznia takie cygara wylatuja z wólkanow to tez energia widac niw wierzysz w to co widzisz sa to statki kosmiczne moga przybrac różna forme te przybraly cygara 

0
0
Portret użytkownika Nieważny

Bolek300 czytaj ze

Bolek300 czytaj ze zrozumieniem...Manuel Aguirre był na wakacjach... no i w ośrodku(w jakim ośrodku zaczaił się Manuel)

0
0
Portret użytkownika Leon

Dobrze czaisz manifestacji

Dobrze czaisz manifestacji będzie coraz więcej, żyjemy w czasie totalnego UJAWNIENIA !!!.Te cygara i podłużne autobusy należą do Naszych sąsiadów żyjących pod Himalajami.

0
0
Portret użytkownika tania sensacja

oczywiscie jak zawsze w

oczywiscie jak zawsze w takich przypadkach całośc nagrana za pomocą protezy szczękowej przez kolesia z parkinsonem

0
0
Portret użytkownika Znawca

Większość jeśli nie wszystkie

Większość jeśli nie wszystkie rejestracje ufo wyglądają jakby to była mgiełka, jakaś poświata, lub energia. Czasami ta energia się materializuje i widać odblaska światła słonecznego, ale generalnie na filmach widać że to są jakieś formy energii ! W środku chyba są duchy, które sterują pojazdami z energii. Ciekawe, bo ludzie są zrobieni z materi białkowej i nie mogą się dematerializować tak jak istoty anielskie. Maryja też przybywa w kuli światła, razem z aniołami i mogą się materializować, by podawać do ust komunię świętą. Jak to było w przypadkach kontaktu aniołow od Maryi z ludzmi.

3
-1

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Nieważny

Maryja też przybywa w kuli

Maryja też przybywa w kuli światła, razem z aniołami i mogą się materializować, by podawać do ust komunię świętą... WEŻ to jeszcze raz przeczytaj i powiedz o co ci chodzi???

0
-1

Skomentuj