W Chile sfotografowano małego obcego, spacerującego swobodnie po parku

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Kilka dni temu w sieci pojawiła się fotografia, przedstawiająca postać obcego. Zdjęcie wykonał mężczyzna o imieniu Pereira podczas spaceru w parku Santiago w Chile.

 

 

Na obrazku widać małe stworzenie, które zdaniem fotografa, jest dowodem na istnienie kosmitów. Jak widać, nawet spacery po parku, mogą być przyczyną pasjonujących przygód.

 

Wielu ekspertów uważa, że zdjęcie to oszustwo i fałszerstwo. Sam Pereira musiał być zaskoczony spotkaniem, skoro zrobił tak niewyraźną fotkę. Warto zauważyć jednak, że niektórzy eksperci są przekonani o obecności obcych na Ziemi, a kolejnym dowodem na ich istnienie ma być ten dziwny kadr.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)


Komentarze

" ...nauka prowadzi nas do zrozumienia tego, jaki jest świat, a nie tego, jaki chcielibyśmy, by był ... "
- Carl Sagan

Portret użytkownika hyh

to zdjecie jest pokolorowane

to zdjecie jest pokolorowane , z tego co kojarze jest to zdjecie z poczatku 20 wieku ..

 

0
0
Portret użytkownika wodzu13

dobra talin czas na wykład ,

dobra talin czas na wykład , była sobie kiedyś wieczorynka ,,piaskowy dziadek ,, o gości który podpier.. piasek z budowy , i wszystkie dzieci w Polsce się cieszyły ? jaki to miało wpływ na gospodarkę PRL ?

ano taki bo bajkę wycofano ? Ale piasek ginął dalej?

Jaki z tego wniosek?

Ze średnio uzdolniony szympans napisałby lepszego newsa

0
0
Portret użytkownika zibi1973

Tak panie talin widziałem

Tak panie Tallinn widziałem awatarka, chyba nie straszymy nim,a kto to jest,czy to pan z góry,też mam,mamy trochę fotek myślę, że dużo ładniejsze ale w końcu było hasło, wiesz co oni pokazują to było naprawdę trafne.

1
0
Portret użytkownika ascendant_149

Zastanawiam się od dłuższego

Zastanawiam się od dłuższego już czasu dlaczego najwięcej informacji (najbardziej obfitujących w szczegóły) co do historii np. Polski ale oczywiście nie tylko, naucza sie w szkołach dopiero od czasów, w których żył Jezus. Jak bardzo ważne, o jak dużym znaczeniu wydarzyło się "coś" o czym nie można wiedzieć i o czym się chyba nawet nie informuje a wręcz ukrywa albo poprostu tylko nie mówi, bo to wystarczy, że jest nieznane z czasów sprzed życia Jezusa, bo przyznaczie chyba, że jest to wiedza szczątkowa a przeważnie taka, której zwykły śmiertelnik nigdy nie zdoła udowodnić, nie mówiąc już o sprawdzaniu jakichkolwiek dowodów. Jest to co najmniej dziwne, ze wszystko nagle legło w ruinach a ludzie żyli bardzo ubogo (celowo nie używam słowa "prymitywnie" bo myśle, że to nie ich wina, że tak się stało), tak jakby dopiero co wyszli z ukrycia (ze schronów ?) - w końcu to tylko 2000 lat. W jaki sposób udało się "im" ukryć aż tak dużo informacji, zmanipulować az tak dużo dowodów co do ich pochodzenia i przeznaczenia. Czyżby zabicie Jezusa było jedynym celem samym w sobie aby świat mógł póść dalej naprzód ? Czy to mozliwe aby Ta śmierć miała az tak wielkie znaczenie dla całego Wszechświata. Wszystko wskazuje na to, że właśnie tak - tylko po co te tajemnice .... (?).

0
0

Kto bez zgody globalnej „elity” udostępnia informacje dla wszystkich, staje się najbardziej niebezpiecznym przestępcą świata” –  Gottfrid Svartholm

Portret użytkownika Matis

Zdjęcie stare jak świat,

Zdjęcie stare jak świat, pamiętam że na yt jest filmik z tym zdjęciem i wieloma innymi jak i również filmy.

Niestety nie ważne jakie to byłoby zdjęcie czy nagranie i tak zawsze będą mówić że fake że nieprawda. Jak na własne oczy zobaczy się to wtedy będzie się miało pewność.

0
0
Portret użytkownika zdzich

chłopie ogarnij się i nie

chłopie ogarnij się i nie wstawiaj staroci , ja to zdjęcie widziałem już w 2007 a ty zamule wyskakujesz z nim teraz i niby ma mieć kilka dni .... żarty

0
-1
Portret użytkownika Imadlo

ja pier dole zdjecie i film

ja pier dole zdjecie i film tak stary jak internet,talin co Ty nowo narodzony jestes?spod jakiego kamienia wypełsłeś?haha.

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Lloyd

przy prawym ramieniu tego

przy prawym ramieniu tego pierwszego goscia na koniu tez jest czacha, tylko taka bardziej kosmiczna 

0
0
Portret użytkownika Paweł

Czy ktoś z was słyszał o

Czy ktoś z was słyszał o stronie"zanknąć innenedium"na fb?śmieją się tam z was i waszych artykulików,tylko zdziwiony jestem że tak mało beki z tallina buhahaaa

3
-1

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika sandrax

Tak,to napewno dziecko

Tak,to napewno dziecko przechodzi ulicą,Zibi co tam robiłeś?

0
0
Portret użytkownika sandrax

Wiem,pokazują jak edytować i

Wiem,pokazują jak edytować i sfałszować fotke,co doskonale widać na tym przykładzie.Niestety,dajesz sie nabrać jak wielu tobie podobnych>łykając<takie śmiecie,biorąc za prawdziwe.

0
0
Portret użytkownika ABC

A ja tam widzę ogniki gazu

A ja tam widzę ogniki gazu błotnego lub odbicie planety wenus... Na serio - zdjęcie pałęta się po sieci już ładnych parę lat. To tylko autor artykułu je dopiero co odkrył.

0
0
Portret użytkownika Anonim

Zaprawdę istne kuriozum, jako

Zaprawdę istne kuriozum, jako iż rzekome zdjęcie sprzed kilku dni posiadam na starym dysku zakupionym w roku 2006. No chyba, że mój dysk zakupiłem przenosząc się w przyszłość używając wehikułu czasu z Biedronki. Smile

 

0
0

Z jakiegokolwiek poziomu bysmy nie spogladali , nigdy nie zobaczymy dookola siebie wiecej, niz znajduje sie w nas samych . 

Portret użytkownika cherrios

Kilka dni temu?

Kilka dni temu?

Nie mam dowodu ale to zdjęcie widziałem z 10 lat temu bo tematyką tego zjawiska się interesuje i nie przechodzę obojętnie obok takich newsów. To zdjęcie na pewno widziałem z 10 lat temu. Jena wielka ściema z tym opisem to i pewnie ze zdjęciem też.

Pozdrawiam

0
0
Portret użytkownika Suru

Stare zdjęcie sprzed dobrych

Stare zdjęcie sprzed dobrych kilku lat. Jak brakuje wam tematów opiszcie Efekt Mandela - temat rzeka...

0
0
Portret użytkownika nel35

Jak się patrzy na niektóre

Jak się patrzy na niektóre dzieci, to mozna odnieść wrażenie, że to kosmici. Podobnie z niektórymi dorosłymi... ;>>

0
0
Portret użytkownika Lila

Nogi i ręce ma nienaturalnie

Nogi i ręce ma nienaturalnie szczupłe, tył głowy zbyt duży i odstający, nie widać dłoni i stóp, a ponad to jest GOŁE, ta..., ma pewno jakieś gołe dziecko łaziło po parku, a przechodnieo obok mieli to gdzieś, już to widzę Biggrin

Dziecko to nie jest w 100%, ale fałszerstwa nie wykluczam, tyle, że bez dziecka Biggrin

0
0

Skomentuj