W hinduskiej rodzinie urodziło się dziecko z syndromem Wilkołaka

Kategorie: 

Foto: Shariq Allaqaband/Cover Asia Press

Syndrom Wilkołaka, tak nazywa się w medycynie rzadkie schorzenie, które objawia się pojawianiem się owłosienia w różnych częściach ciała. Ma to z pewnością jakieś podłoże genetyczne, ponieważ zdarza się rzadko wśród całkowitej populacji a stosunkowo często w obrębie danej rodziny.

 

Naukowa nazwa tej anomalii to hipertrichoza. Dziecko Savity Sambhaji Raut odziedziczyło ten gen i urodziło się już pokryte włosami na plecach i ramionach. Dziecko ma w tej chwili około trzech miesięcy.

Foto: Shariq Allaqaband/Cover Asia Press

Oczywiście mimo niecodziennego widoku Savita nie odrzuciła dziecka. Co więcej młoda matka wierzy, że jej niecodzienny widok jest spowodowany darem od Boga. Na całym świecie jest tylko kilkaset osób ze zidentyfikowanym syndromem Wilkołaka.

Foto: Shariq Allaqaband/Cover Asia Press

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Sylar

Nie wiem czy sobie ludzie

Nie wiem czy sobie ludzie zdaja sprawe z faktu ze hindusi zenia sie po rodzinie! zwiazki kazirodcze to dla nich normalka. Udowodnione jest ze zwiekszaja one diametralnie szanse na choroby genetyczne albo uposledzenie umyslowe. Ludzi z najdziwniejszymi i najrzadszymi chorobami mozna wlasnie znalezc w .... Indiach.
 

0
0
Portret użytkownika Belial

Autor tekstu naoglądał się za

Autor tekstu naoglądał się za dużo filmów. Jak wiadomo ludzie nie mają nic wspólnego z wilkami, za to z małpami owszem. Także tytuł powinien brzmieć
W hinduskiej rodzinie urodziło się dziecko z syndromem MAŁPY

0
0
Portret użytkownika gnago

homo sapiens sam jest

homo sapiens sam jest gatunkiem małpy przynajmniej systematyka tak mówi

0
0
Portret użytkownika Zadzak

Może to dowód na to że

Może to dowód na to że niektórzy całkiem niedawno zeszli z drzewa.

0
0
Portret użytkownika marzena

To zwykłe ludzkie włoski,

To zwykłe ludzkie włoski, każdy z nas je ma w łonie matki - jasne lub ciemne, za około 3 miesiące nie będzie po nich śladu, żaden syndrom. Niektóre dzieci rodzą się z włoskami na pleckach, rączkach, one się wytrą....

0
0
Portret użytkownika sceptyyk

Marzenko, tzw "Syndrom

Marzenko, tzw "Syndrom Wilkołaka" nie ma nic wpólnego z tym co Ty opisujesz. Wyszukałem Ci fotki ludzi u których te wsłoski nie ustąpiły  po 3 mies i nie wytarły się po czasie...Pozdrówka.

0
0
Portret użytkownika Endor

U hindusów to wszystko co

U hindusów to wszystko co jest od normy ma pochodzić od ich boga.
Nikt nie ma obowiązku udać się po poradę do psychologa, zanim skorzysta z pomocy egzorcysty. Egzorcysta sam ma obowiązek rozeznać, czy dana osoba potrzebuje pomocy modlitewnej (niekoniecznie egzorcyzmu), czy innej (np. psychologicznej lub finansowej). Decyzję o rozpoczęciu nad kimś modlitw egzorcyzmów podejmuje egzorcysta wtedy, gdy nabierze co do tego moralnej pewności po gruntownym zbadaniu sprawy, konsultacji, o ile to możliwe, ze specjalistami w dziedzinie duchowości, a jeśli trzeba, także z lekarzami, którzy – co ważne – są wrażliwi na kwestie duchowe. Jednak decyzję egzorcysta podejmuje sam.
Rytuał Egzorcyzmów podpisany przez Ojca Świętego Jana Pawła II (1999) ujmuje to następująco: Egzorcysta więc niech nie przystępuje do celebracji egzorcyzmu, jeśli wpierw nie nabierze moralnego przekonania, że osoba, nad którą ma go sprawować, jest naprawdę opętana przez diabła /16/. (…) Decyzję co do konieczności zastosowania obrzędu egzorcyzmu winien egzorcysta podjąć, zachowując zawsze tajemnicę spowiedzi, po wnikliwym zbadaniu sprawy i zasięgnięciu w miarę możności, opinii specjalistów w dziedzinie duchowej, a jeśli trzeba – lekarzy i psychiatrów, wrażliwych na sprawy życia wewnętrznego /17/.

0
0

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika JD

To była opinia naukowca. Ci,

To była opinia naukowca.
Ci, co muszą pytać nie są autentycznymi egzorcystami, to falsyfikaty.
Prawdziwy egzorcysta nikogo nie musi pytać.  Od razu wie.
 
Ale powyższy wpis nie jest związany z tematem jakiejś przytoczonej choroby genetycznej, spowodowanej np. zbędnymi szczepieniami czy przez żywienie się pożywieniem skażonym GMO, itp.

0
0
Portret użytkownika pulsar

@Endor Indie jako ubogi kraj

@Endor
Indie jako ubogi kraj wyzyskiwanie były przez kapitalistyczny zachód by budować tam fabryki chemiczne, gdzie ludzie jako tania siła robocza pracowali bez zabezpieczeń. Przykład - Katastrofa w Bhopalu - mówi Ci to coś ?
Nic nie dzieje się z niczego,....
Nawet i u nas w poprzednim ustroju komunistycznym dbano o zrowie pracownika, a dziś, gdy sami popieramy kapitalistyczny wyzysk - zabiera się wszelkie przywileje pracownicze i często pracownik przacuje bez zabezpieczeń BHP by obniżyć koszty pracodawcy - poczekajmy z 10 czy 15 lat a i u nas będą dziwolągi się rodzić.
Zresztą już to się dzieje - Europa wymiera, faceci traca zdolności rozrodcze, resztę robi ideologia gender.

0
0
Portret użytkownika baca

Mendor, po co zaraz

Mendor, po co zaraz egzorcyzmy?
bacologia uzbrojona w żubra zaprzegła w kierat wujka googla no i w pięć minut ustaliła skąd się biorą wilkołaki a w szczególności którędy dokładnie oni przechodzą do naszego świata - ciesz oczy i doceń trud prawdziwych badaczy i profesjonalnych naukowców którzy to dla ciebie odkryli:
(aha, ale pamiętaj jednakże że ciekawość to pierwszy stopień do piekła... i zanim klikniesz to się wpierw upewnij na sto procent, czy aby rzeczywiście chcesz ujrzeć kanał przerzutowy wilkołaków... życzliwie ostrzegam Smile
 
ps Hindusi się pisze z dużej a ojciec święty można z małej Smile

0
0
Portret użytkownika 4ad

I TY tego żubra z puchy

I TY tego żubra z puchy walisz czy w szklanę lejesz?

0
0

Kto bez zgody globalnej „elity” udostępnia informacje dla wszystkich, staje się najbardziej niebezpiecznym przestępcą świata” –  Gottfrid Svartholm

Portret użytkownika Fanka1

Baca, nie mogłeś

Baca, nie mogłeś sfotografować ładniejszej?

0
0
Portret użytkownika maniek79miron

 Powiadam wam bierzcie słowa

 Powiadam wam bierzcie słowa o ciekawości za prawdę,  ..... zniszczyłeś właśnie mi psychikę, nie wiem kiedy otrząsne się z tego widoku, tak brutalnie wyryło się w pamięci.

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj