W Indiach objawiła się kobieta, która zmarła 40 lat temu

Kategorie: 

Źródło: http://www.mathrubhumi.com/news/india/40-years-on-up-woman-comes-back-from-the-dead-malayalam-news-1.1605162

Mieszkanka Indii Vilasa Devi, którą uznano za zmarłą w 1976 roku, powróciła odwiedzić swoje dorosłe dzieci we wsi Bidhnoo, podaje Mathrubhumi.

 

 

Krewni Devi byli pewni, że kobieta umarła od ukąszenia węża. W związku z tym, według dawnych wierzeń, jej ciało poddano kremacji i wrzucono do Gangesu.

 

Według słów Devi, uratowali ją rybacy kilkaset kilometrów dalej w dole rzeki, po czym weszła w bliski kontakt z obcą rodziną. Kobieta nie pamiętała niczego ze swojego poprzedniego życia, w tym dwóch poprzednich małżeństw, a w nowym miejscu powtórnie wyszła za mąż.

 

Niedawno pojawiła się w okolic, gdzie wrzucono ją do Gangesu i spotkała się tam przypadkowo po wielu latach z rodaczką ze swojej dawnej wsi. Potem zaskoczyła przybyciem do rodzinnego domu swoich synów i córki. Wszyscy trzej mężowie osiemdziesięcioletniej Devi odeszli już z tego świata.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Gówno prawda tallinie... Z

Gówno prawda tallinie... Z oszczędności opału wypieprzyli kobiotę do Gangesu przed kremnacją i tak została uratowana... Woda ja ocuciła i tyle...

2
-1

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Witek555

Wow

Wow

0
0
Portret użytkownika Kimbur

Łał

Łał

0
0
Portret użytkownika tymczasem

jej ciało poddano kremacji i

jej ciało poddano kremacji i wrzucono do Gangesu. Według słów Devi, uratowali ją rybacy kilkaset kilometrów dalej - ktos to wytlumaczy, te niescislosc?

0
0
Portret użytkownika Cosmo

No normalnie..." z prochu

No normalnie..." z prochu powstałeś i w proch się obrócisz". Działa widocznie w obie strony.

0
0
Portret użytkownika MaciekMa

Może kosmici pobrali DNA ze

Może kosmici pobrali DNA ze skremowanego ciała i zrobili klona, którego następnie podrzucili Smile

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj