W Indiach żyje dziewczyna – wąż, która zrzuca skórę co sześć tygodni

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dziwny przypadek z ciężką chorobą dziedziczną zidentyfikowano w Indiach. Hinduska dziewczyna o imieniu Shalini Yadav cierpi na erytrodermię o podłożu genetycznym. Nastolatka wygląda brzydko i niektórym kojarzy się ż wężem.

 

 

Podobieństwo do gada jest takie, że skóra z nastolatki złazi co sześć tygodni i ciągle pęka. Jej ciało wygląda tak, jakby było pokryte łuskami. Oprócz fizycznego cierpienia, dziewczynka ma pewne problemy ze społeczeństwem. Kierownictwo szkoły, w której się uczy, zmusza ją do opuszczania zajęć z uwagi na to, iż szesnastolatka przeraża innych uczniów.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika baca

talin, jakie ma dziewczyna

talin, jakie ma dziewczyna "pewne problemy ze społeczeństwem"?

przecież społeczeństwo bardzo lubi żmije...

0
-2
Portret użytkownika joanna

Zastanawiające jest to, że

Zastanawiające jest to, że przeważnie w Indiach występują takie dziwne mutacje genetyczne. W Holandii, przez kazirodztwo najczęsciej spotykany jest zespół downa dlaczego tam są takie dziwne chorby? Jaki czynnik to powoduje?

0
0
Portret użytkownika adek

tylko w holandii nie zyje 1,3

tylko w holandii nie zyje 1,3 miliarda ludzi, tak jak w indiach. skoro w jednym panstwie tyle ludzi to i szansa, ze ktorys obywatel bedzie chorowal na cos rzadkiego jest wieksza.

0
0
Portret użytkownika Hiena

Jeśli już coś to szansa jest

Jeśli już coś to szansa jest zawsze tak samo wysoka. Co najwyżej liczba wykrytych przypadków może być większa bo 1% z miliarda to więcej niż 1% z miliona Smile

Co więcej, możliwe iż takie przypadki genetyczne spowodowane są zbyt małą wymianą genetyczną czyli chów wsobny.

0
0
Portret użytkownika pabloS

Bo qurwy wybrały sobie ten

Bo qurwy wybrały sobie ten kraj na doświadczenia - kto tam się będzie żalił, jak i komu?...kto mu uwierzy ze stał się czyimś królikiem doświadczalnym, jak sam nie jest nawet tego świadomy?

0
0
Portret użytkownika demik

To jest łuska rybia to sa

To jest łuska rybia to sa rzadke przypadki  genetyczne nie do wyleczenia znałem kiedyś dziewczyne o takiej łusce rybiej najgorzej w lecie powina kapać sie codzienne przynajmnij 2 godz i smatować specjalnymi kremami no ale nie w indiach.

0
0

Skomentuj