W indyjskim mieście Bihar urodził się „przybysz z kosmosu”

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dwudziestoośmioletnia kobieta z Bihar w Indiach urodziła dziecko, przypominające wyglądem obcego. Noworodek ma twardą skorupę zamiast delikatnej skóry. Oczy, kończyny i genitalia są zdeformowane. Zszokowana matka myśli, że jej syn jest przeklęty i nie potrafi znaleźć siły w sobie, aby go karmić. Nie chce go nawet dotykać, donosi International Business Time.

 

Maluch przyszedł na świat 21 stycznia 2017 roku, ale informacje o nim pojawiły się w mediach w ostatnim czasie. Kobieta, która przeżywa dziwne narodziny, jest zupełnie zdrowa. W okresie ciąży była pewna, że urodzi zdrowe niemowlę.

 

Lekarze zdiagnozowali u małego pacjenta tzw. rybią łuskę arlekinową (łac. ichthyosis fetalis, ang. Harlequin ichthyosis) – rzadka choroba genetyczna. W mikropęknięciach skóry rozwijają się bakterie, które są przyczyną zaburzeń keratynizacji. Lekarze obawiają się o życie dziecka, przewidując, że nie pożyje ono długo ze względu na słabo rozwinięte narządy. W takich przypadkach, szanse na przeżycie są bardzo nikłe.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika anya67

ten portal zszedł na psy ...

ten portal zszedł na psy ... kosmita powiadasz Tallinn ? Płód arlekin (rybia łuska arlekinowa, płód arlekin, ang. Harlequin ichthyosis, HI, harlequin fetus, ichthyosis fetalis) – rzadka choroba genetyczna, o dziedziczeniu autosomalnym recesywnym ... jak nie masz pojecia o czym piszesz ... to KUR***** przestan publikowac bzdury ... nikogo nie pozdrawiam ... minusujcie do woli 

0
0

Laszka

Portret użytkownika vaskert

Sięgnij w duszę używając

Sięgnij w duszę używając odbytu. Może wtedy przestaniesz w te religijne bzdury wierzyć...

0
0
Portret użytkownika wodzu13

jak talinn mowi ze ,z kosmosu

jak talinn mowi ze ,z kosmosu to z kosmosu , ciekawe kto po niego przyleci ? bociany ?????

0
0
Portret użytkownika Israfel

Widząc jak się porusza w tym

Widząc jak się porusza w tym 'beciku" (a właściwie szmacie), poczułem wielkie współczucie. Po pierwsze, dziecko wystawione jest na widok publiczny na środku jakiegoś blatu. Po drugie, ono czuje dotyk (i jego brak), pewnie słyszy. Może też szczątkowo widzi (a przynajmniej rozróżnia zmiany jasności z tymi zdeformowanymi oczami). Niezależnie od tego czy ma duże czy małe szanse na przeżycie, powinno mieć zapewniony spokój i ewentualnie godną śmierć. Potworem nie jest to dziecko. Potworami są rodzice i tłumy gapiów których tam nie wiadomo po co wpuszczono. Jeżeli ktoś tam jest nieludzki albo odczłowieczony, to z pewnością nie dziecko.

4
0

" ...nauka prowadzi nas do zrozumienia tego, jaki jest świat, a nie tego, jaki chcielibyśmy, by był ... "
- Carl Sagan

Portret użytkownika alfonsina

Tu są prawdziwe zdjęcia

Tu są prawdziwe zdjęcia kosmitów: strefatajemnic.onet.pl/ufo/zdjecia-kosmitow-prawda-czy-falsz/wlqket

To na zdjęciu to tzw. "Syndrom Arlekina"

0
0
Portret użytkownika MiterMann

talinn i wszystko jasne,

talinn i wszystko jasne, twierdzi iz urodzony na ziemi to przybysz z kosmosu. a ja robie nalesniki bez patelni zrobisz arta o tym ?

2
-2
Portret użytkownika marysia.s

To straszne !!!, Jestem

To straszne !!!, Jestem chrześcijanką ale w takim przypadku to na łopatę i do pieca brrrrr.

0
-4
Portret użytkownika anya67

na łopate to ciebie potworze

na łopate to ciebie potworze a nie chore dziecko które w mekach kilka dni spedzi na tym swiecie ... 

0
0

Laszka

Portret użytkownika Meg

Ty nie jesteś chrześcijanką,

Ty nie jesteś chrześcijanką, w żadnym wypadku. Kalasz środowisko chrześcijan swoimi chorymi wypowiedziami.

4
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika marczaj

... to co niby bozia to

... to co niby bozia to zrobiła nie a nie błędy w dna? kurna jednak głupców nie brak i w tych czasach

1
-2
Portret użytkownika b@ron

no tak... nie brakuje, tym

no tak... nie brakuje, tym sposobem to można wszystko ślepo wytłumaczyć... jak potrącisz na drodze pieszego, to nie jst twoja wina tylko bezwładności hamulca... to weź mi wyjaśnij w takim razie, czy istnieje jeszcze coś, za co odpowiedzialna jest bozia? bo podobno jest sprawiedliwa i wszechmocna...

1
-1

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika marczaj

dla tych co wierzą to za nic

dla tych co wierzą to za nic nie jest odpowiedzialna bo ludzie mają wolną wolę i to oni są odpowiedzialni za to co robią, a sprawiedliwa? podobno też ale,  niekoniecznie za tego życia,  jeśli inne istnieje.

1
-1
Portret użytkownika b@ron

bardzo błędne myślenie...na

bardzo błędne myślenie...na siłę usprawiedliwiające boga... czyli choroba tego dziecka jest winą dziecka bo ma ono wolną wolę??? ... jak człowiek zachoruje to z własnej winy? a co do tego ma wolna wola?...

A koniec mnie rozwalił..."sprawiedliwy, ale niekoniecznie w tym życiu" ... w takim razie, po co w tym życiu nazywać go sprawiedliwym?

1
-1

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika marczaj

co ty z tą winą? gdzie

co ty z tą winą? gdzie podałem o czyjejś winie? w tym przypadku to tylko i wyłącznie wadliwe dna nic więcej, żdnych bogów czy innych historii, a co do tego "w takim razie, po co w tym życiu nazywać go sprawiedliwym?" to chociaż by dlatego że za życia jak kogoś uważam ża ograniczonego to również po jego śmierci będę miał o nim to samo zdanie, ot można porównać o co mi chodziło, bez odbioru.

1
-1

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj