W Jemenie złapano człowieka - wampira , który pił krew żywych psów

Kategorie: 

http://www.elbilad.net/flash/detail?id=30465

W Jemenie w mieście Al Hudaydah złapano mężczyznę – wampira, który pił krew psów. Policja zainterweniowała po doniesieniu sąsiadów, którzy byli świadkami procederu. Kiedy funkcjonariusze włamali się do domu krwiopijcy, zobaczyli, że ten wysysa krew żywcem z małego szczeniaka.

 

Personalia wampira nie zostały ujawnione. Wiadomo, że wysysał on krew z żywych psów, a potem je zabijał. Mężczyzna, widząc stróżów prawa, próbował uciekać, ale na niewiele się to zdało.

Okazało się, że pojmany nie był mieszkańcem Al Hudaydah. Posługiwał się zupełnie niezrozumiałym dialektem dla funkcjonariuszy organów ścigania, więc ci nie mogli go zrozumieć. Grozi mu surowa kara za okrucieństwo wobec zwierząt.

 

 

W niektórych plemionach na świecie wciąż praktykowany jest zwyczaj picia krwi zwierząt. Stanowi to część rytuałów religijnych.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika selos

MASAKRA, pierwszy filmik dwa

MASAKRA, pierwszy filmik dwa zdjęcia, drugi film 3 sec. psa, OGARNIJCIE SIĘ ADMINI!

0
0
Portret użytkownika Cabaj

 Chyba nie tylko krew

 Chyba nie tylko krew pił.
Wyglada tak jakby podnosił ogon i wysysał także zawartość kichy...a potem puszczał pawia...bo nalot na pysku nieciekawy.
 

1
0
Portret użytkownika Kacperu

Nie no spoko rozumiem, że

Nie no spoko rozumiem, że strona wymusza wrzucenie co najmniej dwóch filmów bo w innym wypadku ten pies i dwa slajdy są kompletnie bez sensu..

0
0
Portret użytkownika pilipp

trafiles zwycięskiego

trafiles zwycięskiego kapselka juz? bo jako fan powinienes chyba wiedziec ze mozna wygrac i to dwa naraz?!

0
0

Skomentuj