W Kalifornii uchwycono zdjęcie stworzenia przypominającego „Wielką Stopę”

Kategorie: 

Źródło: Midnight in the Desert

Mężczyzna mieszkający w północnej Kalifornii założył kamerę, aby obserwować swój kurnik, po tym, jak lisy zaczęły atakować jego zwierzęta. Pewnej nocy, na nagraniu został uchwycony obraz tajemniczej postaci, wyłaniającej się z lasu.

Świadek usłyszał dziwne dźwięki dochodzące z podwórka, więc postanowił wyjść na zewnątrz, aby zbadać ich przyczynę. Kiedy podszedł do kurnika, wydawało mu się, że zauważył ogromną postać, która po chwili zniknęła w ciemnościach.

Następnego dnia mężczyzna sprawdził kamerę, aby dowiedzieć się, czym mogła być tajemnicza postać. To co zobaczył, przeraziło go. Na kilku ujęciach widać ogromną, ciemną kreaturę o świetlistych oczach, która przemieszcza się blisko krawędzi lasu.

Mężczyzna udostępnił zdjęcia na portalu Midnight in the Desert, który zajmuje się zjawiskami paranormalnymi. Czy postać uchwycona na zdjęciu może być tajemniczą „Wielką Stopą”?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika perv3rsion

Przecież to pies leży na tym

Przecież to pies leży na tym kurniku, a dokladnie owczarek niemiecki. Ewentualnie mógłbym się skusić o tezę, że to jakiś niga lubiący kurczaki w bluzie z kapturem.

0
0
Portret użytkownika hyhpolak

dla mnie to robot z

dla mnie to robot z gwiezdnych wojen a jego kolega po prawej

0
0
Portret użytkownika pilippek

sprytne, wrzucic te same 4

sprytne, wrzucic te same 4 zdjecia i dodatkowo film na ktorym jest to zdjęcie aby nie bylo widac ze artykul sklada sie z 3 zdan Biggrin 

0
0

Skomentuj