W Kalifornii znaleziono podwodne miasto obcych z piramidami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Studiując Google Maps, ufolodzy zauważyli dziwny kształt w obrębie  Zatoki Kalifornijskiej. Po dokładnym przyjrzeniu się wskazanemu miejscu, można dostrzec szczyty piramid pod wodą. Dziwne, że nikt wcześniej nie wypatrzył tych obiektów, choć zatoka jest popularnym akwenem turystycznym.

 

 
Ufolodzy są pewni, że pod wodą stoją nie tylko budynki, ale prawdziwa baza obcych, gdzie przeprowadzane są różne eksperymenty. Prawdopodobnie prowadzone są tam badania życia na Ziemi.

 

Do tej pory nie ma pewności, co do pochodzenia egipskich piramid. Niektórzy uważają, że zbudowano je po to, aby kontrolować to, co dzieje się na naszej planecie. Piramidy w głębi oceanu? To jeszcze bardziej dziwne zjawisko. Egipcjanie na pewno nie dotarli do Ameryki, aby je stworzyć. Tak wiec jest to na pewno kompleks, wykorzystywany przez obcych. Na razie rozpoczęto badania i być może wkrótce rozwikłane zostaną wszystkie tajemnice trójkątnych struktur.

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika kluska

A skąd wiadomo ze to miasto

A skąd wiadomo ze to miasto obcych? wogole ze to miasto?

No i gdzie te piramidy ,bo ja tylko pare kresek widze.

0
-1
Portret użytkownika Paweł

Bazy obcych haha chyba w du.

Bazy obcych haha chyba w du..pie od 20 lat o tym czytam dlaczego jeszcze nikt do nich nie dotarl tak na zdrowy rozsadek?Sadze ze to tylko wyobraznia ludzka dlugo by gadac ale na tymsmiesznym portaliku szkoda paliwa

0
-1

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Kimbur

Tallinn, rzeczywiście

Tallinn, rzeczywiście przesadzasz z tym "na pewno". I to w świecie kwantowym i zwirtualizowanym.

0
-1

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

"...Tak wiec jest to na pewno

"...Tak wiec jest to na pewno kompleks, wykorzystywany przez obcych...."

"na pewno"... tallinowskie stwierdzenie wiedzącego wszystko "na pewno"... Na pewno to struktury megalityczne przedpotopowej cywilizacji. a kto je wykonał? "bogowie" ( przy pomocy ludzkich hybryd) "Obcych" nie ma, są tylko "swoi"...

3
-2

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika baca

talinn nieco nerwowo tu

talinn nieco nerwowo tu odreagowuje bo nie ma jeszcze 80 lat i się nie załapał na światowe dni młodzieży...

homoś za to pojechał i dostał zniżkę dla 70-letnich dzieci...

2
-2
Portret użytkownika tomasz26

słyszałem ze kupony dla prima

słyszałem ze kupony dla prima sort chodziły na tą imprezę nawet po 700 stówek ...swoją droga to frekwencja jak na taki globalny zasięg nie powala...

0
0
Portret użytkownika daxkiller

A zobaczcie jeszcze tutaj też

A zobaczcie jeszcze tutaj też dość ciekawie wyglądające linie: szerokość; 9°24'44.69"N i długość;  85°53'53.38"E

0
0
Portret użytkownika Von Troba

Debilizm.

Debilizm.

0
-2
Portret użytkownika TheMrEmperror

Akurat o tych to od dawna

Akurat o tych to od dawna wiadomo tylko jakoś nigdy nie nagłośniła się ta sprawa. Jak ktoś chce to może włączyć Google Maps i bardzo łatwo je wypatrzyć, możliwe że to dlatego bo są większe od tych w Gizie.

1
0

Skomentuj