W Kanadzie znaleziono dziwne stworzenie, przypominające żelową pijawkę

Kategorie: 

Źródło: http://www.thevanguard.ca/News/Local/2016-09-30/article-4653725/Very-strange-creature-found-in-Yarmouth-County-lake/1

Niezwykły żelowy organizm znaleziono w jeziorze Doctors. Para w hrabstwie Yarmouth, położonym w kanadyjskiej prowincji Nowa Szkocja, natknęła się na dziwną istotę, która wyglądała, według ich słów, jak „pewnego rodzaju galaretowata pijawka”.

 

 

 

Niezwykły stwór został znaleziony w czwartek 29 września 2016 w jeziorze Doctors w miejscowości Hebron. Nick Nickerson powiedział, że istota była już martwa, gdy jego żona Joan, ujrzałą ją na brzegu ich prywatnej plaży.

 

„Nigdy nie widziałem czegoś podobnego” - powiedział Nick. „Jesteśmy tu już od 14 lat. A wcześniej 10 lat mieszkaliśmy nad jeziorem Milo. Stworzenie, którego długość przekracza 30 cm, jest twarde i przejrzyste. Nie wiem, co za linia przebiega przez jej ciało – być może jest to jelito. To wszystko jest bardzo dziwne…”.

 

Nick Nickerson powiedział, że zamierza zgłosić swoje odkrycie do Departamentu Zasobów Naturalnych. Na razie jest nieufny wobec tego stworzenia i przetrzymuje je w wiadrze przed wejściem do domu, donosi The Vanguard Yarmouth Country.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika dd

Ja też nie widziałem jeszcze

Ja też nie widziałem jeszcze wszystkiego. Wiele rzeczy może mnie zdziwić. Ale to nie znaczy, że to czego nie widziałem jest niewytłumaczalne i nienormalne.

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj