W Meksyku urodził się chłopiec-mutant z dwoma głowami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W Meksyku przyszło na świat dziecko z dwoma głowami. Lekarze potwierdzają, że to nienormalne i dość rzadkie zjawisko, ale nie jest to pierwszy tego typu przypadek.

 

 

Według statystyk, prawdopodobieństwo występowania bliźniąt syjamskich wynosi jeden na sto tysięcy urodzeń i zazwyczaj dzieci rodzą się martwe. Tylko niewielkiej grupie od 5 do 25 procent udaje się przeżyć.

 

Ta anomalia pojawia się w wyniku nierozdzielenie lub częściowego rozdzielenia w macicy bliźniąt jednojajowych. Mutacja to wynik opóźnionego o co najmniej dwa tygodnie podziału zapłodnionej komórki jajowej i w konsekwencji pojawianie się kolejnych komplikacji w dalszej fazie rozwoju.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika KoFiPL

Japoniak fukushimiak daicziak

Japoniak fukushimiak daicziak - jeden z tysięcy a może nawet milionów który wydostał prawdę na okna internetu światowego... google nie boli... youtube też...

0
0
Portret użytkownika maławanda

Tallin, plis... ciekawa

Tallin, plis... ciekawa zajawka, ale jak  dwie głowy, to z dwiema, a nie z dwoma. Szanujmy nasz cudny język. Czytanie TU jest super, komentarze cieszą i rozweselają wspaniale. Uwielbiam innemedium, ale nieśmiałość (m.in. też z powodu braku konkretnej wiedzy merytorycznej w odniesieniu do niektórych wpisów) wstrzymuje mnie od komentów  Smile Plis, zważaj na formę Wink

 

 

0
-1
Portret użytkownika Cabaj

I znów jeden baniak bedzie

I znów jeden baniak bedzie poszkodowany...z drugiej jedna strony będzie mógł podpowiadać i widzieć poczynania tego...który bedzie miał kontrole nad "sprzętem"

1
-1

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

mały to prawdziwy szczęściarz

mały to prawdziwy szczęściarz bo w Meksyku jak ruszy głową bedzie mógł uzyskać podwójne obywatelstwo, a w Polsce dostałby tylko 725 + i byłby podwójnie opodatkowany...

1
-2

Skomentuj