W Montanie obcy porwali krowy

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Z pastwiska w amerykańskim stanie Montana obcy porwali krowę. FBI odtajniło ostatnio dokumenty, dotyczące tego zdarzenia.

 

 

 

W latach 70 - tych kosmici w sumie ukradli 8 tys. krów, a następnie porzucali okaleczone zwłoki zwierzęce z powrotem na południu Stanów Zjednoczonych. Zdaniem ekspertów, niektóre porwane stworzenia były całkowicie pozbawione krwi.

 

Wszystkie publikowane dokumenty są dostępne na stronie FBI. Z ich treści wynika, że zjawisko ginięcia krów występowało regularnie na południu USA.

 

Istnieje wiele opowieści o obcych, uprowadzających bydło. Chętnie opowiadali je farmerzy na początku lat 70 – tych minionego wieku, ale nie trzeba tak daleko grzebać w przeszłości.

 

W 2009 roku rolnik Mike Durant w Colorado widział dziwne światła na niebie, a następnie znalazł jedną ze swoich krów martwą. Durant powiedział, że podobnie stało się z inną jego krową w 1995 roku. Inny rolnik z Anglii, Derek Bridge, powiedział, że w 2009 roku widział statek kosmiczny, wciągający jałówkę. Rolnicy w innych miejscach na świecie także opowiadają o tajemniczych zniknięciach nie tylko krów, ale także owiec i innych zwierząt gospodarskich.

 

Istniej film z 1983 roku, który ma być przekonującym dowodem w sprawie.

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika sooszi

Obcy? Illuminati? W co

Obcy? Illuminati? W co jeszcze uwierzycie? I to WY mówicie że jesteście ludźmi o otwartych umysłach?

Wręcz przeciwnie. Cudownie się wami steruje. Wystarczy powiedzieć "to ufo!" a wy już z widłami pobiegniecie.

0
0
Portret użytkownika benet

ej gucio, teraz pozostaniesz

ej gucio, teraz pozostaniesz nieutulony w żalu, bo jesteś jedynym oświeconym i jak ty teraz będziesz żył ? 

2
0
Portret użytkownika Januszowy

Czemu nikt nie wspomni o

Czemu nikt nie wspomni o masowych gwałtach na kozach w całej europie. Przecież to również robota obcych, tyle, że nie "szaraków" a "berzowych". 

Fcuk the allah!

1
0
Portret użytkownika skuter

Stary Testament: "Żył więc

Stary Testament: "Żył więc Henoch w przyjaźni z Bogiem, a następnie znikł, bo zabrał go Bóg.” (Rdz 5, 24).  „Podczas gdy oni szli i rozmawiali, oto [zjawił się] wóz ognisty wraz z rumakami ognistymi i rozdzielił obydwóch: a Eliasz wśród wichru wstąpił do niebios.” (2Krl 2, 11)

Czyli nic nowego. Tylko teraz mówimy, że to UFO. Wtedy tego tak nie określano.

0
0
Portret użytkownika Homo sapiens

Krowy są porywane przez

Krowy są porywane przez istoty które się kontaktują z tajnymi elitami, wiadomo że są znajdowane bez krwi, a krew jest też odsysana u porwanych ludzi !

Szatanski plan tajnych elit - Co się stanie z Polską ?

https://www.youtube.com/watch?v=9L1k4qfOGVo

Mowa jest również o elicie globalistów pijącej krew ludzi....

2
-1

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika KoFiPL

daj chociaż jeden przypadek

daj chociaż jeden przypadek udokumentowany że człowiekowi wyssało całkowicie krew i nie wiadomo co to było...

Przybysze są dokładnie tacy jak mówił Leszek Chaciński i Jan Wolski (są dobrzy i nie szkodzą i przekazują to co najważniejsze dla ziemian czyli szanować ziemię, wodę, powietrze bo jak nie to NIE PRZETRWAMY.) I wcale się nie mylą bo dobrze wiedzą co mówią - i nie pisz że to są jakieś demony i że są źli skoro nie wiesz jaka jest prawda...

0
-2
Portret użytkownika Kimbur

Tak? Ale zostaje po tym

Tak? Ale zostaje po tym amnezja, uczucie wyobcowania, wiesz że się coś stało ale sobie nie możesz przypomnieć, stajesz się niezwykle podejrzliwy, a czasem po latach coś zaczyna się przypominać; albo inaczej - budzisz się nagle, bo za słabo cię zahipnotyzowali, widzisz coś, czego się nie spodziewałbyś (chyba że już zdążyłeś obejrzeć dużo filmów s-f), ich panikę a sam jesteś sztywny jak deska, i za chwilę już naprawili swój błąd a ty zmowu jesteś kompletnie ogłupialy jak zając zlapany przez myśliwego do zaobrączkowania, i spieprzasz jak możesz jeśli możesz.

No, może są dobrzy, bo nie pokroili na kawałki.

1
0
Portret użytkownika KoFiPL

widać nigdy nie byłeś chyba

widać nigdy nie byłeś chyba na wsi na łące z krowami przy ich wypasaniu i w ogóle...

krowy właśnie takie są czasami - nawet się przyjęło z tego że jak baba jakaś jest głupia to mówi się czasem ty durna krowo...

zresztą jak niby by miały zareagować inne krowy jak krowa bezgłośnie poszła do góry w chmurkę i nic jej nie zaatakowało ? i jaką masz pewność że UFO nie wysyłało na ich falach mózgówych wiadomość typu - uhhh jaka ta trawa jest smaczna i jestem spokojna bo dobrze mi ?

3
0
Portret użytkownika Bebeto1123

"i jaką masz pewność że UFO

"i jaką masz pewność że UFO nie wysyłało na ich falach mózgówych wiadomość typu - uhhh jaka ta trawa jest smaczna i jestem spokojna bo dobrze mi ?"

Buahaghahahahahahaahh xD kocham ten portal! Biggrin

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj