W Oklahomie nad brzegiem rzeki znaleziono 40–metrowego wieloryba

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Niezwykłego odkrycia dokonał pracownik parku w Muskogee w stanie Oklahoma (USA). Mężczyzna ujrzał nad brzegiem rzeki Arkansas korpus z 40-metrowego wieloryba.

 

 

Człowiek nie mógł uwierzyć własnym oczom. Był przekonany, że jest to dzieło młodych ludzi, którzy zdecydowali się zrobić dowcip. Amerykanin zadzwonił na policję. Funkcjonariusze nie znaleźli żadnych śladów pojazdów, co mogłoby tłumaczyć pojawienie się tak dużego zwierzęcia. Eksperci uważają, że wieloryb zabłądził i przypadkowo znalazł się w wodach śródlądowych, a zdezorientowany pewnie wyskoczył na ląd i skonał.

 

Naukowcy rozpoczęli badania tkanki wieloryba, aby wyjaśnić sytuację i zrozumieć, jak wielki ssak trafił  do Muskogee. Słynny ufolog Scott Waring łączy ten incydent z obcymi, którzy po prostu uprowadzili wieloryba z oceanu, a następnie porzucili w parku.

 

Wiele osób zgadza się z tym stwierdzeniem. W Oklahoma wielokrotnie obserwowano UFO. Mieszkańcy przypominają, że w ostatnich latach przeżyli przejście deszczu łososi, żab i węży, a któregoś dnia zaskoczył ich widok dziwnych galaretowatych kulek, porozrzucanych w okolicy.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Paweł J

Witam was

Witam was Wink

Dacie mi jakąś rade jak mogę ją odzyskać ?

Wiem ze to poniektórzy wiecie o co mi chodzi PROSZE WAS !

0
0
Portret użytkownika pawus

Przechodziliśmy przypadkiem .

Przechodziliśmy przypadkiem .... ale z tragarzami ? Tak z tragarzami i wtedy wyskoczył ten wieloryb na brzego rzeki

0
0
Portret użytkownika Bernardek

To jest fałszywka. Sporo o

To jest fałszywka. Sporo o tym na anglojęzycznych stronach. Podobnie jak o wielorybie na pustyni Utah. Ktoś robi z ludzi idiotów świetnie się bawiąc photoshopem. 

0
0
Portret użytkownika Cabaj

Któż mógł "zaprojektować"taką

Któż mógł "zaprojektować"taką bezkształtną mase?Istnieje podejrzenie że do tej rzeki ktoś wyrzucił lustro...płynący"radek słonina"spojrzał i...na swój widok zesrał sie tak ostro że ciśnienie z kichy wywaliło go na brzeg.

1
-4
Portret użytkownika lommo

Na moje oko ma 12 m czyli 40

Na moje oko ma 12 m czyli 40 to by się zgadzało ale stóp (ft). A taki to jeszcze by się do rzeki zabłąkał. I jakoś wypadł na brzeg przy wielorybich podskokach w wodzie.

1
0
Portret użytkownika KoFiPL

chciał przekazać że

chciał przekazać że zatruliśmy całe środowisko wodne w którym żył całe życie - to wszystko...
Baca ile ci płacą za ośmieszanie poważnych spraw ? A wy głupie barany co mu poklaskujecie we wszystkich tematach abo współpracujecie abo jesteście kompletnymi niedorozwojami...

4
-2
Portret użytkownika Qantex

To nie wieloryb tylko

To nie wieloryb tylko amerykaniec wracał z maca i sie przewrócił.

1
-2
Portret użytkownika Gomez

Z tekstu wynika że nie

Z tekstu wynika że nie znaleziono żadnych śladów pojazdów jakby wieloryb przyjechał samochodem xD

 

2
-1
Portret użytkownika baca

rozwalił poziom umysłowy tego

rozwalił poziom umysłowy tego indiany jonesa, czyli tekst że "odkrywca" wieloryba nie pomyślał że to zbłąkany wieloryb na brzegu rzeki ale... głupi kawał młodzieży...

skądinąd wiadomo że młodzież w hameryce tuczona GMO nieco spuchła no ale ech... "odkrywca" zaraz po procesie dedukcyjnym który wyprostował mu ostatnie dwa zwoje mózgowe, oczywiście  wezwał policję... masakra

no a co miał wezwać będąc debilem?

idiota powinien przecież natychmiast wezwać wychowawcę tej młodzieży i zawiadomić opiekę społeczną Smile

2
-4

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj