W Peru znaleziono dziwną rękę z trzema długimi palcami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Kilka miesięcy temu w Peru znaleziono czaszkę obcego. Teraz odkryto unikalną rękę z trzema długimi palcami. Nietypowa dłoń trafiła do dalszych badań i licznych analiz, donosi portal Sia Magazin.

 

 

W tej chwili naukowcy nie potrafią dokładnie powiedzieć, do kogo dziwna część kończyny mogła należeć. W miejscu znaleziska natrafiono także na małą figurę, przypominającą mumię obcego.

 

Badania rentgenowskie wykazały, że struktura dłoni nie odpowiada anatomii człowieka. Dopatrzono się na niej wielu pęknięć i małych ubytków. Eksperci naliczyli sześć kości z pięcioma stawami. Na jednym z palców odkryto przedmiot, przypominający gwóźdź i kawałek dziwnego metalu w skórze. Po przeprowadzeniu badań DNA być może dowiemy się więcej, do kogo ta ręka mogła w przeszłości należeć.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Suspect.

To jest długa ręka

To jest długa ręka sprawiedliwości  Boskiej. Teraz tylko trzeba do mikrofali ..odswiezyć..

0
0

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Zagadka cywilizacji

Zagadka cywilizacji przedpotopowych to też zagadka przyczyn globalnego kataklizmu ! Mozliwe że przyczyną była inżynieria genetyczna przedpotopowej cywilizacji !

3
-2

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Nie mam nic przeciwko

Nie mam nic przeciwko nabijaniu się ze znalezisk, jednak dla ludzi poszukujących prawdy o zaginionych cywilizacjach każdy możliwy artefakt jest bardzo cenny. Możliwy, bo nie wiemy czy to nie jest kolejna fałszywka. Trzeba być bardzo staranny w badaniu takich rzeczy bo pamiętamy jak dali się nabrać Marzulli i jego kolega, wydali dużo pieniędzy a okazało się to oszustwem. Jednak jest sporo prawdziwych znalezisk, które niszczą oszustwo ewolucji ! Zaginiona cywilizacja ogólnoziemska istniała i nikt z badaczy megalitów nie ma w tej kwestii wątpliwości ! Ludzkość nie powstała od małpy, a w starożytności istniały super zaawansowane cywilizacjie megalityczne ! Tak samo Jezus był prawdziwym Zbawicielem i Mesjaszem który powstał z martwych i udał się ze swoim ciałem do Nieba !

http://popotopie.blogspot.com/2016/07/kazdego-roku-odkopuje-sie-starozytne.html

Teoria ewolucji to wielkie zwiedzenie ludzkości - dr Thomas Kindel

https://www.youtube.com/watch?v=iVLDS3cQWAo

4
-1

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika anya67

Twoje komentarze i artykuły

Twoje komentarze i artykuły są interesujące .. a byłyby jeszcze bardziej gdybyś tylko tego Jeusa przestał w to wszystko mieszać ... 

0
0

Laszka

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Walnij się tym jezusem w łeb.

Walnij się tym jezusem w łeb... Nastepny przechrzta, co udaje Polaka i Słowianina... "Prawdziwy Zbawiciel"...  zbawiciel od czego ?? OD ROZUMU HOMO SAPIENS... OD ROZUMU!!!

2
-3

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Adrem

Tak!

Tak!

Śródręcze się skóry trzyma, bez połaczenia stawowego z przedramieniem.

Nadgarstek przepadł, albo to te 3 długie kości bez powierzchni stawowych.

1
0
Portret użytkownika b@ron

a na tym filmie, ten w białej

a na tym filmie, ten w białej czopce, to naukowiec? ... o to widze że dużo poważnych tematów bedą mieli poważni naukowcy w 2017roku... po zbadaniu DNA może wyjść, że to średniowieczna trzepaczka do dywanów, do której w promocji dawali figurkę obcego...

0
-1

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

nigdy nie dowiemy sie kto

nigdy nie dowiemy sie kto nosił tę rękę ale wiemy prz6ynajmniej sie że to był prawdziwy mistrz pokazywania faka, bo środkowy palec jest wyposażony w dodatkowe stawy

2
-3

Skomentuj