W Rosji złapano rybę z dwoma ogonami

Kategorie: 

Źródło: http://www.e1.ru/news/spool/news_id-453608.html

Uralscy rybacy chwalą się swoimi połowami w tym sezonie. Pod koniec września u wybrzeży Perwouralska w pobliżu góry Pilnaja rybacy złowili dziwną rybę mutanta z dwoma ogonami. Stworzenie wpadło w sieci, a Rosjanie nie mogli uwierzyć własnym oczom, przyglądając się nietypowemu osobnikowi.

 

 

W dniu połowów rybacy wypili dużo alkoholu, podaje portal e1.ru. Pierwsza osoba, która widziała rybę była pewna, że dwoi jej się w oczach. Wkrótce współtowarzysze potwierdzili jednak, że karaś ma dwa ogony. Lewy wyglądał na silniejszy od prawego i był prawdopodobnie przedłużeniem kręgosłupa.

Zdaniem jednego z ichtiologów, podwójny ogon nie jest niezwykłym zjawiskiem w świecie ryb, bo zdarzają się takie przypadki, choć u tego konkretnie karasia to dziwna nasada.

Drugi ogon nie kolidował w funkcjonowaniu w akwenie i karaś normalnie jadł, być może szybciej uciekał przed drapieżnikami oraz cieszył się pełnią życia dopóki nie wpadła w sieci. Schwytany mutant był źle przechowywany. Nie trafił od razu do zamrażarki lub laboratorium. W rezultacie psujący się egzemplarz wylądował w śmieciach, ale pozostały zdjęcia.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika hubi

Az dziw ,że autor nie napisał

Az dziw ,że autor nie napisał,że ta ryba chodziła na tych ogonach jak człek na nogach i sama zawineła się w tą gazetę wcześniej kupując ja w kiosku na rogu.

0
0
Portret użytkownika Cabaj

W innym miejscu pisało że to

W innym miejscu pisało że to mała orka...tym ogonem biła bravo jak ją wyciągali a następnie pierneła...czyli tak naprawde  posiadała zwykłe dupsko...z podziałką i "okiem"w środku.

1
0
Portret użytkownika Gienke Szamajew

Taaa... Fukushima, próby

Taaa... Fukushima, próby nuklearne... uhm... Weźcie lamusy, zgłoście się na wolontariuszy do hospicjów z małymi dziećmi, czy w dziecięcym szpitalu w Prokocim-Kraków, to zobaczycie nie takie "cuda", po których wam się trochę odmieni światopogląd widziany sprzed monitora. Nie będziecie się wzniecać jakąś rybką. A jak popytacie lekarek, czy pielęgniarek, po oglądnięciu ludzkich "potworków" na miejscu, to się dowiecie, że one na świat przychodziły zanim wynaleziono bomby, elektrownie atomowe, GMO, Chemitrails itp.

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika aaaaa

ale lalka

ale lalka

0
0
Portret użytkownika marczaj

taaaa za mutacje musi

taaaa za mutacje musi odpowiadać test nowej broni, ewentualnie może. mariolka przestań upodabniać sie do mariolki z kabaretu...

0
-1
Portret użytkownika pilippek

fukushima

fukushima

1
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj