W Rostowie urodził się kociak z dwoma ogonami i ośmioma łapami

Kategorie: 

Źródło: http://donday.ru/v-rostove-na-svet-poyavilsya-kotenok-s-dvumya-hvostami-i-vosemyu-lapami.html

Nietypowe zwierzę urodziło się w Rostowie nad Donem. Kotek, który przyszedł na świat, miał dwie miednice, dwa ogony i osiem łap. Poród miał miejsce w klinice weterynaryjnej Pszczółka (org. Пчелка) w Rostowie nad Donem.

 

 

„Przywieźli nam z sąsiedztwa kota, który nie mógł rodzić. Na wszelkie sposoby staraliśmy się pomóc zwierzęciu, ale nic z tego nie wychodziło ... Musiałam zrobić cesarskie cięcie. Kiedy pojawił się mały kotek, wszyscy byliśmy bardzo zaskoczeni” – powiedziała Tatiana (weterynarz). „Stworzenie miało dwie miednice, dwa ogony i osiem łap. To bardzo rzadki przypadek. Dlaczego tak się stało? Nie wiem”.Weterynarze podkreślają, że takie mutanty żyją zazwyczaj bardzo krótko. Dziwaczny kotek z Rostowa urodził się martwy, a lekarze zakonserwowali go w formalinie i teraz pokazują „kota – ośmiornicę”, aby uświadomić ludziom, do czego zdolna jest matka natura.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

Mnie dziwi czemu ten stwórca

Mnie dziwi czemu ten stwórca kociaków tak robi ze swoimi stworzeniami,stworzył naprawdę mądre zwierzaki,wcześniej miałem taką kotkę co aportowała,była mała w wielkości ręki,ale jak podszedł wilczur sąsiada zamieniała się w pitbula,miała jedną wadę na którą jej się zmarło,miała słabe płuca,zamiast takiej zabawy,by je wzmocnił, zainwestował w schroniska,ludzie wywożą jego koty do lasu,podrzucają innym,gorzej jak przyjdą plagi mysz i koty będą na wagę złota,jeszcze nie rozumiem dlaczego takiego kotka stworzył i jaki w tym sens,kaleczyć dzieło, a na wypadek to nie wygląda po nim,no chyba że się zareklamował produktem  http://www.fotosik.pl/zdjecie/352b2839d2b959db

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika kociwybraniec

Wygląda jak klasyczny

Wygląda jak klasyczny przypadek brata blizniaka-pasożyta.

0
0
Portret użytkownika eat

No i co to dało czytajacym?

No i co to dało czytajacym? Poczucie że Rosja jest ... inne. A może że tam rodzą sie inne zwierzęta? Spok w Polsce też ... ale Tallin proszę nie zaskakuj nas wieściami z portali rosyjskich tego rodzaju. Nie ma niczego ciekawszego? Sam bym znalazł ze 20 fajnych wiadomości

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj