W Szkocji znowu widziano potwora z Loch Ness

Kategorie: 

Źródło: Internet

Mieszkaniec jednej z wsi znajdującej się w górskim obszarze Szkocji, twierdzi, że udało mu się uzyskać nowy dowód na istnienie potwora z Loch Ness. Jak donosi brytyjski tabloid Sunday Mirror, 58-letni Richard Collis nagrał coś co jego zdaniem może być słynną Nessy.

 

Szkot powiedział, że zauważył coś dziwnego w wodzie podczas jazdy po zachodnim brzegu jeziora Loch Ness. Zaintrygowany tym, co zobaczył zatrzymał się i wykonał nagranie niezwykłego obiektu za pomocą telefonu komórkowego.

"Jechałem obok jeziora, kiedy zobaczyłam kątem oka coś, co unosi się nad wodą. Widząc to, zadałem sobie pytanie, co to do cholery jest i zatrzymałem się nad jeziorem. Oczywiście, jakość materiału nakręcony przez mnie, pozostawia wiele do życzenia, ale obiekt znajdował się około 150-200 metrów ode mnie, a ja musiałem działać szybko, bo nie wiedział, jak długo to wszystko potrwa ".

Zdjęcia i filmy wykonane przez Collisa zostały zrobione 06 listopada około godziny 11. Na nagraniu można zobaczyć obiekt górujący nad lustrem wody, posiadający długą szyją, który utrzymuje się na powierzchni wzburzonych fal. Dziennikarze zauważają podobieństwa do innego zdjęcia rzekomego potwora, które zostało wykonane w 1993 roku przez lekarza z Londynu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Heinrich

przeciez to oczywiste, ze to

przeciez to oczywiste, ze to fake. Wystarczy porownac wielkosc zalaman (zmaconej wody) do obiektu. Widac,  ze ow stwor jest bardzo maly.. nienturalnie maly. A ponoc jest ogromny?:) No chyba, ze swojego wuja wystawil nad wode.. organiczny peryskop wabiacy gapiow.
 

0
0
Portret użytkownika Metus

szkoda że nie sfilmowali

szkoda że nie sfilmowali mojego psa...byłoby doniesienie o smoku z neverending story Smile
 

0
0
Portret użytkownika MONSTER

Wychylenie obiektu jest

Wychylenie obiektu jest zgodne z kierunkiem wiatru. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać...

0
0
Portret użytkownika Io600

I znowu to samo, ktoś nagrywa

I znowu to samo, ktoś nagrywa coś zupełnie naturalnego, jak np. konar wystający z wody i podpisuje, potwór z loch ness, wielka stopa, kosmici, niebieski słoń...

0
0
Portret użytkownika zŁo3000

Baca, to terasz wychodzi, że

Baca, to terasz wychodzi, że tylko Ty jeszcze go nie widziałeś... wszyscy inni widzieli a ci w bajki wierzący już wierzą

0
0
Portret użytkownika Heinrich

w pierwszych sekundach filmu,

w pierwszych sekundach filmu, w prawym dolnym rogu pojawia sie jakies trawsko wystajace z wody, dzielny Rysiek robil footage z brzegu.. porownajcie wielkosc trawska i wielkosc tego czegos.. po prostu Szloch Ness jak czytam takie newsy.
Galaz wystajaca z wody i tyle.

0
0
Portret użytkownika Heinrich

Galaz to forma prosta badz

Galaz to forma prosta badz zakrzywiona, jaka zostales zrobiony cwioku:)
 

0
0

Skomentuj