W Tajlandii urodziło się dziwne zwierzę, które wygląda jak hybryda bawoła z gadem

Kategorie: 

Źródło: Internet

Mieszkańcy jednej z tajskich wiosek bardzo się zdziwili i przestraszyli, gdy odkryli niezwykłe stworzenie, które przyszło u nich na świat. Dziwaczne zwierzę ma ciemną skórę i wygląda jak krzyżówka bawoła z krokodylem.

 

Niezwykły cielak wzbudził wiele wątpliwości. Ciało tej istoty rzeczywiście wygląda jak skutek międzygatunkowej krzyżówki. Miejscowi twierdzą, że z pyska stworzenie wygląda podobnie do krokodyla, ale posiada też zupełnie "krowi" ogon i kończyny z kopytami.

Dziwne stworzenie zdechło zaraz po urodzeniu, ale jego zwłoki nadal stanowią obiekt zainteresowania gapiów i ekspertów. Wielu autochtonów bynajmniej nie uważa pojawienia się takiej anomalii, jako zły omen, a wręcz przeciwnie twierdzą, że sprowadzi ona na wioskę szczęście.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika rtuwrt

Ależ to proste...Krokodyl

Ależ to proste...Krokodyl wyskoczył z rzeki i zamiast zjeść krowę, to ją wydupczył najzwyczajniej na świecie. I tera ło...wyszło co wyszło...

0
0
Portret użytkownika Xerxes

A może to pierwszy

A może to pierwszy współczesny przejaw ewolucji? To mi nie wygląda na mutację.

0
0
Portret użytkownika tomasz26

w podziemnych bazach

w podziemnych bazach (laboratoriach) zabawa na całego ... klonują, miksują hybryduja ,itp ..a odpadki na ziemie podrzucają zęby gawiedź miała o czym dyskutować:)))

0
0
Portret użytkownika Pacal

Słodki!

Słodki!

0
0
Portret użytkownika Cabaj

Kolejka z tyłu...łysy sie

Kolejka z tyłu...łysy sie nastawia...pewnie robią "kolejarza"Ta z prawej już skrobie trójkąta.

0
0
Portret użytkownika Porcja Precli

Zwykły cielak z jakąś

Zwykły cielak z jakąś genetyczną wadą skóry, która spowodowała zrogowacenie.

0
0
Portret użytkownika baca

zanim naukowcy wyjaśnią

zanim naukowcy wyjaśnią dlaczego mięso świni nosi nazwę mięsa słonia - słoniny, a mięso krowy nosi nazwę mięsa woła - wołowiny, można by - zanim i to zepsuje jakiś profesor rzeźnik - zastanowić się na spokojnie nad nadaniem prawidłowej nazwy mięsu z krokodyla.... ... moja propozycja to po prostu: bawołowina
- z kością
- bez kopyt
- oraz bezołowiowa

0
0

Skomentuj