W tajnej krypcie piramidy znaleziono mumię z ciałem obcego

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W sekretnej krypcie piramidy znaleziono mumię obcego, mierzącą 150 – 160 cm. Niektórzy spekuluję, że w pobliżu może spoczywać więcej zabalsamowanych stworzeń, niewiadomego pochodzenia. Niewielki korpus kosmity z dużymi oczami spoczywał w tajnym pomieszczeniu obok pokoju, w którym umieszczono ciało faraona. Jest to pierwsze tego typu odkrycie w egipskich grobowcach.

 

 

Doskonale zakonserwowane ciało obcego zidentyfikowano w jednej z egipskich piramid w pobliżu grobu Sesostrisa II. Informacja o znalezieniu mumii przedostała się do publicznej wiadomości. Historię, jako pierwszy, opisał dr Victor Lubeck, emerytowany profesor archeologii z Uniwersytetu w Pensylwanii.

 

Mumia leżała w oddzielnej, tajnej części piramidy i została pochowana z pełnymi honorami. Z inskrypcji można wyczytać, że kosmita Osirunet był doradcą faraona. Jego imię w tłumaczeniu oznacza „gwiazdę” lub istotę „pochodzącą z gwiazd”. W miejscu pochówku obok szczątków znajdowały się dziwne przedmioty, których pochodzenia i przeznaczenia eksperci nie są w stanie wyjaśnić.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika pilippek

ludzie, to już istna parodia

ludzie, to już istna parodia Biggrin tallin wiesz chociaz co za źródlo wrzuciles i o czym tam mowa? bo żeś się sam zaorał, wrzuciles link ktory potwierdza ze twój artykul to stek bzdur. 

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Thot

To w końcu w piramidzie, czy

To w końcu w piramidzie, czy w grobowcu? Bo to 2 różne miejsca. W żadnej piramidzie nie znaleziono mumii, w grobowcach owszem.

0
0
Portret użytkownika slam

czlowieku jak cos piszesz to

czlowieku jak cos piszesz to pomysl 3x czy ma to sens... przeczytaj jeszcze raz material z ktorego czerpales wiedze... przestaje czytac, poziom rynsztoku.

0
0
Portret użytkownika lipa jak zawsze

autor musi być wyjątkowym

autor musi być wyjątkowym szaleńcem albo czytać nie umie , pisząc nieprawdę lepiej nie powoływać się na źrudła które mówią zupełnie coś innego jak Twój art - mumia została ozdobiona Photoshop.

0
0

Skomentuj