W tajnej krypcie piramidy znaleziono mumię z ciałem obcego

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W sekretnej krypcie piramidy znaleziono mumię obcego, mierzącą 150 – 160 cm. Niektórzy spekuluję, że w pobliżu może spoczywać więcej zabalsamowanych stworzeń, niewiadomego pochodzenia. Niewielki korpus kosmity z dużymi oczami spoczywał w tajnym pomieszczeniu obok pokoju, w którym umieszczono ciało faraona. Jest to pierwsze tego typu odkrycie w egipskich grobowcach.

 

 

Doskonale zakonserwowane ciało obcego zidentyfikowano w jednej z egipskich piramid w pobliżu grobu Sesostrisa II. Informacja o znalezieniu mumii przedostała się do publicznej wiadomości. Historię, jako pierwszy, opisał dr Victor Lubeck, emerytowany profesor archeologii z Uniwersytetu w Pensylwanii.

 

Mumia leżała w oddzielnej, tajnej części piramidy i została pochowana z pełnymi honorami. Z inskrypcji można wyczytać, że kosmita Osirunet był doradcą faraona. Jego imię w tłumaczeniu oznacza „gwiazdę” lub istotę „pochodzącą z gwiazd”. W miejscu pochówku obok szczątków znajdowały się dziwne przedmioty, których pochodzenia i przeznaczenia eksperci nie są w stanie wyjaśnić.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)


Komentarze

Krew, daje znak by przerwać pęd,
bezsensownej walki słów,
która toczy się od lat!
Spójrz, ginie dzisiaj polskość twa
obcy prąd zagarnia ją,
więc dlaczego milczysz wciąż?!

Portret użytkownika pilippek

ludzie, to już istna parodia

ludzie, to już istna parodia Biggrin tallin wiesz chociaz co za źródlo wrzuciles i o czym tam mowa? bo żeś się sam zaorał, wrzuciles link ktory potwierdza ze twój artykul to stek bzdur. 

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Thot

To w końcu w piramidzie, czy

To w końcu w piramidzie, czy w grobowcu? Bo to 2 różne miejsca. W żadnej piramidzie nie znaleziono mumii, w grobowcach owszem.

0
0
Portret użytkownika slam

czlowieku jak cos piszesz to

czlowieku jak cos piszesz to pomysl 3x czy ma to sens... przeczytaj jeszcze raz material z ktorego czerpales wiedze... przestaje czytac, poziom rynsztoku.

0
0
Portret użytkownika lipa jak zawsze

autor musi być wyjątkowym

autor musi być wyjątkowym szaleńcem albo czytać nie umie , pisząc nieprawdę lepiej nie powoływać się na źrudła które mówią zupełnie coś innego jak Twój art - mumia została ozdobiona Photoshop.

0
0

Skomentuj