W ukraińskiej wiosce pojawiła się twarz Matki Boskiej

Kategorie: 

Źródło: http://mediainfo.mk.ua/news/v_sele_na_nikolaevshhine_na_okonnom_stekle_pojavilsja_lik_bogomateri_foto/2016-11-26-35511

W ukraińskiej wsi w obwodzie mikołajewskim doszło do niezwykłego zdarzenia. W oknie pojawiła się twarz Matki Boskiej. Co ciekawe, wizerunek domniemanej Maryi przypomina obrazy z prawosławnych ikon.

 

Pierwsze zdjęcia tego niesamowitego zdarzenia opublikowano na Facebooku. Potem o sprawie pisano w internetowym wydaniu MediaInfo.

„Na moich oczach dokonał się cud. Nie żartuję – prawdziwy cud!”

„Możesz tłumaczyć i rozumieć, to jak chcesz, a jeśli chciałbyś to zobaczyć, to wsiadaj w samochód i przyjedź” – napisała Natlia Waszilenko, która załączyła kilka zdjęć.

W okolicy miejsca rzekomego cudu gromadzi się wielu ludzi, którze najprawdopodobniej oczekują na kolejne cuda. Nie wykluczone, że miejsce niezwykłego zdarzenia stanie się miejscem pielgrzymek wielu wiernych z terenu całej Ukrainy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika pilippek

ma ktoś fotke matki boskiej

ma ktoś fotke matki boskiej żebym mógl porównac podobienstwo? bo mi to wygląda jak smuga, ktoś ch*** okna wymył 

0
0

"Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz... Nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm"     Cz. Miłosz

Portret użytkownika b@ron

jakie to niby "niezwykłe

jakie to niby "niezwykłe wydarzenie"? w dzisiejszych czasach codziennie ktoś w przeróżnych miejscach wypatruje setki matek boskich i nie tylko...

1
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Coś dla mnie... A zrobiła

Coś dla mnie... A zrobiła oczekiwany striptis dla gawiedzi...??

1
-1

...Angelus Maximus Rex

Skomentuj