We Francji można oficjalnie wziąć ślub ze zmarłym

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Jeżeli żyjesz we Francji i życzysz sobie, aby zarejestrować małżeństwo ze zmarłym, to masz taką możliwość, informuje Unreal Facts.

 

 

Małżeństwa ze zmarłymi mogą być zawierane zgodnie z przepisami francuskiego kodeksu cywilnego. Rejestracji mogą podlegać poważne przypadki, a władze powinny wyrazić na to zgodę. Muszą istnieć jednak ku temu pewne dowody, że w czasie życia zmarły rzeczywiście chciał legitymizacji relacji z osobą, która składa oświadczenie.

 

Od 1960 roku, kiedy ustawa weszła w życie, oficjalnie zrejestrowano ponad 1500 takich małżeństw. W 95% wniosków o rejestrację związków chodzi o kobiety.

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Isabella

dobry sposob na przejmowanie

dobry sposob na przejmowanie  rent i emerytur tak samo robiono juz w czasie II wojny swiatowej

1
0
Portret użytkownika Waldek.z

He hehe a kto powie

He hehe a kto powie przysłowiowe ,, TAK,,  , lepiej ożenić się z pralką automatyczną lub przysłowiową ,, kosą pod żebro,,

1
0
Portret użytkownika Zenek :)

No to teraz wielu "francuzów"

No to teraz wielu "francuzów" poprzyjeżdza po "swoje" kamieniczki po dziadkach z ss, że 65 miliardów dolarów będzie mało by zaspokoić te "ożyłe z trupów" roszczenia.

1
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj