Wielka Stopa w ujęciach aparatów Google Earth

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W systemie Google Earth zarejestrowano niezwykłe stworzenie, które może być śnieżnym człowiekiem. Na Youtube opublikowano film, ukazujący niezidentyfikowany obiekt – Wielka Stopa w pobliżu drogi Trans – Canada na terytorium prowincji Kolumbia Brytyjska.

 

 

Pośród gałęzi drzew i krzaków na zdjęciach dostrzec można masywną, tęgą postać. Obserwacje ciemnego kształtu można prowadzić pod różnymi kątami.

 

W sieci pojawiają się rozmaite komentarze na temat tego dziwnego zjawiska. Wielu ludzi wierzy w istnienie tajemniczego stwora i jest to dla nich kolejny dowód na istnienie Wielkiej Stopy. Inni kwestionują tą wersję, twierdząc, że w kadry Google Earth popadł zwykły niedźwiedź – mieszkaniec lasów Kolumbii Brytyjskiej.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Heinrich2

No, i to musiabyc wyjatkowo

No, i to musiabyc wyjatkowo "postawny" bigfoot, patrzac na pien obok- jakies 150cm wzrostu max? no chyba, ze byl w slowianskim przykucu,[ciach] Zlapany przez googleEye in flagranti?

 

0
0
Portret użytkownika Imadlo

Talin stworzonko Ty jedne to

Talin stworzonko Ty jedne to juz było rok czy dwa lata temu,nie pamietam teraz.A jaj jaj rece opadaja.Idz sie polotej po placu i przebier sie za wielko stopa,bedziesz chopa stopa.

0
0

Skomentuj