Wilki, chupakabra, czy zdziczałe psy zagryzły daniele pod Szubinem?

Kategorie: 

Źródło: http://www.pomorska.pl/wiadomosci/naklo/g/zagryzione-daniele-pod-szubinem-przez-wilki-zdjecia,10643778,20188604/

Hodowca pod Szubinem znalazł 23 zagryzione daniele na terenie swojego gospodarstwa. Incydent wydarzył się w ostatni weekend w nocy w z soboty na niedzielę. Na razie nie wiadomo, czy masakry dokonały wilki, chupakabra, czy zdziczałe psy.

 

 

 

W wyjaśnienie sprawy zaangażowali się przedstawiciele Polskiego Związku Łowieckiego. Jeden z członków tej organizacji jest pewien, że destrukcji dokonały wilki.

 

„Zostawiły nawet sierść. Podkopały się przez ogrodzenie” – cytuje wypowiedź reprezentanta Związku Gazet Pomorska.

 

Zdaniem myśliwych, wilki są już we wszystkich okręgach łowieckich województwa kujawsko - pomorskiego.

 

Wątpliwości budzi jednak sposób uśmiercenia danieli. Większość z nich ma poszarpane, a właściwie podziurkowane szyje, wyssaną krew w okolicach gardeł i pokąsane zady.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika balija22

Wilki zawsze zjadają

Wilki zawsze zjadają najsmaczniejszy kawałek czyli polędwicę lub udziec,reszta zostaje dla hien.Dzikie psy w tej okolicy ostatnio schwytano wiec mogła być to jedynie chupacabra...ta okolica słynie z dziwnych zgonów zwierzyny.

0
0
Portret użytkownika kedzia

Nie znam zwierząt, które

Nie znam zwierząt, które polują w taki sposób. A te rany na szyi mogły być zrobione po śmierci zwierzęcia. Jak byłam młodsza wierzyłam w chupacabrę i inne potworki. Ale wydaje mi się, że takie wysysane zwierzę broniłoby się, toteż ranki nie byłyby takie ładne i czyste. A jeśli by się nie mogło bronić, znaczy, że musiałoby być trzymane przez wysysacza, który pewnie miałby jakieś pazury, więc i zostawiłby ślady na ciele ofiary...

0
0
Portret użytkownika ankak

No przeciez wiadomo ,że wilki

No przeciez wiadomo ,że wilki .Przecież nie od dziś wiadomo ,że wilki duszą ofiarę i wysysają krew ,a resztę porzucają Smile -prawda? Wiadomo też ,że wilki elegancko wypreparowują części ciał nie pozostawiając przy tym żadnych śladów krwi -prawda Smile -prawda ?       http://express.bydgoski.pl/363464,Wilki-zagryzly-stado-danieli-pod-Szubinem-zdjecia.html  Kliknijcie na zdjęcie i zobaczcie jak precyzyjną robotę wykonują wilki . Poza tym wystarczy wpisać w wyszukiwarkę   ,,zagryzione daniele pod Szubinem" i pooglądać zdjęcia . Wilki jak nic innego ROFL Pozdrawiam myślących samodzielnie.

0
0
Portret użytkownika KoFiPL

NIE PRAWDA. Wilk jak gryzie

NIE PRAWDA. Wilk jak gryzie zostawia sporo śladów tj. wyszarpana sierść, dużo krwi wokoło i na ciele zagryzionego zwierzaka, ubrudzone rany krwią. Samo zwierze też nie stoi jak ciele na niedziele tylko się wyszarpuje i zostawia sporo śladów po próbach wyzwolenia się. W 2012r. wszystko było za konkretnym NIE NARUSZONYM płotem wysokim - żaden wilk nie mógł by wejść ani wyjść z takiej zagrody i podkopu pod siatką też nie znaleziono...
Typowe ślady po wilkach https://www.youtube.com/watch?v=SZteG4xxXr4

0
0
Portret użytkownika ankak

Bardzo przepraszam ale

Bardzo przepraszam ale obawiam się ,że nic nie zrozumiałeś -przecież napisałam to ironicznie .

0
0
Portret użytkownika Gaya

Wilki od zawsze postępują w

Wilki od zawsze postępują w ten sposób. Zabijają wszystkie zwierzęta w stadzie (poprzez dziurkowanie) a potem swoimi ssawkami wysysają krew.  Zresztą jest dowód - na miejscu zbrodni wilki grzecznie zostawiły sierść. I jak zawsze, bezmyślnym debilom taka odpowiedź wystarczy.A pan łowczy pewnie już sika po nogach ze szczęścia, bo dostanie pozwolenie na odstrzelenie wilków. Co tam jelenie i dziki, zastrzelić wilka, to jest gratka!

0
-1
Portret użytkownika lipka

Masz rację, to co teraz

Masz rację, to co teraz ludzie mają w głowach przeraża, Europa zrozumiała i chroni dziką przyrodę, u nas ministerialne głupki wymyślili by wystrzelać wszystkie dziki, wilki, niedźwiedzie, wyciąć puszczę białowieską, ciekawe kiedy przyjdzie kolej na tych bezmózgów. Nóż się otwiera w kieszeni.

0
0
Portret użytkownika KoFiPL

Wyciąć wybić po to żeby w

Wyciąć wybić po to żeby w razie co jak przyjdzie wojna nie można było się schować w lesie i zapolować na zwierzynę aby przeżyć... A lasy sprzedać za drukowane papierki z naszego drewna bo im własnego szkoda.

Przybysze robią bazę genów bo zapewne będzie koniec wszystkiego i na nowo posieją życie na oczyszczonej z durnoty ziemi. Eksperyment nie udany - wszystko poszło nie tak jak trzeba więc restart i od nowa... Tak właśnie to widzę...

0
0

Skomentuj