Włoski egzorcysta twierdzi że Kim Jong Un to Szatan i że nadchodzi koniec świata

Kategorie: 

Źródło:

Znany włoski egzorcysta Don Antonio Mattatelli ma bardzo interesującą teorię odnośnie szeregu klęsk żywiołowych w jego rodzinnym kraju i na świecie oraz rzekomo nadchodzącym końcu świata który ma mieć miejsce 23 września. Jak twierdzi, ostatnie burze, huragany i powódzie, rzeczywiście mogą być oznaką bliskości biblijnej apokalipsy. Słynny łowca demonów uważa, że głównym powodem dla takiego stanu rzeczy jest Szatan, który opętał przywódce Korei Północnej Kim Jong-Una.

Teza która brzmi jak fragment niedzielnego kazania mocno zainteresowała sobą media. Don Antonio jest jednym z najbardziej znanych egzorcystów we Włoszech i regularnie publikuje oświadczenia ostrzegające o działaniach Diabła. Mężczyzna znany jest z wielu kontrowersyjnych tez takich jak choćby ta, że ​​Szatan jest obecny w Internecie i że demoniczne opętanie może odbywać się za jego pośrednictwem.


Mężczyzna wypowiedział się na temat opowieści o nadchodzącym końcu świata w dość bezpośredni sposób. Jak twierdzi:

"Wszystkie klęski żywiołowe, takie jak huragany i trzęsienia ziemi, pokazują, że zbliża się koniec świata. To nie będzie koniec świata jako całości, ale tego świata."

Egzorcysta złożył to oświadczenie po tym, gdy Włochy stały się kolejnym w długim szeregu państw dotkniętych w ostatnim czasie ekstremalną pogodą. Kraj ten ucierpiał w wyniku opadów deszczu i powodzi, które zabiły już około ośmiu osób. Na dodatek w ubiegłym tygodniu Włochy został dotknięte trzęsieniem ziemi, którego epicentrum znajdowało się Borgorose w prowincji Rieti w regionie Lazio.

Oprócz wypowiadania się na temat klęsk żywiołowych, Don Antonio skomentował również sytuację geopolityczną przypisując ostatnie problemy na arenie międzynarodowej Szatanowi:

"Kim Jong-un z całą pewnością jest Szatanem, w Korei Północnej wszystkie religie są zabronione. Pozostało tylko bałwochwalstwo "wielkiego wodza" który zastąpił im Boga.
 

Mężczyzna twierdzi jednak że w dalszym ciągu można pokonać Diabła poprzez moc egzorcyzmów. Don Antonio twierdzi, że podobnie jak papież Pius XII egzorcyzmował Hitlera na odległość tak samo i on jest w stanie wypędzić diabła z Kim Jong Una. Nie da się ukryć że brzmi to absurdalnie, ale na tym polega chyba prawdziwa wiara, przynajmniej w wykonaniu Don Antonia.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika andzela

a mi sie wydaje ze kim to

a mi sie wydaje ze kim to szatyn bardziej bedzie no nie wiem ale rudy to on napewno nie jest

1
0
Portret użytkownika Kmieciu

Mylicie się, towarzyszko!

Mylicie się, towarzyszko! Wielki I Umiłowany Wódz Prawdziwej Korei jest wszystkim! Rozstrzelać! Blum 3
 

0
0

 

Portret użytkownika black.serpent

kim dzong pierd to nie szatan

kim dzong pierd to nie szatan tylko upośledzone dziecko. Jak na niego patrzę to podpisuję się pod aborcją wszystkimi kończynami. W historii tej planety było już kilku takich świrów u władzy. Rządy takich pojebów zawsze doprowadzały do globalnego cierpienia milionów, dlatego im szybciej ktoś odstrzeli tego patafiana tym lepiej.

1
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Witaj w takim razie Szatanie

Witaj w takim razie Szatanie i skop dupę usrańskim Aniołkom....!!

0
-1

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika kostka lodu

Czy gdyby kimcio był satanem

Czy gdyby kimcio był satanem z nieograniczoną prawie mocą, dalej wyglądałby jak kozi bobek ?

2
0
Portret użytkownika Alien9174

Egzorcyzmował Hitlera? Szkoda

Egzorcyzmował Hitlera? Szkoda, że nie wspomniał, że te egzorcyzmy odniosły odwrotny skutek i Hitler wymordował miliony, a w tym czasie płynął szeroki strumień pieniędzy do Watykanu, wynikający z podpisania Konkordatu przez Hitlera, co z kolei wymusiło utworzenie Banco Vaticano. Szatan siedzi w Watykanie i nazywa się Jorge Maria Bergoglio vel Franciszek. Dlaczego Szatanem miałby być Franciszek? Pominę już fakt,.że dowód na to twierdzenie jest w Ewangelii św. Jana i Apokalipsie i zadam pytanie retoryczne: Któż inny mógłby stać na czele instytucji, która wymordowała tylu ludzi jak nie sam szatan udający boga.

2
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Pisze o tym do znudzenia...

Pisze o tym do znudzenia... Chrześcijaństwo, jakie znamy to szatański pomysł!!

2
0

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika baca

ten "włoski egzorcysta" w

ten "włoski egzorcysta" w ogóle nie wygląda na Włocha...

ale za to na całe szczęście gada jak stuprocentowy żyd...

"troszczy się" o Kima i o jego Koreę a szatana który opętał Palestynę to nie widzi?

3
-1
Portret użytkownika Terenia z Torunia

Włoscy egzorcyści nie mogą

Włoscy egzorcyści nie mogą zdecydować się, raz Obama, potem aktualny Papież a teraz Kim.

3
-1
Portret użytkownika Takija &Ketman

Tak naprawdę, to nie trzeba

Tak naprawdę, to nie trzeba być egzorcystą, żeby stwierdzić to, co ks. Don Antonio. Wystarczy odrobina wiary, wyczucia i wiedzy, żeby wiedieć, że nic nie dzieje się bez pryczyny. Egzorcysta Don Antobio, na pewno ma o wiele głębszą wiedzę na ten temat, niż zwykły zjadacz chleba, więc na pewno coś jest na rzeczy. 

0
-1
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Czyli jest niezwykłym

Czyli jest niezwykłym zjadaczem chleba, co z nim wszystkie rozumy wpieprzył bez soli...

1
0

...Angelus Maximus Rex

Skomentuj