Zdumiewające UFO zaobserwowane w okolicy Chicago

Kategorie: 

Kadr z nagrania

Do interesującej obserwacji doszło 11 maja w godzinach popołudniowych w okolicy Chicago w USA. Na niebie pojawiło się coś, co bardzo trudno zaklasyfikować.

 

Najłatwiej będzie stwierdzić, że było to jakieś zmieniające kształt UFO, ale to wcale nie jest pewne a wśród opisów świadków pojawia się też słowo duch. Wśród możliwych wyjaśnień można tez wziąć pod uwagę możliwość, że jest to nietypowa chmura.

Warto zwrócić uwagę, że dostępna jest jakość HD nagrania aż do 1080p, więc jeśli ktoś chce samemu poanalizować ten przypadek może spróbować uzyskać więcej szczegółów.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika malgosia

Moim zdaniem testy HAARP

Moim zdaniem testy HAARP przed WIELKA IMPROWIZACJA.Jak ANIOL nad Floryda w dniu wyboru papieza.
Pozdrawiam

1
-1
Portret użytkownika gfd

 To jest fakie wygląda, jak

 To jest fakie wygląda, jak by meduza (te ogromne nie pamiętam nazwy lub właśnie balon) zniekształcona jakimś filtrem i dodana do obrazu. Świadczy o tym poświata oraz niźsza jakość tej tekstury nawet w 1080p. Analizowane klatkowo przy pomocy programu sony.

0
0
Portret użytkownika dąb

piękny balon meteorologiczny.

piękny balon meteorologiczny. Kształt i zmiany wyglądu są typowe dla takiego balonu stratosferycznego. Wypełni się całkowicie na dużej wysokości , gdzie jest mniejsza gęstość powietrza.

0
0
Portret użytkownika Alena

Podobno bywaja statki

Podobno bywaja statki obcych,zbudowane jedynie przy uzyciu sily mysli. Takie statki sa sprzezone  z istota ,ktora je wykreowala wlasnymi myslami i sa niejako "zywymi" kreacjami.

0
-1
Portret użytkownika ja

A myślisz że jak nagrasz

A myślisz że jak nagrasz kotletem, czy tam jak wolisz kalkulatorem i dasz na YouTube full hp to bedzie jakaś różnica?;] z pustego i salomon nie naleje.

0
0
Portret użytkownika latency

niezłe:) Gdzie są wszyscy od

niezłe:)Gdzie są wszyscy od faków??Chcę usłyszeć dlaczego fake i dlaczego taki słaby?? ps: tylko nie mówcie, że to Kacper.....

0
-1

Skomentuj