Dziwne ataki zombie z elementami kanibalizmu nie ustają

Kategorie: 

Czy to możliwe, że ludzie nagle zaczęli szaleć z powodu jakichś zewnętrznych czynników? Wciąż słyszymy o dziwnych przypadkach kanibalizmu. Do ataków dochodzi często w miejscach publicznych. Najlepszym dowodem jest powyższe wideo, na którym dochodzi do drastycznego ataku w japońskim metrze.

 

Częścią wspólną wszystkich przypadków tego typu na świecie jest towarzyszący im kanibalizm. Zarówno przypadki tak zwanych "ataków zombie" z USA jak o niedawne wydarzenia w Azji wiążą się z gryzieniem ciała. Brak doniesień, aby celem był mózg jak w klasycznym micie o zombie.

 

Można sobie żartować, ale to się jednak dzieje na prawdę. Wśród wielu hipotez odnośnie tego, co może powodować takie napady szału, podczas których jeden człowiek odgryza drugiemu nos albo uszy wymieniało się długo nowy narkotyk, potem sole do kąpieli, ale gdy zjawisko opuściło USA wszelkie teorie tego typu raczej upadają.

 

Pojawiła się też teoria, że napady szału mogą mieć jakiś związek ze zmianami rezonansu Schumanna oraz aktywnością Słońca. Tak jakby coś oddziaływało globalnie i powodowało u niektórych aktywację atawistycznych zachowań z kanibalizmem włącznie. Tak czy inaczej incydenty takie jak ten z metra dają do myślenia.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika elo

Przsecież to był happening.

Przsecież to był happening. Młodzi Japończycy lubią się przebierać udawać kogoś innego i robią wtedy sesje zdjęciowe albo filmowe a potem się onanizują. Bóg im rozum odbiera za to że nadal mordują delfiny. To dopiero początek ...

0
-1
Portret użytkownika Rinna

Przecież widać, że to fake.

Przecież widać, że to fake. Mam niby uwierzyć, że ci ludzie stoją i gapią się zamiast uciekać/piszczeć ze strachu/pomóc jedzonej postaci? To musiało być  po prostu zaaranżowane.

0
0
Portret użytkownika krist

no nie wiem czy to kurat atak

no nie wiem czy to kurat atak zombie, filmik z usa kiedy gosciu zarł bezdomnego był zupełnie inny tam gosciu zachowyał się jak w jakims amoku a tu tego nie widac.. ale jesli to faktycznie atak "zombie" to.... raczej trzeba się zastanowic dlaczego do tego dochodzi.
Ten w usa był podobno w narkotycznym amoku....
Co ma do tego FEMA? wg mnie i to duzo.
Fema ma kilkadziesiat czy kilkaset obozów nieznanego przeznaczenia.
Fema zakupiła tysiace plastykowych trumien w jakim celu tego nie chce podać!
Fema złozyła zamowienie na 1,2 mln sztuk amunicji!
Ferma ogłasz aby się przygotowac na potencjalny pomór ludzi!!?? ludzie to nie kroliki więc o co biega?
Fema ogłosiła wytyczne jak zachowac się w przypadku ataku....zombie! wiem to smieszne ale prawdziwe, czytałem na ich stronie...... Nie mam linka bo potraktowałem to jako zart i olałem temat...Kazdy kto mysli iz to bajka niech wejdzie na strony FEMA wszystko powyzsze znajdzie.
Jakby wszystko poskładac do kupy to wyjdzie residen evil w realu, obozy dla zdrowych a trumny i ammo dla zombi....
Jakby tego dokonac? gdyby tak dodac do wody pitnej lub do chemtrali narkotyk powodujacy narkotyczny amok zobi lub..... wirusa po ktorym ludziom odbija i maja urojenia i tak zarazic w kazdym miesci z 50% ludnosci jakie byłyby skutki?
Napewno za ogolnym przyzwoleniem zdrowych (media rozsiały dezinfo iz jest to zarazliwe) zombiaków wybijano by jak w residen evil tyle ze w realu.....
Genialny plan depopulacji za zgodą samych ludzi! realne? w dzisiejszych czasach jak najbardziej...

0
0
Portret użytkownika vxnvnvm

chemtraile zawierają nanoboty

chemtraile zawierają nanoboty które przechodzą do organizmów ludzi i czekają (ci ludzie których organizmy z tym walczą dostają choroby morgellonów [miałem to albo mam]) na odpowiedni sygnał radiowy dokonujący aktywacji. niewiemy czego może indoktrynacji, ogłupienia albo zombi czas pokarze. słyszałem plotke że można sie przedtym bronić podłączjąc sobie elektrody do ciała pod małym prądem o odpowiedniej częstotliwości chyba 30 000hz albo branzoletke z cewką z drutu miedzianego o różnych częstotliwościach.

1
0
Portret użytkownika 85r

To pewnie ma związek ze

To pewnie ma związek ze szczepieniami , bo dzieci w afryce po szczepionkach zaczeły się zachowywać jak zombi.

0
0
Portret użytkownika Zenek

Najlepsze w tym wszystkim

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jak się zaczną oczekiwane przez większość "3 dni ciemności" to chmara takich stworów wprost zaleje ulice w poszukiwaniu czegoś do schrupania. I nie pomoże "polecane przez znawców z ambon czy tv" zasłanianie okien czy drżenie przy menorach jak zewsząd wokoło będzie słychać smakowite mlaskania przerywane potępieńczymi wyciami zjadanych żywcem sasiadów, celebrytów czy innego okieckowanego tałatajstwa.
 
To jeden z bonusów czemu hołota w garniturach pobudowała sobie bunkry. A doprowadzenie do tych wydazeń jest naprawdę łatwiejsze niż się wielu wydaje. Naukowcy od dawna pracują nad "rozwarciem szerzej wrót" jakie po ostatniej bitwie Bogów na Ziemii zostały zaledwie załatane przez przodków Słowian - Devów. I wątpie by po "takiej depopulacji" dożyło choć ze 100 ludzi do "Świtu Nowej Ery". A tym bardziej by miało "chęć" odtwarzać ludzkość. Wink
 
Ale jak to mówią wasz los w waszych rekach i piórach wybranych przez was polityków. Rozkoszujcie się jedzeniem nim sami się nim staniecie. Smacznego. Acute
 
 
 

0
0
Portret użytkownika Czerwony

Ale sie zdenerwowałem,

Ale sie zdenerwowałem, zamiast mu pomóc to stoją i sie gapią a nawet nagrywają, zasrańce wstydu nie mają! Podczas wojny poświęcali życia bez jakiegokolwiek sprzeciwu, a teraz to takie cioty wyrosły z nich że szok!

0
0
Portret użytkownika hopbit

Baca z bacą zjedli po pijaku

Baca z bacą zjedli po pijaku Azorka i wzdychają nad kupką kości;
- szkoda, że nia ma Azorka - ale by se kostek pojadł..
 

0
0
Portret użytkownika Raffi5000

ale faza !!! (gdybyś miał

ale faza !!! (gdybyś miał kropkę za nickiem, to bym Ci nawtykał ROFL

0
0

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Portret użytkownika Wojox

Nie ma śmiechu. Rezonans

Nie ma śmiechu. Rezonans Schumanna już 100% przekroczył stardardowe 7.86 Hz. Jesteśmy przetaktowani jak procesor w komputerze. Ja mam problemy ze snem. I nie mówię tu o jakiś standardowych problemach z przejedzenia czy jakiejś choroby. W nocy śpię na "czuwaniu", a w dzień chodzę jakby ktoś wyssał ze mnie życie. Ostatnio zdarza się że fajnie śpię np. do godz. około 3.00 rano i buch nagle budzi mnie jakiś impuls, serce mocniej kołacze i nie wiem co to było. Zero strachu, po prostu coś mnie wybudziło i do 6.00 już nie spałem jak należy...

0
0
Portret użytkownika vxnvnvm

nie wstawiaj takich linków

nie wstawiaj takich linków niewiadomo ile małoletnich chodzi po tej stronce

0
0
Portret użytkownika Dexter

I mam uwierzyć, że człowiek

I mam uwierzyć, że człowiek spokojnie pożera drugiego, a reszta pasażerów stoi i nic nie robi?

1
0
Portret użytkownika Ehh

Gość wpieprza kogoś na oczach

Gość wpieprza kogoś na oczach dziesiątek osób, a te stoją i się lampią/kamerują/ uciekają. Ci ludzie nie są o wiele zdrowsi na umysle od tego psychola...

0
-1