Dziwny obiekt zostawił po sobie smugę dymu, przelatując pod lecącym samolotem pasażerskim

Kategorie: 

Anonimowy pasażer sfilmował niezidentyfikowany obiekt latający w pobliżu samolotu pasażerskiego. Incydent miał miejsce na początku tego miesiąca, zależnie od doniesień nad terytorium Niemiec lub Polski, ale dokładna data zdarzenia nie jest znana.

 

Na nagraniu wykonanym z pokładu samolotu linii Ryanair widać coś, co przeleciało tuż pod skrzydłem samolotu i zostawiło po sobie wyraźnie widoczną smugę. Niektórzy sugerują, że jest to jakiś rodzaj rakiety, albo drona, który akurat znalazł się w tej samej przestrzeni powietrznej co samolot irlandzkiego przewoźnika.

Nieco zaskakujące jest to, że obiekt znalazł się aż tak blisko pasażerskiego samolotu. Jeśli rzeczywiście była to rakieta, to nie ma możliwości, aby nie zostało to poczytane jako niebezpieczny incydent. Tym bardziej dziwi zupełny brak informacji na ten temat. Gdyby nie dokumentujące zjawisko nagranie, pewni enikt ni ewiedziałby nawet, że coś takiego znalazło się aż tak blisko samolotu pełnego ludzi.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

To tylko biedni i

To tylko biedni i prześladowani Ukraińcy usiłowali znowu zestrzelić pasażerski samolot rakietą.

0
0
Portret użytkownika Spotter

Jest to cień po smudze

Jest to cień po smudze kondensacyjne przelatującego wyżej samolotu pasażerskiego lub po myśliwcu MiG-29 nazywanym przez spotterow smokerem przez kopcące silniki.

0
0
Portret użytkownika zielonawyspa

Dokonajmy teraz przeglądu

Dokonajmy teraz przeglądu najważniejszych narzędzi używanych przez UFOnautów do skrytego wyniszczania naszej cywilizacji. Narzędzia te UFOnauci skrycie wytoczyli przeciwko ludzkości i obecnie zaczynają spuszczać z uwięzi niemal na codzień. Odnotujmy z owego wykazu, że UFOnauci używają przeciwko nam wyłącznie takich metod niszczenia, które dla większości ludzi wyglądają jak wypadki, zbiegi okoliczności, akty terroryzmu, ludzkie sabotaże, działanie sił natury, itp. - znaczy wyglądają jak wszystko inne poza skrytym atakiem ludzkości przez UFOnautów. UFOnautom chodzi bowiem o to, aby ludzie nie zorientowali się że UFOnauci systematycznie wyniszczają ich cywilizację i nie zaczęli się bronić. Efekty działania niektórych z tych narzędzi wyniszczania ludzkości przez UFOnautów są już omówione na niniejszej stronie internetowej. Inne będą omówione w przyszłości - kiedy nasza prasa i telewizja udokumentuje któryś z nich na tyle wyczerpująco aby czytelnik był w stanie wywołać z pamięci dane o przypadku na temat którego właśnie tutaj czyta. (Oczywiście, sam fakt że jakiś przypadek ludobójstwa nie jest omawiany na tej stronie, wcale nie oznacza, że UFOnauci nie mieszali w nim swoich szponów, a jedynie oznacza, że był on zbyt lakonicznie raportowany w prasie i telewizji aby umożliwić mi zgromadzenie dowodów na definitywny udział w nim UFOnautów. Wszakże dla każdego z omawianych tutaj przypadków zawsze starannie dokumentuję jakie dowody demaskują że odpowiedzialność za jego wywołanie ponoszą właśnie UFOnauci.) Oto najważniejsze z narzędzi wyniszczania ludzkości używanych przez UFOnautów: 
       (i) Mordercze mikroorganizmy Indukują one choroby w ludziach i ostatnio wykańczają zarówno indywidualne jednostki jak i całe zbiorowiska. Faktycznie też większość epidemii jakie ostatnio bez przerwy prześladują naszą cywilizację nosi niektóre cechy sugerujące, że prawdopodobnie są one celowo indukowane wśród ludzi przez UFOnautów. Dla dokładniejszego opisania problemu mordowania ludzi przez UFOnautów poprzez szerzenie na Ziemi morderczych zaraz uformowana została odrębna strona internetowa o nazwie plague_pl.htm
       (ii) Niszczycielskie fale tsunami. Wszystko wskazuje na to, że po rozprzestrzenianych na Ziemi chorobach, tsunami te już wkrótce staną się zapewne drugim podstawowym narzędziem UFOnautów w masowym wyniszczaniu naszej cywilizacji. 
       (iii) Potężne trzęsienia ziemi. Te zdają się być używane przez UFOnautów głównie do niszczenia indywidualnych miast. 
       (iv) Mordercze tornada wyzwalane technicznie przez zawirowywanie powietrza obwodami magnetycznymi niewidzialnych wehikułów UFO. Te już od dawna są wykorzystywane przez UFOnautów jako sprawdzone w praktyce narzędzia selektywnego niszczenia wybranych przez nich obiektów. 
       (v) Huragany i silne wiatry naprowadzane technicznie poprzez przeciąganie wirów niżowych dużymi wehikułami UFO na obszary wytypowane do zniszczenia. Te używane są do niszczenia plonów i do pogłębiania deficytu żywności oraz mieszkań na Ziemi. 
       (vi) Silne i nagłe opady deszczu oraz powodzie spowodowane tymi opadami. Te od jakiegoś czasu używane są przez UFOnautów do erodowania "morale" poszczególnych społeczeństw.

2
0
Portret użytkownika xyz

witam  Tez widziałam kule

witam 
Tez widziałam kule przy samolocie , było to na pułapie ok 11 km wiec zaden dron nie wchodzi w rachube.Byała to jasna kula ok 2 metry srednicy. Widac było ze nas obserwuje , podleciała do samolotu , cofneła sie , znowu podleciała do skrzydła, wkoncu zniżyła swoj lot i odleciała. Było to w nocy , nad Hiszpania. Mam zdjecie słabo widac ale zawsze cos.Pozdrowienia

0
0
Portret użytkownika Spotter

Masz rację. Jest to nasz

Masz rację. Jest to nasz MiG-29 na dopalaczu a nie żadne UFO. Wpisz w google grafika MiG-29 smoker. Mieliśmy wymienić te kopcące silniki na nowsze, ale przy obecnej polityce nie ma kto tego nam zrobić.

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika dd

No przykra sprawa, ale tak

No przykra sprawa, ale tak wygladają inne samoloty lecące na nieco innym pułapie. 

1
0
Portret użytkownika Goru

Toż to imigrant zamachowiec

Toż to imigrant zamachowiec samobójca wystrzelony z syrii z armaty!!! Widać w takie linie lotnicze chybiaja. W ten smug to pierd wkurwionego ciapatego że nie doleciał do celu Wink

0
0
Portret użytkownika kluska

Lecialem ostatnio ryanairem i

Lecialem ostatnio ryanairem i widzialem dokladnie to samo.
Zanim wyciagnalem aparat zeby nagrac niestety juz tego nie bylo widac.
Na filmie widac ze obiekt przelatuje pod samolotem,w moim przypadku przelecial nad nami.

0
0
Portret użytkownika KoFiPL

nie dziwi mnie wcale - sam

nie dziwi mnie wcale - sam widzialem, sam nagrywałem, sam fotografowałem podobne obiekty, tyle ze moje smug zadnych nie zostawialy...

1
0
Portret użytkownika pasjonat

to pokaz co tam nagrales,

to pokaz co tam nagrales, sfotografowales bo wyglada na to ze oprocz grafomanstwa niczego istotnego nie preprezentujesz swoja osoba.
 

0
0

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika KoFiPL

nie wysilaj się - kiedyś

nie wysilaj się - kiedyś wyraznie napisałem dlaczego nie pokażę wam niczego... (mogą to widzieć tylko i wyłącznie wybrańcy o których ja zdecyduję - ty do nich nigdy zaliczać się nie będziesz.)
jak to mówią: nie dla psa kiełbasa... Wink

0
0
Portret użytkownika pilipp

to krótko  szczym ryj i

to krótko  szczym ryj i skoncz z takimi tekstami jak nie masz nic do zaoferowania oprócz durnego gadania człowieku z wybująłą wyobraźnią a te swoje zdjęcia ufo wsadz głęboko az ci mózg przewietrzy

0
0
Portret użytkownika Nieważny

 Juefo nie pozostawia żadnych

 Juefo nie pozostawia żadnych smug bo posiadają zaje   katalizatory.Smugi to wiadomo po czym.

0
0