Kły wampira w szyi turysty

Kategorie: 

Ludzie, wypoczywający na łonie natury, chcieli zapomnieć o trudach codziennego życie. Beztrosko i radośnie oddawali się rozrywce, kiedy jednego z turystów zaatakował wściekły nietoperz.

 

Ofiarą ataku padł Derrick Skou, który grał na gitarze. Podczas występu w lesie pośród drzew, usiadło na nim coś czarnego, ugryzło w szyję i poharatało skórę ostrymi kłami.

„Początkowo nikt nic nie wiedział. Każdy zajmował się swoimi sprawami. Potwor pojawił się znikąd” – opowiedział potem Derrick w wywiadzie udzielonym KBOI. „Grałem na gitarze w towarzystwie przyjaciół. Był piękny dzień, kiedy nagle coś mnie zaatakowało. Kątem oka ujrzałem coś czarnego, ale nie zareagowałem, bo koncentrowałem się na muzyce. Potem to coś zraniło mnie w szyję”.

Jeden z obozowiczów szybko ocenił sytuacje i ruszył na ratunek koledze. Derric sam jednak zrzucił z szyi niebezpiecznego napastnika.

„Czułem  lodowaty zgryz i kły nietoperza zatopione w moim ciele”.

Derric pojechał do szpitala. Badania wykazały, że nietoperz był zarażony wścieklizną. Poszkodowany szybko otrzymał serię bolesnych zastrzyków. Obecnie mężczyzna, który przyznał, że czuje się zmęczony i wyczerpany, znajduje się pod ścisłą kontrolą lekarzy.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Arcanum

Kolesie pobrzdędując

Kolesie pobrzdędując zakłócają spokój nietoperzom, te nie mogą się wyspać po nocnej krwistej libacji - każdy by się zdenerwował.

0
0
Portret użytkownika ...

Właśnie byliście świadkami

Właśnie byliście świadkami rekrutacji nowego członka w poczet wampirów. Obecnie kandydat przechodzi pierwszą fazę przemiany, kolejną będzie światłowstręt, a ostateczną przeogromne pragnienie tylko na jeden i wyjątkowy napój.

0
0
Portret użytkownika magi74

  Zglodnial to sie napil.

  Zglodnial to sie napil. Panie adminie!! Dopuszczacie takie artykuly i ludziska straszycie. Co za bzdury z tymi bolesnymi zastrzykami? Strasznie wiele rzeczy koloryzujecie. Te zastrzyki wcale nie sa bolesne i podaje sie je w jedno i drugie ramie na przemian. O kluciu brzucha nie ma juz mowy. Bzdetki nie z tej Ziemi.

0
0
Portret użytkownika Lord_J

Tallinn Nie myśl. Jeśli

Tallinn

Nie myśl.
Jeśli już pomyślałeś, to nie mów.
Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz.
Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj.
Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

0
0
Portret użytkownika Ewa

Było jeździć do lasu?

Było jeździć do lasu? Miastowy ma siedzieć w mieście, w cywilizacji, a nie szwędac się w białych podkolanówkach i lazurowych majtaskach po dzikiej puszczy.
Fascynująca ta przypowieść przypomniała mi, że dnia 15 sierpnia tego roku stoczyłam zwycięską bitwę z nie mniej krwiożerczym komarem.
Nikt o tym nie pisał.
Dlaczego?  :/

0
0
Portret użytkownika Nieważny

...Jt"s a bat...oh wait this

...Jt"s a bat...oh wait this is black butterfly
                       kolega Derricka Skou   ten łysy ze skrętem.

0
0
Portret użytkownika pasjonat

Ten artukul to kpina...

Ten artukul to kpina... niedlugo z bąka bedzie art o tsunami.

0
0

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika baca

mięczak z tego turysty...

mięczak z tego turysty... typowy chopaczek z gitaro... to nie jest mężczyzna tylko jakiś tego... "tatuś"... bo mężczyzna to by nie płakał w rękaw kolegom tylko od razu, natychmiast odgryzł się jak trzeba nietoperzowi...
oko za oko, ząb za ząb... a tu co mamy?
mamy historyjkę... z rodzaju tych jakie opowiadają przy ognisku małolatkom chopaczki z gitaro no i jak znam życie dupek napisze o tej żenadzie, jakąś badziewną gitarową balladkę, a potem bedzie katował nią wszystkich ktorzy mają pecha i go znają...
poprawka... po obejrzeniu filmu widze że to nie jest typowy chopaczek z gitaro, bo niestety nie ma tam żadnej małolatki tylko... jakiś pedałkowaty chopaczek z gitaro... jeszcze większa żenada... kogo on chciał wyrwać na tę mandolinę?
bo mi się wydaje że chyba tego z dziwną brodą ale nie jestem pewny bo tuż po ataku nietoperza łysy też przerwał robienie skręta i widać że los grajka nie jest mu obojętny...

0
0
Portret użytkownika Zlocisz

Dzień kiedy baca dorośnie i

Dzień kiedy baca dorośnie i zrozumie bezsensowność własnych komentarzy oraz to, jak wiele własnych społecznych wad obnarza będzie dniem święta każdego ziemianina.

Sława Siostry i Bracia!

0
0
Portret użytkownika baca

skomentuj zatem z sensem tego

skomentuj zatem z sensem tego artykuła - pokaż bacy i innym jak się to robi, no i nie "obnażaj" własnego analfabetyzmu - to tylko tyle a jakże... niewykonalne, prawda?

0
0
Portret użytkownika HauMiau

Prawdziwy mężczyzna odruchowo

Prawdziwy mężczyzna odruchowo zagryzłby nietoperza, następnie wygryzłby i wyssał zainfekowaną ranę, po czym polał ją spirytem i odkaził ogniem. Natomiast truchło latającego szczura nabiłby na patyk, upiekł nad ogniskiem i zjadł popijając resztą spirytu. (w każdym razie u nas na wsi tak się to robi, choć łowienia kolcji "na gitarę" jeszcze nie próbowaliśmy) Wink

0
0